Şimdi Ara

Ygs Geometri Simetri nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler geometri temeli zayıf olan biriyim geometri simetri nasıl sizce orta düzey mi yoksa kolay bi kaynak mı? simetriden çalışıyorum konulara boş bıraktığım soru yok denecek kadar az bu yüzden merak ediyorum acaba kolay bi kaynak mı? sandığımdan iyi miyim yoksa geometride?

• up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simetriler balon ya. Zaten konu anlatımlı kitaba ihtiyaç olduğunu sanmıyorum geometride. Sb çözmek daha faydalı onun içinde Fem beyaz alabilirsin çözümlü kolaydan zora giden bi kaynak

• Dilsiz Gurme kullanıcısına yanıt
    tamam hocam sağolasın demekki kendimi kandırıyormuşum yarın bakarım o kitaba matematikte beyazı kullanıyorum gayet faydalı çözümlü olması geometriyide alırım ozaman.peki fizik kimya biyoloji içinde yararsızmıdır simetriler ordan çalışıp palme çözüyorum
  • WeSnipe kullanıcısına yanıt
    Balon dediğim, cok klasik soru tipleri barındırıyor. Ondan sonra her hangi bir kitaba geçildiginde çuvallama ihtimali var. Biyoloji hakkında bilgim yok ama ygs kimya genel olarak zor olmadığından kimyada yeterli. Fizik için bende biraz kullandım ama sadece ygs oldugundan üstünkörü geçilmiş yerler var. Ygs-lys şeklindeki bi kitapdan çalışmak daha iyi olur bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.