Şimdi Ara

yetti artık yardım edin (GRID)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süredir araştırmama rağmen bi cözüm bulamadım en son çare sizin görüşlerinizi almak istedim.
    Sorunum online oyunda CHAT yapamamak; CHAT tuşunun üstünde saçma sapan bi yazı var okunmuyor bile, yani herkes konuşurken ben suspus oturuyorum, millet laf atıyo yine ben mülayim gibi oturuyorum, bi tane türk artık o da benim konuşmamamdan sıkılıp "do you speak turkish" dedi direk koptum geldim buraya.
    İşletim sistemim vista sp1, bilgisayarın konfigirasyonuda muazzam, oyunda hiçbir kasma dahi yok, sadece CHAT
    Herkese şimdiden teşekkürler.

• Java yüklümü ? bir de hangi tarayıcı kullanıyorsun mozilla ,opera, IE?
    IE tavsiyemdir uyum sorunlarına çare olarak.

http://www.java.com/tr/

Ayrıca Adobe flash Player yüklümü tarayıcına görewww.adobe.com da adobe flash player indirip kur(ie açıkken kurulur)

Bu arada diğer çare, chat yapmayı boşver gitsin saçma sapan insanlar dolu olur (kişisel tavsiye)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerista -- 16 Ağustos 2008; 0:37:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerista

Java yüklümü ? bir de hangi tarayıcı kullanıyorsun mozilla ,opera, IE?
    IE tavsiyemdir uyum sorunlarına çare olarak.

http://www.java.com/tr/

Ayrıca Adobe flash Player yüklümü tarayıcına görewww.adobe.com da adobe flash player indirip kur(ie açıkken kurulur)

Bu arada diğer çare, chat yapmayı boşver gitsin saçma sapan insanlar dolu olur (kişisel tavsiye)
    Yükledim Java, Flash zaten yüklüydü ama yine CHAT aynı...

• quote:

Orijinalden alıntı: helpmeplease

Yükledim Java, Flash zaten yüklüydü ama yine CHAT aynı...

Alıntıları Göster
    Oyunu almadım ama düşüncemi belirteyim; eğer oynadığın oyun korsansa korsanda yapıyor olabilir mi? Başka korsan kullanan tanıdığın var mı? Ve aynı problem oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powermove

Oyunu almadım ama düşüncemi belirteyim; eğer oynadığın oyun korsansa korsanda yapıyor olabilir mi? Başka korsan kullanan tanıdığın var mı? Ve aynı problem oluyor mu?

Alıntıları Göster
    korsan oyundan kaynaklandığını sanmıyorum, elimde 2 farklı GRID var biri RIP li versiyon ikisindede aynı sorunu yaşadım.
    Ayrıca küçük bir bilgi daha veriyim RIP li oyunda yamaların ikisinide yapamıyordum bilgisayarda GRID in hiçbir versiyonu bulunamadı diyordu, bu rip li versiyonda boole bir problemle karşılaşanda olmamış.
    şu an yüklü olana yamaların ikiside kurulu.

• quote:

korsan oyundan kaynaklandığını sanmıyorum, elimde 2 farklı GRID var biri RIP li versiyon ikisindede aynı sorunu yaşadım.
    Ayrıca küçük bir bilgi daha veriyim RIP li oyunda yamaların ikisinide yapamıyordum bilgisayarda GRID in hiçbir versiyonu bulunamadı diyordu, bu rip li versiyonda boole bir problemle karşılaşanda olmamış.
    şu an yüklü olana yamaların ikiside kurulu.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar en azından sizde hangi tuşa basarak CHAT yapılıyor? Gerçi basmadığım tuş kalmadı klavyede ama belki tuş kombinasyonuyla falan oluyodur diye soruyorum.

• quote:

arkadaşlar en azından sizde hangi tuşa basarak CHAT yapılıyor? Gerçi basmadığım tuş kalmadı klavyede ama belki tuş kombinasyonuyla falan oluyodur diye soruyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: helpmeplease

Kimsenin sana "Home" tuşuna basman gerektiğini söylememiş olması çok garip. Korsanla falan da alakası yok bunun hem korsanında hem de orijinalinde ben hiç sorun yaşamadım. Tuş yazısı çok küçük ondan okumamış olabilirsin ama Options'a bakmak aklına gelmedi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cocker

quote:

Kimsenin sana "Home" tuşuna basman gerektiğini söylememiş olması çok garip. Korsanla falan da alakası yok bunun hem korsanında hem de orijinalinde ben hiç sorun yaşamadım. Tuş yazısı çok küçük ondan okumamış olabilirsin ama Options'a bakmak aklına gelmedi mi?

