Şimdi Ara

yeni xbox ?? farkı ne?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben karar verdim artık orjinal oyun oynayacam ban falan geriliorm
    Sizden 2 konuda tavsiye isticem.
    1) Evdeki xbox ımı satıp yenilerden mi aliim ? yoksa efendi efendi orjinale dönüp wireless alıp kullaniim mi?
    2) (Aslında bu soru ilk soruyu çok bağlıo) Elimde jasper arcade Pal var Atikten aldım 7 aylık fln yanında 20gb hdd component kablo Nyko chargebase 2 kol 2 Nyko pil 15 tane falan da sahte oyun var bunların hepsini satsam kaça gider ? Amerikadan alıcam yeni xbox ı arada çok fark olmuosa direk alırım en azından sessiz daha gzl görünen xboxım olr

Ne dersiniz arkadaşlar bu atılımı yapiim mi

• bence yeni xbox slimi al hem 3k olayı yok
  • elite de kırmızı daha olmamış duyduğuma göre. para çok gibi diyosan slim al geç.
  • Elindeki konsoldaki fwyi kaldırsan bile ban riskin devam edecek. Amerika imkanın da varsa tabiki hiç düşünmeden slim.
  • eğer dediğin gibi ban riski olcaksa konu kapanmıştır saolun yardımlarınız için
  • bende aldım da zaten ps3 e orjinel takılyıoruz,xbox da eskisi gibi korsan oynamayı düşünüyorum,ama ne zaman firmware çıkar acaba.Firmware yok niye bile bile aldın derseniz,forumdan bir arkadaş çok ucuza garantili sıfır makineyi 620 tl ye verdi teşke elite i satmasaydım firmware çıkana kadar takılırdım.Birde slim ne öyle temizlikde zırt pırt açılıo aşırı hassas dokunmatiği.
  • jasper da zaten kırmızı hatası çok ama çok az.

Elindeki banlanmadan satman bence gereksiz masraftan başka bri şey değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.