Şimdi Ara

Yeni Turk interlude serveri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadasım oyunu bılmıyenler ıcın mı pvp serverı kurdunuz eger oyleyse su anda cok ıyı oyunu bılenler bıle pvp serverlarında oynuyorlar cunku eskısı gıbı server bulamıyorlar kasacak severların omru artık 2 3 yıldan 1 2 haftaya dustu :D
    bırde turk serverı mı bu cunkuuu yazılar yunancaya benzıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taaruz -- 27 Eylül 2008; 22:41:56 >
  • server icin gerekli dosyayı indirdim ve l2 ıcındekılerle degıstırdım...oyun acılıyor fakat logın olamıyorum account kaydı otomatık demıssın.....kendım bı acc yazdım ve log ın dedim hic birsey olmuyor.....hem suda var account oto kayıt oluyoda olduda ben accountumu degıstırmek istedim nasıl olacak ??? eger hala actığın topici takip ediyorsan yardımcı olmanı bekliyorum......
  • server cok guzel fakat bir süredir bakimda şu an kapali açılınca tekrar dene.
    Final-Force asastr(dominator)
  • Konuyu acan arkadas bu durumdan haber vermeli ama konu baslıgındaki,konuyla ilgilenen arkadaslar benim gibi ugrasmasınlar haybeye
  • he yaa konuyu acıp cekıp gıdıyorlar reklam yapıyorlar hızmet yok ne adamlar var yaw :D
  • hüzünlü bir son.
    quote:

Orjinalden alıntı: arrisale

sadece GM ligi degil l2 yi birakiyorum hatta butun online oyunlari birakiyorum 5 yildan beri l2 oynuyorum butun hayatim altust oldu sanal alemde yasamaktan gercek hayatta oldugumu unutur oldum tanimadigim bilmedigim kisilere yardim etmekten ailemden uzak kaldim Lanet olsun icimdeki insan sevgisine...
  • Hayırlı olsun.umarım buda diğer türk serverleri gibi olmaz:s
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.