Şimdi Ara

YETER ARTIK!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ohoo beyler artık cıvıttılarya bu 2.gün hala oyun kapalı kapattılar mı türk lere oyunu n yaptı bunlar ya

• Telekom un dns serverında muhtemelen sorun var bu sorun cözülene kadar da oyuna mevcut dns ayarları ile baglanamassın.Bunca bu konuda bilgili insanın dns hakkındaki acıklamalarına ragmen bir kac kişinin cıkıp dns degiştrmeyin hacklenirsinz yok ben degiştirdim hacklendim gibi konular acması bizim insanlarımıda hemen soru işaretleri oluşturuyor.Dns ayarlarını değiştir oyuna baglan ya da değiştirmeyecem de telekomun insafına kal 3 gunde beklersin 1 ayda.Dns numarası değiştirmek kesinlikle hacklenmeye yol acmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Majaran

Telekom un dns serverında muhtemelen sorun var bu sorun cözülene kadar da oyuna mevcut dns ayarları ile baglanamassın.Bunca bu konuda bilgili insanın dns hakkındaki acıklamalarına ragmen bir kac kişinin cıkıp dns degiştrmeyin hacklenirsinz yok ben degiştirdim hacklendim gibi konular acması bizim insanlarımıda hemen soru işaretleri oluşturuyor.Dns ayarlarını değiştir oyuna baglan ya da değiştirmeyecem de telekomun insafına kal 3 gunde beklersin 1 ayda.Dns numarası değiştirmek kesinlikle hacklenmeye yol acmaz...

yandık desene 1 ay felan offff
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.