Şimdi Ara

YETİİ BEE NEDİR BU ÇEKTİĞİM ...!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bİ DOWNLOAD YAPAMIYORUM KOTA 700 MB OLMUŞ (4 TEMMUZ 2007 )

BABAM 500 YTL MAAŞ ALIYO AYDA

KİRA

SU
    ELEKTRİK
    DOĞALGAZ
    TELEFON
    İNTERNET ( EN PAHALI GELEN , HER AY 35 YTL BU AY KAPATACAM AÇAMAYACAM , TATİLİMİN İÇİNE ETİİ SINIFI GEÇECEM DİYE TATİL YAPACAKTIM NE PARA VAR NE BİŞEY NEDE LANET OLASI T.TELEKOMUN ÇALMAK İÇİN ÇIKARDIĞI KOTA, BABAM NERDEYSİ ÖLDÜRECEK ARTIK BENİ , VALLA BİŞEY İNDİRMİYOM SADECE CS ONLİNE OYNUYOM BAŞKA BİŞEY YOK )
    MUTFAK GİDERLERİ
    GİYİNME VS.
    YOL MASRAFLARI

PARA YOKKK 49 YTL 1024 KOTASIZ OLACAK, ( AYDA 50 YTL VERİLİRMİ 500 YTL ALAN BİRİ BU PARAYI ) BU ÜLKEDE ASGERİ ÜCRET 400 YTL AYDA Bİ İNSAN NASIL VERSİN 50 YTL SADECE İNTERNET İÇİN ?

ADAM AYDA 215 GB İNDİRMİŞ AYDA 99 YTL AYDA VEİRYO PARA VAR TABİ ZATEN BU DÜNYA ZENGİNLERE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapWorld -- 4 Temmuz 2007; 2:22:13 >

• Haklısın kardeş Allah Babana da sana da kolaylık versin
  • haklısın haklısında bu kotayı nasıl geçtiğinizi ben anlayamıyorum
    biz evde 3 kişi kullanıyoruz bilgisayarı
    ama bir türlü geçemiyoruz kotayı

gereksiz şeylerden uzak durursan ve interneti amaçları dahilinde kullanırsan 4 Gb yeterli bir kota
    yada en azından bana yetiyor.
  • kotayı gecmek cok kolay yaw vıdeo ızle olay bıter yada mp3 ındır neyse rahat yasamak ıstıyorsanız tıcaretle ugrasın yada kacakcılık
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaprisc

kotayı gecmek cok kolay yaw vıdeo ızle olay bıter yada mp3 ındır neyse rahat yasamak ıstıyorsanız tıcaretle ugrasın yada kacakcılık

--------------------------------------

@RapWorld

gerçekten üzücü bi durum ama ne denilebilrki Allah yukarda görüyo nasılsa sen okumana bak gün gelir o parayı cebinden sadaka diye verirsin inşallah...
  • 500 mb deyim 6 gb geçmemek senin elinde kas biraz bu topigi açman bile kotanı etkiler
  • şimdi neyi anlatmak istiyon
    kotayı gçemişsin, niye geçiyosun,
    500 milyon maaşla baban çalışıyor,
    sen internetten ne bekliyon.
    internetten derslerine çalış,
    oyunu moyunu bırak,
    baban o zaman seninle gurur duyar.
    canıma yetti diyosun. o zaman çalış kendi internet paranı kendin kazan.
    tatile gitcektim diyosun. internet oyunlarını kazandın sanırım tabi tatili haketmişsin
  • kardeş baban 500 ytl maaş ile sana bilgisayar ve internet imkanı sunmuş helal olsun adama tebrik ederim bence sen kotayı aşıp babanı kızdırmak yerine çalışıp hiç olmazssa internet masrafını adamın sırtından al en akıllıca bu....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.