Şimdi Ara

YENİDEN BAŞLASAMMI...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar..geçen gün ark. ım bana büyük bi iyilik yaptı ve char ını sattığını ve elindeki parayla logosta 65+ itemli char alacaını söyledi...ben bu oyuna başlayalı 1 seneyi geçiyor...(beni forumdanda bilenler bilir)en son yazın bırakmıştım bu oyunu bi daha da yüzüne bakmadım...şimdi ark. ım dior lvl 65 felan:Dacaba diorum başlasam mı...
    yoksa arkadaşım bana kötülük mü yapıyor:D
    kararsız kaldım..oyun deiştiğinden itibaren hiç oynamıom..bıraktıım zaman o zamana denk gelmişti..hani jpko gibi oldu ya:D tam olarak nasıl deişiklikler oldu bilmiom ama az çok bilgim var...sizce yeni ko ya başlasam mı:)oynıcak kıvama gelmişmidir...yeniden başlayım mı dersiniz..

• wallaha bilmiom karar senin bende areste oynuom her zaman oyunu bırakmaya calısıom bişiler oluo gene baslıom yaktıgım itemler 100gb yi gecti ama gene dayanamıom logosta adam actım kasamıom sıkılıom:(
  • arkadasım asıl simdi bu oyuna baslanmaz
    1 KESİNLİKLE PRESİZ GİRMİYO ( EN AZ 00:00 ÖNCE)

2. FİRE DARKLA BERABER Bİ ÇOK BUG GELDİ VE MİLLET MALI GÖTÜRDÜ YANİ OYUNDA UCK İTMLERİ VE UCUK LVLERİ OLAN ADAMLAR VAR VE ÇOĞU DUPE KOXP VB GİBİ İLLEGAL SEYLER KULANIYOR EĞER SEN BUNLARI YAPMIYORSAN HER ZAMAN EZİ KALIRSIN ONLARA GÖRE

3. PRE DAHİ ALSAN SEVRVERLER LAGDAN GEÇİLMİYOR DOĞR DÜZGÜN OYUN OYNANMIYOR

4. YASIN KAÇ BİLMİYORUMM AMA OYUNDA 15- 16 YASINDA VELETLERLE DOLU DURDUK YERE ANA AVRAT KÜFREDEN GERİ ZEKALI VELETLERE VS.VS.. DAHA SAYAMADIĞIM BİR ÇOK ETKEN VAR EN İYİSİ BASLAMA... SEN.::::..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOAGANOSİE -- 17 Ocak 2007; 22:12:48 >
  • o kadar uzun süredir oynamıyosan hiç başlama bence kız peşinde koş daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: command3000

o kadar uzun süredir oynamıyosan hiç başlama bence kız peşinde koş daha iyi

bencede doru sölemiş ikiside dert ama biri sanal biri gerçek usko yu bu kosp ve küfürbaz ufak çocuklar yüzünden bırakmıştım jpkoya geçtim rahatım

• quote:

Orjinalden alıntı: command3000

o kadar uzun süredir oynamıyosan hiç başlama bence kız peşinde koş daha iyi

tmm dediğini yapacam:D^^
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.