Şimdi Ara

Yeni Silahlar Geliyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdilik sadece Myko'da ama yakında Usko'da başlıcak

Dear Knight Online Player,

We have good news.

There is an assortment of new weapons coming out. Such as FLAMING shard, LIGHTNING Mirage Sword, and many more. All can be purchased at the Power Up Store.

The weapons go up for sale on the 4th of August 2006 at 6pm (GMT +8)

Regards,
    The Knight Online Team

Now if anyone is interested, there is a story that's linked to this occasion. Just click here.

Türkçe ye çevirirsek

Sevgili KinghtOnline Oyuncusu,
    Size güzel haberimiz var.
    Yeni tür silahlar yakında çıkacak. Mesela ALEVLİ SHARD, IŞIKLI (LIGHTING) Mirage Sword, ve pek çoğunu artık POWER UP STORE'dan alabileceksiniz.

Silahların satışına 4 ağustos 2006 saat 6 dan itibaren başlanacak.

Başarılar
    KinghtOnline Team.

Parayı veren düdüğü bol bol çalacak
    Myko'da oynayan varsa power up store'dan fiyatlara bakıp buraya yazabilirmi acaba pls. itemler +? tan başlıyo ben direk +8 item satılacağını sanmıyorum ama yinede fiyatları çok merak ediyorum +9 yanan raptor istiyorum

• oooOOOooo Power Up Store'dan alınırmı ya emeğe saygısızlık ayıp be bu kdr para göz olunmaz!
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDadonis

oooOOOooo Power Up Store'dan alınırmı ya emeğe saygısızlık ayıp be bu kdr para göz olunmaz!

imzana koptum

konuya gelince japkodaki gibi itemler gelicek yani flame damegeli md gibi uniq elexir gibi itemler gelicek bence güzel olcak
  • quote:

oooOOOooo Power Up Store'dan alınırmı ya emeğe saygısızlık ayıp be bu kdr para göz olunmaz!

sen bu oyunun dolandırıcı para goz oldugunu yenımı anlıyosun :) once alıstır sonra soy :) ( japonlar bıle ınsaflı onlar en azından ıc ısyan cıkarıp ulkeyı yok edıyolar ama orda yamasamana ızın verıyolar ) bunlar bu sekılde yaparak hırsızlık olaylarınada sebeb olucaklar benden soylemesı ornegın : kredı kartı olamayan arkadaslarımız ne yapıcaklar yakınlarından ıstıyıcekler vermıyıcek onlarda oyun ıcın bu cocuk onlardakı ıtemlerı gorucek 1 2 ay kasıcak edıccek ama bakıcak elıne bos bıde dıgerıne bakıcak kart ıle storeden ıtem alıyo bu cocuk sonra kotu yollara dusme olasılıgı cok yuksek bence cok kotu bı sıstem olur o sekılde bı sıstem gelırse

• saçma bı konu k2 usa da asla bunlar olmaz.

kım söledı gm abın fılanmı komık ya duyan yazı yazıyor asla bu olmaz k2 basıtlesmeden kalıtelı oyun verıyor ... myko jpko bunlar fun hıkaye ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaT -- 12 Ağustos 2006; 15:33:25 >
  • LORDAdonis İmza Manyaq
  • bu nerde yazıyor acaba
  • 4 ağustos diyosun bugün ayın 12 si ?
  • ben lighting ms gordum bile dun gece xigenon cz de HardPlayer (warıor) elınde ms wardı ligting
    lord adonis imzandaki smileyi aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rogue_man_forever -- 12 Ağustos 2006; 15:42:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ComboMan

4 ağustos diyosun bugün ayın 12 si ?

mykodan bahhsediyo. belki gelmiş oalbilir
  • kardeşş ayın 12 sindeyiz 4 agustos dion
  • quote:

