Şimdi Ara

Yeni Turk interlude serveri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insallah uzun omur olur size basarilar dilerim
  • Haa valala benim hatam do ru ama hevesim kacti moralim bozulduydu birakiodum serveri son anda vaz caydim nese bidaha bisi olursa gelirm
  • server cok guzel oynayanlarda iyi arkadaslar. emeği gecenlerden Allah razi olsun. oynamak isteyen yeni arkadaslari bekleriz.
  • online sayisi nasil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gizmo_x

online sayisi nasil.

post kasmaya devam hea ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeseCrate

quote:

online sayisi nasil.

post kasmaya devam hea ?

Hiç durmuyor ki..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeseCrate

quote:

online sayisi nasil.

post kasmaya devam hea ?

nedir bu kawga ya?
  • quote:

Orjinalden alıntı: arrisale

Hepinize tesekkurler server l2jdir acilali 2 ay kadar oldu yukaridada yazdigim gibi 2 serverimiz bulunmaktadir 1 fun eglence lineage2 oyununu tanimak isteyenler icin cok kolay 1 saate hero oluyorsunuz isteyen arkadaslar gelebirir bizzat ben yardim ediyorum.. 2. serverimiz ise rpg dusuk rateli kaliteli oyun istiyenler icin herkesi bekliyorum girecek arkadaslara simdiden tesekkurler Unutmadan soyleyeyim serverimiz not donate tir (para bagislama yoktur) tamamen zevkine acilmis bir server dir (Calisipta kazanan her zaman ondedir)

www.L2Final-Force.com

Yeni Turk interlude serveri

Yeni Turk interlude serveri

Hocam Ben MuOnline Server Sahibiyim LineAge2 Oynamak gibi bi düşüncem var yeniliklere acık olmamız lazım bana pm yoluyla clienti ve patchını yollayabilirmisin..(Yani Linkleri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Lee| -- 19 Ağustos 2008; 10:48:45 >

• Oncelikle Lineage2 interlude client pcde yuklu almasi gerek bunu google'dan aratipta bulabilirsin sonra yapmaniz gereken BURDAN Server yamasini indirmek 3 mirror'dan istediginizi indirebilirsiniz 1 part indirmeniz yeterli daha sonra zipteki dosyayi acin ve lineage2 interlude clientin icindeki dosyalarla degistirin ve sistem dosyasinin icindeki L2.exe yi cift tiklayarak oyuna giriniz username ve sifreyi yaziniz login deyip oyundasiniz Accunt otomatiktir ilk girdiginiz username kaydedilmektedir... daha ayrintili bilgi icin msn final-force@windowslive.com her turlu yardimi yaparim...
  • arrisale sen yunanistanlımısın ? bu server yunanistanda kurulu en azından HOPZONE oyle dior ve ve serverda turkler ve yunanlar var forumda aynı sekilde yunan language ve turkish language :S
  • Serverimiz her gecen gun biraz daha buyuyor katkilarinizdan dolayi herkeze tesekkur ederim.Evet ben yunanistanda yasiyorum, severin kurulu oldugu yer ise turkiyedir. Su an itibariyle online oyuncu sayisimiz 50 kisiye yukselmis bulunmakta. (tabiki gece saat 03:00 te girirseniz 50 kisi bulamaya bilirsiniz ) Serverimizde oyunu guzel bilmeyen ve ogrenmek isteyen arkadaslarimiz var oyuncu sayimizin artisi sebebiyle sahsen bu arkadaslara yardim konusunda yetersiz kaliyorum lineage2 yi guzel bilen ve yuksek derecede ingilizce bilen bir kisi GM olarak alinacaktir ilgilenen kisiler yukaridaki msn adresimden bana ulasabilirler...

edit= Belitmeyi unutmusun bu yazdiklarim PvP serveri icin gecerlidir ayrica gelen istekler uzerine server Rate'ini x2000 olarak degistirildi RPG serverinde hicbir degisiklik olmamistir ilk yazdigim msj gecerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrisale -- 11 Eylül 2008; 23:51:50 >
  • Mukemmel bir server, 1 aydir oynuyorum lag filan yok siega, bol event, Turk-yunan klan savaslari hersey mevcut yeni arkadaslarimizi bekleriz.

assassTR/Dominator/Subb Necro^^
  • Ela ela

Ela gia Fİnal FOrce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bi1ReD -- 12 Eylül 2008; 12:37:19 >
  • Denemek için geliyorum bakalım.

Topik 17 Temmuzda açılmış.Bu zamana kadar gelmiş güzel :)
  • Arkadaslar Bende Bu Serverda Oynuyorum Gerçekten Oynamaya Deger Bir Serverdır Herkesi Bekleriz Yardımda Ederim...Nick= xXFateOfYouXx
  • Arkadaslar gercekten super bir server muhakkak oynamaniz gerekir boyle server burda cok az bulunur hemde ( GM NİN ARKADASLARİ DA YOK ) hilesiz yani, :D xXxDUmAnxXx
  • Hayırlı olsun serveriniz ama suleymankol Olm sen noobsun yaa sana ne desem azdir bu serverda da seni keserler sen dersin playeLar gm in arkadasLari hahahaahahaha Lineage 2 oynamayı hem kurallarını hemde char kullanmayı ogren sonrada gel bole cevaplar yaz tmm..!!
  • L2Teo Kafan Rahat Olsun Kimin Nasıl Oynadını Herkes ii Bilio...Millete Noob Dicene Adam Olmanın Kurallarını Ören Oyununa Bak....
  • hayırlısı olsn ...
  • Arkadaslar server cok guzel, suleymankola noob diyen dostum gel servera kim noob kim kral sen kendin gor. Ha kral sensindir tebrik ederiz yok bizizdir özür dilersin. Bekleriz herkesi herkese iyi oyunlar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.