Şimdi Ara

yeni skiller ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu taklamakan açılınca bazı yeni skill ler gelcek diye duydum ..
    Dorumudur acaba ?

bilgisi olanlar bana bi doğru olup olmadını ve doğru ıse Force mi , heuksal a mı pachenon a mı ? neye yeni skill geleceğini yazabilirler mi .

şimdiden teşekkürler ve iyi oyunlar

• zanetmiyorum urkudasım neden dersen kore servırında lvl 90 ama hala aynı sıkıllerı kulanıyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: olcayto3

zanetmiyorum urkudasım neden dersen kore servırında lvl 90 ama hala aynı sıkıllerı kulanıyorlar

bu nedenden dolayı katılıyorum arkadasıma
  • belkı snn yenı skıll dedıgın avrupa karakterlerın skıllıdır
  • ewet arkadasım herhalde bu silkroadda ilk char acarken aynı knightta oldugu gibi ırk secimi yapıcas gibi me geleo avrupa yada cin bu skiller avrupalı karakterlerin bence
  • YA BİZE BU SİKİLLER HIC BIR ZAMAN YANSIMIYCAKMISIMDI ?

BU ARKDAS U TOPICI AÇMASAYDI BEN ACICAKTIM
  • forumda europe test server ı diye bi konu var oraya bak ama çok kral skillerdi
  • europe skill lerinden ayrı ;
    mesela lıght nukesinin 3 . su gelicek flan die duymuştum . Ama kulaktan doğma olabilir .

genede teşekkur arkadaşlar iyi oyunlar
  • şu an için sadece avrupa test serverındakilere yeni skiller gelicek buda şu mantıktan yeni tipsilahlar (balta,staf,çift elle tutulan kılıç) yüzünden, element skillerin nasıl değiştiği hakkında bi fikrim yok ama bizim için çokçok uzun zamanda gelecek olan islam ülkesi war oradada yeni silahlar ve skiller gelebilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.