Şimdi Ara

YERLEŞTİĞİNİZ YERİ AÇIKLIYORUM. (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
618
Cevap
2
Favori
29.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    71 obp. 12bin hamdan 20.9kya attı. 77-3 ayt yaptım. Sadece ayt calıştım. +70 ayt yeterli olur diye. Nasip bu sene de korona vurdu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • profcan11 P kullanıcısına yanıt
    iyidir çorum daha büyük evet şehir olarak daha iyidir
    Beni de 10k dan 18k ya attı mis gibi
  • Cicek1827 C kullanıcısına yanıt
    Yapma be çok kötü olmuş ya.Ben de tytm kötü olduğu için ayt kastım 70 geldi benim de son zamanlarda 75 üstüydü ama nasip işte.

• Tweety1996 T kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin liste nasıl ?Fırat falan gelir öne yazdıysanız çok güzeldir.Altyapı olarak falan.Özellikle kanserde çok ileri.Umarım yazmışsınızdır

Doğu diye yazmadım 18.7k benim zaten gelmez. maraş karabük hatay sivas tokat giresun yaptım
    Hayırlısı hocam. Her şeye şükür. 1 ayt sorusu kaçırsanız tıp kaçardı. Olaya boyle de bakmak gerek

tokat gelir yüzde doksan hayırlı olsun hocam

öyle hocam ya vallaha umarım size de gelir bundan daha iyisini bilemedim zoe ya aytniz miss gibi şu obp muhabbetine el atılmalı artık mesela bu astronomik rakamlaro ortadan kaldırmak için 80 üstü öne atsın gibi şeyler şimdi sen 71 le mezun olup emek vermişsin haketmediğin yere gelmişsin belki sırf bundan dolayı tıp kaçacak.Hak değil bu.

Bana da öyle geliyor son dakikaya kadar tokat mı giresun mu diye çıldırdım. giresunun ikliminin ılıman olması ve denizi çekti ama eksisi daha fazlaydı. son 10 dk değiştirmek üzereydim yapamadım nedense hayırlısı artık
    ben de 23 39 da turgur özalı öne aldım yanlışlıkla bir kontrol edelim dedik öne aldım güncellensin diye gene gelmez de.Gelirse şoka girerim.Toto korkusundan bir daha güncelleyemedim.Giresun ben de öne alacaktım da vazgeçtim.Denizi var okey de çok çekemedi kendine.

Lisede 2-3 yazılıda kopya çeksem şuan garanti tıp kazanmıştım. Kimsenin ruhu duymaz duysa da kimin umrunda olurdu? Ama tytde 1 soruda kopya çeksen gündem olursun linçlenirsin. İkisi de aynı puan türüne katılmıyor mu? Ee o zaman okulda yazılıda çekilen kopya sınavda çekilmiştir. Yanlışmıyım bilmiyorum. Ben lisede kopyayla obpi yüksek tutsam şuan öne geçmiştim ve önden bir arkadaş tıp kazanamayacaktı. Aynı şey başka birinin benim önüme geçmesiyle de oluşuyor. Kul hakkı mı değil mi? Tabi lisede çalışan adam hakkını alacak, çalışmayan da bunun problemini yaşacayacak. Ama bu kadarı da fazla. Eğer bu kadar olacaksa ölçme standartın yok ki. Ona göre sınav yapacaksın. 0.6 katsayısını es geçmeden periyotları dizayn edeceksin. Emek verilmemiş. İnsanların verdiğinin zerresi kadar 2020 aytye emek verilmemiş. Ama eylül ya da ekimde ösym 2020 raporunda denilecek ki başarı arttı. Pandemiyi öğrenciler başarıyla atlattı. Sınav ölçme standartlarına gayet uygundu. Hadi ordan dandik sınavın bariz belli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cicek1827 -- 21 Ağustos 2020; 4:23:50 >

Katılıyorum haklı serzenişiniz.Çoğu şeyde adalet olmadığı gibi sınav sisteminde de yok.Acilen değişmeli.YGS LYS daha seçiçi daha uygundu.Fizik yapan mühendis biyo yapan tıpa gidiyordu.Yanlışlarımın yarısı biyolojiden.Yapanlar yaptı eyvallah da daha temiz bir sınav olmalıydı.Ben alamadım verdiklerimi.Herhalde pandemi başından salsam gene aynısı gelirdi.

• 19.577

Tokat Tıp 18.8
    Hitit Tıp. 18.9
    Yozgat Bozok 19.2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garavel01 G kullanıcısına yanıt
    Bence yozgat ama arkadaş tokat diyecek
  • Hocam ilk 20kda 800 devlet tıp 250 mühendislik ve 100 e yakın burslu tıp kontenjanı arttı yani 18.8 19.5 olmaz Mı diyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ben pandemi başında saldım aynı geldi. 3 yanlışım var. 1i garanti yanlış olurdu. 2 si dalgınlık. Orbital sorusunu yapamamışım :D. Ms olanı. Aytde dahası yok bende. 83 net ayt mi yapayım. Oturup LTİsinden organiğe her şeyi tastamam bitirmiştim. Hepsi kalktı. 30 dakika eklendi. Obp 71. İnsanda şevk mi kalır sizce ? Bende saldım sadece ayt denemesi attım her gün.

Mezun sayısının baya azalacağını düşünüyorum bence fazla oynamayacak tıplar
    buna hitit gelir 20 artışı var 700 oynayacak bence sıralamalar 15-20 arası 20,500 le de kapar.

Tokat yüksek ihtimal. Yozgat garanti. Mezun sayısını dengeleyecek daha birçok faktör var.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.