Şimdi Ara

Yeni SSD windows yükleme Sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus 1011ha netbook için Kingston v200 60 gb SSD aldım windows 7 denedim yükleme ekranına gelince donuyor wındows8 denedim olmadı başka sürümler denedim farklı usb ler denedim bıosda tüm seçenekleri denedim AHCI mod yok fazla bilgi seçenek de yok zaten hepsini denedim fakat bir türlü yuklıyemedım sorun nedir sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender_077 -- 29 Mart 2013; 0:33:45 >

• ssd yi duzgunce tanidigina emin misiniz?
  • BIOS da SSD yi görüyor temassızlık olsa yinede görür müydü acaba? Yarın başka bilgisayar da denıycem
  • Benim eski masaüstümün hdd sinde aynı şekilde problemle karşılaşıyordum windows kuruluma geçmiyordu meğersem kablolarda temassızlık varmış ordan aklıma geldi belki olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender_077

Asus 1011ha netbook için Kingston v200 60 gb SSD aldım windows 7 denedim yükleme ekranına gelince donuyor wındows8 denedim olmadı başka sürümler denedim farklı usb ler denedim bıosda tüm seçenekleri denedim AHCI mod yok fazla bilgi seçenek de yok zaten hepsini denedim fakat bir türlü yuklıyemedım sorun nedir sizce?

USB boot için kullandığınız programın adı nedir? belki o çalışmıyordur düzgünce.Windows'un kendi çıkarmış oldugu boot programı var.isterseniz onu indirip bi deneyin.
  • işletim sistemi yüklü bir bilgisayara takın ve komut isteminden diskpart yapın sonra disk clean yapın ve biçimlendirin
  • ssd yi başka bir bilgisayarda dene önce. önce çalıştığından emin olalım. sonrasında da yine sağlam bilgisayarda windowsun kendi aracı ile win7 veya 8 i usb diskine kurulabilir halde hazırla. sonrasında da netbooka takıp kuruluma geç. sorunsuz olacaktır. ssd yi vidalarını filan takarak montajı tamamla. bozuk olmayan parçalar ile olmaması gibi bir durum ne yazıkki söz konusu değil.
  • Dediginiz gibi sorun temassizlikmis baska bilgisayar taktim direct yuklendi sonra yeniden netbook day denedim ondada calisti hepinize coke tesekkurler yardimlariniz icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender_077

Dediginiz gibi sorun temassizlikmis baska bilgisayar taktim direct yuklendi sonra yeniden netbook day denedim ondada calisti hepinize coke tesekkurler yardimlariniz icin

Sevindim rica ederim güle güle kullanın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.