Şimdi Ara

Ygs Lys Biyoloji kitap alacağım tavsiye aklımda olanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biyolojiden ygsde +10 net ygsde +25 net yapmak istiyorum bunun için aklımda şu kitap var konu anlatım olarak palme a.b bundan konuyu çalışıp soru çözeceğim soru bankası olarak aklımda yine palme a b soru bankası ve final 3 yazarlı var siz başka ne önerirsiniz ilk hangisini çözmeliyim ben en son finali çözmem gerekiyor gibi düşünüyorum tavsiye verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccking06 -- 13 Ağustos 2015; 16:19:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up up mf3 culer nerede ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finalin yesil bi soru bankasi var guzel diye duydm ben dun siparis verdim gelince nasil bise oldunu yazarim

• palme a-b konu anlatım cidden gereksiz ,meb kitaplarını bul
  • Palme a-b konu anlatomini herkes ovuyor o yuzden dedim youtubede senin biyolojin var meb kitabi arti senin biyolojin gitsem nasil olur soru bankasi olarak yesil final gercekten herkes oneriyor ama ilk onu degil de palme a b soru bankasi var aklimda ne dersiniz

• ccking06 C kullanıcısına yanıt
    palme a b konu anlatımlıyı cidden alma okul kitabındaki cümlelerin aynısı gereksiz..
  • Elinizde palme ab konu anlatımlı olan biri canlıların temel bileşenlerinden 2-3 sayfa atabilir mi pm den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccking06 -- 13 Ağustos 2015; 19:56:26 >
  • Bilfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Ln.

Bilfen

Konu anlatımlı birde konj anlatımı yeterli mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.