Şimdi Ara

YETER ARTIK YA BAŞLICAM BÖYLE OYUNA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KARDEŞİM NE BÖYLE YA YETTİ ARTIK ÖĞLENDEN BERİ DENİYORUM DCDCDCDCDCBIKTIM ARTIK YAWW

• Haklısın kardeş öğlen 1 saat uğraştım oyuna girmnek için , girdikten 10 dakka sora dc. Yetti artık.
  • Eeee hacım biz ne yapalım şimdi yani elimizden bir şey gelio mu ucundan falan tutulmuo ki Dc nin çekelim bizde çekiyoruz!
  • NOLDU ANLAMADIM BU OYUNA BİLEREKMİ YAPIYO GM ALIŞTIRIYO SONRA ÇILDIRTIYO KARDEŞİM OLMAZ BÖYLE OYUNDA OYNAYAN VARMI ACABA

• siz neden bu oyunda psikojojiyle ilgili cok sey war sanıyonuz
    bu oyun adamı psikopat eder
  • Ben en geç 15dk içinde giriyorum sizde şans yok şans :/
  • Olduk hacım zaten olduk!Bu lag yüzünden sinirimi maustan çıkarıyorum valla mausenin dili olsa bana ana avrat düz gidecek masanın kenarları aşındı laan vurmaktan
  • ya beyler bu lag coguu zaman sizden kaynaklanıyor benim evimde lag 1 saniye oluyor en fazla normalde hiç yok cafede oynayınca 4 5 saniye
    lag oyundan değil yahu.. cogu zaman oyundan değil..
  • BENDEN SİZE TAVSİYE AKŞAM SAAT 23.00 DAN SONRA OYNAYIN DAHA İYİ OLUYOR BENCE
  • bu oyun yüzüden çok agresifleştim oyunu oynarken biri rahatsız ettimi babam veya annem olsada küfrediyorum kendimi kontrol edemiyorum ama oyunuda bırakamıyorum
  • ya kardeş haklısın yaws bende 2 gündür giremiom ya noldu böle bu oyuna nazar değdi heralde (Knightçılar büyümü ne yaptı oyuna )
  • akınsoft ping diye bir program var indirin onu kurun pc ye, lagın oyundanmı adsl denmi olduğunu görürsünüz,

4de 3 adsl den oluyo haberiniz olsun
  • hakkaten bazen bıktırıyo monitöre kafa atayım diyorum ilk baş alıştırıyolar sonra dcdcdcdc oluyo ko da da böle oldu inşlah buda ko gibi olmass

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.