Orjinalden alıntı: rogue_man_forever

ben lighting ms gordum bile dun gece xigenon cz de HardPlayer (warıor) elınde ms wardı ligting
    />

o warrior 70 görevi
  • inş gelmez inş gelmez gelirse oyun çok kötü olucak

yeni gelen silahlar çok güclü arkadaslar

bi tane dagger war dillere destan

0000000 falan ondan kullanır kesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: JustForCZ

kardeşş ayın 12 sindeyiz 4 agustos dion

Bu bancı lar artık sıkıntı vermeye başladı ama
    1- Yazıyı doğru dürüst okuyun bi önce ben usko değil myko da başladı diyorum.
    2- Bu yeni silahların usko'da yakında satışa başlayağını tahmin ediyorum (GM abim falan yok) ama Myko her zaman öncü server olmuştur bu oyunun asıl yapımcısı E-Games yani Myko server'ı dır Usko ve Cnko da Myko'nun hep takipcisi olmuştur.
    3- Para verip oyunu oynayanların her zaman bi üstünlüğü tabikide olmalıdır. Kendini oyunun sahibi olarak düşünün oyunu finanse eden kim? tabiki premium üyeler. Premium üyeler para verecekki premium olmayanlarda bu oyunu oynasınlar yoksa 1 aya kalmaz oyunu kapatırlar. K2 firmasında dünyanın adamı çalışıyo. Bırakında premium iyelerin biraz farkı olsun.
    4- Kredi kartı olmayanlar premium alamasın bence bu mantıklı zaten oyuna girişte ve yaptığınız sözleşmede 15 yaş sınırı aranmaktadır ve amerika'da kredi kartı yaş sınırı 15 tir. 3-5 yaşındaki ağa diye dolanan bebeleri zaten hiçbirimiz sevmiyoruz.
    5- Bu silahlar oyunda zaten mevcut henüz power up store'da satışı başlamadı sadece 70lvl görevinde size bir silah seçme hakkı veriyo yani size bu silahlardan birini 70 olunca size bedava hediye ediyolar 60 lvl olana full shell hediye ediyolar bedavadan(K2 firmasının aç gözlü olduğu söyleyenlere kapak olsun)
    6- 70 lvl altı olanlar napacak demeyin gidin maradondaki chaotic jeneratör ne işe yarıyo biraz araştırın o aletten bu söylenen silahlar çıkıyor şu anda.

biraz insaflı olun k2firması paragöz firma veya değil bilemem ama her şirket para kazanmak ister her şirket hayatta kalıp daha çok insana ekmek vermek daha çok hizmet vermek ister.

• quote:

Orjinalden alıntı: Shape0fMYFeaR

LORDAdonis İmza Manyaq

tşk ederim

quote:

ben lighting ms gordum bile dun gece xigenon cz de HardPlayer (warıor) elınde ms wardı ligting
    />

vay hırsız

• ve myko'da power up'ta olcak usko,'da power up'a koyulmayacak bu silahlar sandığınız gibi olsa roc rol vs de power uğpta olamlıydı ...
  • hmmm sallama felam demein ama ben geçen gün elinde turuncu renkli bi mirage yada shardla dolasan human bi asas gordum

Beramus

(Flame turuncusu :)
  • valla doğru demissinde sonlara doğru cok ama cok sacmalamıssın.. ama saygı duyuyorum...
    quote:

Orjinalden alıntı: SaNa_oLuRuM

quote:

sen bu oyunun dolandırıcı para goz oldugunu yenımı anlıyosun :) once alıstır sonra soy :) ( japonlar bıle ınsaflı onlar en azından ıc ısyan cıkarıp ulkeyı yok edıyolar ama orda yamasamana ızın verıyolar ) bunlar bu sekılde yaparak hırsızlık olaylarınada sebeb olucaklar benden soylemesı ornegın : kredı kartı olamayan arkadaslarımız ne yapıcaklar yakınlarından ıstıyıcekler vermıyıcek onlarda oyun ıcın bu cocuk onlardakı ıtemlerı gorucek 1 2 ay kasıcak edıccek ama bakıcak elıne bos bıde dıgerıne bakıcak kart ıle storeden ıtem alıyo bu cocuk sonra kotu yollara dusme olasılıgı cok yuksek bence cok kotu bı sıstem olur o sekılde bı sıstem gelırse

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Shape0fMYFeaR

LORDAdonis İmza Manyaq

tşk ederim

quote:

/>

vay hırsız

bak ıste burda koparım

• hırsızlıklar artı ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.