Şimdi Ara

Yeni Woofer hakkındakı yorumlarınız...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gece gun jbl 1000 watt bas alamya gıttım ve satıs elemanı bnaa baska bı marka önerde ve nıthekım onu aldım resımını yolluyorum ampfı olmadıgı ıcın dneeyemıyorum 5.1 ın basınada baglamak ıstemıyom 2.1 wooferının koblolarına taktım ama pek vurmadı :Dmalum 20 wat çıkıs nese resımlerını atıyorum hakkında yorumu olacaklardan yorum beklıyorum...Bass 30 cm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rekarte -- 12 Mart 2008; 14:25:05 >

• öncelikle güzel hayırlı olsun sen onu anfiye falan sakın bir daha takma. Yakarsın az çıkıyor tüh diyede açarsan bu sefer çıkışı unut güzel bir anfiyle beslersen iyi bir performans alabilirsin. Tekrar hayırlı olsun.
  • öncelikle hayırlı olsun arkadaşım keşke satış elemanını dinlemeyip JBL alsaydın ama bunlarda fena deil gibi bide nasıl bi amfi kullanıcaksın?
  • Tabiki ev amfisi bu arada bende jbl de kaldı aklım ama zaten bu benim değil bende alıcam inş ama ben jbl alıcam bu arkadaşın bi süre bende duruyo malum kaçak aldık annesinin haberi yok...:)):):):)..Bu arada kabınde 50 lık kabın bızım bunu tercıh etmemızın sebebı hem seklı hemde satıcının söleyısıyle ses kalıtesı daha ıyıymıs tabı deneyemedık daha adam dedı begenmezsen getır jbl al ...:D::D
  • markası nedir bu ürünün?
  • abicim delimisin sen yaa bunu jbl le karsılamastıramasın bile hemen git degistir bunu suan ben ewde kullanıyorum bundan 50 ytl ye bunu aldım 30cm bosscmahn subwoofer 1000w peakı var ama 50w werirse öp basına koy hic degilse jbl gene 250w belki oda verir yani hemen git degistir benden sana tawsiye bide ne kadara aldın jbl le gel degistir dedigine göre bayagı pahalı almssın sen onu bide adam onu sana satabilmek icin gel degistir beyenmessen falan gibisine demistir
  • Arkadaşlar bende Hertz ES 300D almayı planlıyorum.Bu bass hakkında biraz yorum yaparmısınız?
    Veya Pıoneer 307D4 ve Hertz es 300d arasında kalsanız hangisini seçersiniz?
  • jbl fiyatina aldiysan cakmadir punch a benzetmisler cunki
  • Arkadaşlar pst günü Allah izin verirse bağlayacagız begenmezsek deıgsıtırırz adam bıze dedı bengemessen getıırırsın ama jbl den kalıte felan dedı alman malıymıs markasıda extremt yanı bunalrı dedı ama ben kendıme alsaydım jbl alırdım tabı arkının fıkrı...:):)::9 denedıkten sonra olanları yazarım inş...:):)
  • quote:

Orjinalden alıntı: rekarte

Arkadaşlar pst günü Allah izin verirse bağlayacagız begenmezsek deıgsıtırırz adam bıze dedı bengemessen getıırırsın ama jbl den kalıte felan dedı alman malıymıs markasıda extremt yanı bunalrı dedı ama ben kendıme alsaydım jbl alırdım tabı arkının fıkrı...:):)::9 denedıkten sonra olanları yazarım inş...:):)

bende boyle basladim jbl almadim bastan cok pisman oldum bi ise yaramiyo sonra
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.