Alıntıları Göster
    OPTIONS'a tabiki baktım bence senin de bakmam lazım çünkü OPTIONS'ta CHAT le ilgili bişey yazmıyor. HOME tuşuda olmadı, zaten bütün tuşları tek tek denemiştim.

• quote:

OPTIONS'a tabiki baktım bence senin de bakmam lazım çünkü OPTIONS'ta CHAT le ilgili bişey yazmıyor. HOME tuşuda olmadı, zaten bütün tuşları tek tek denemiştim.

Alıntıları Göster
    Galiba sorunu buldum;
    ben ASUS M51sn kullanıyorum ve bu laptopta HOME tuşu numpad üzerinde yani önce NUMLOCK'a basmak gerekiyor ama (işte yeni sorun) oyundayken NUMLOCK çalışmıyor.

• quote:

Galiba sorunu buldum;
    ben ASUS M51sn kullanıyorum ve bu laptopta HOME tuşu numpad üzerinde yani önce NUMLOCK'a basmak gerekiyor ama (işte yeni sorun) oyundayken NUMLOCK çalışmıyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Galiba sorunu buldum;

Gerçekten ilginç. Yani ilginç olan dizüstünde numpad'in çalışmaması vs... Eğer Function tuşunu (Fn) kullanmanı gerektirecek bir tuş varsa öyle kullanmayı dene.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cocker

quote:

Galiba sorunu buldum;

Gerçekten ilginç. Yani ilginç olan dizüstünde numpad'in çalışmaması vs... Eğer Function tuşunu (Fn) kullanmanı gerektirecek bir tuş varsa öyle kullanmayı dene.

Alıntıları Göster
    numpad calışıyor ama numlock tuşu çalışmıyor numlock u kapatıp HOME tuşuna basmam lazım ama olmuyor numlock a basıyorum ışığı sönyor ama sonuç aynı windows tayken kapatıp giriyorum yine aynı. Bu tuşun yerini değiştirebilceğim bi program varmı? Başka çaresi yok heralde, oyundayken değiştirilemiyor CHAT tuşu.

• quote:

numpad calışıyor ama numlock tuşu çalışmıyor numlock u kapatıp HOME tuşuna basmam lazım ama olmuyor numlock a basıyorum ışığı sönyor ama sonuç aynı windows tayken kapatıp giriyorum yine aynı. Bu tuşun yerini değiştirebilceğim bi program varmı? Başka çaresi yok heralde, oyundayken değiştirilemiyor CHAT tuşu.

Alıntıları Göster
    sorun basit dostum home tuşunu kontrollerden başka tuşa al

• quote:

Orijinalden alıntı: ilterler1991

Alıntıları Göster
    quote:

kontroller derken???

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

var format

• quote:

quote:

var format

Alıntıları Göster
    gamepad al bence sadece grıd değil bütün oyunları onla oyna

• quote:

gamepad al bence sadece grıd değil bütün oyunları onla oyna

Alıntıları Göster
    gamepad le hiç denemedim yarış oyunlarını acaba cok fark ediyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helpmeplease -- 16 Ağustos 2008; 22:43:28 >
  • quote:

gamepad le hiç denemedim yarış oyunlarını acaba cok fark ediyormu

Alıntıları Göster
    hemde nasıl bak gamepad yani gamepad derken dierksiyonsonra grıdde bir kaç kes c ye bas arabanın içini göstersin içinden oyna ve birde o olayı gamepad ile yaptımmı sanki gerçek araba sürüyon gibi

• quote:

hemde nasıl bak gamepad yani gamepad derken dierksiyonsonra grıdde bir kaç kes c ye bas arabanın içini göstersin içinden oyna ve birde o olayı gamepad ile yaptımmı sanki gerçek araba sürüyon gibi

Alıntıları Göster
    harici bi klavyen warsa onu tak

• quote:

Orijinalden alıntı: m1cch3ck

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: m1cch3ck

yok
    program falan yokmu tuşların yerini değiştirebilmek için???

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: m1cch3ck

yok
    program falan yokmu tuşların yerini değiştirebilmek için???

Alıntıları Göster
    selamün aleyküm beyler kusura bakma sana yardımcı olamıyacağım bu konuda
    çünkü ben daha o konuma gelemedim ben senden yardım isteye bilirmiyim NASIL OYNICAZ ONLİNE GRİDİ YAAAAAAAAAAAAAAAA
    arkadas multiplayer oradan online sign in basiyom şifre istiyo deliricem şifre ve kullanıcı istiyo ne yazcam anlamadım nerede n oynanıyor online bana soylersen sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum..................

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.