Şimdi Ara

Yılbaşı sonrası zam beklentisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yılbaşından sonra şu an satılmakta olan iphone 11'lere vergi artışından dolayı zam gelebilir mi?

Aynı soruyu iphone 12'ler için de sormak isterim.

Teşekkür ederim.

• 12'lere en az 3-4 ay zam gelmez. Zaten düz 12 hariç çoğu modelde kuru yüksekten tuttular. 12'lere tahmini zam gelme ihtimali yazın, özellikle temmuz civarı.

XR'a zam gelme olasılığı düşük çünkü iPhone 12 kuruna yakın satılıyor.

SE ve 11'de ise işler karışık. Normalde çoktan zam gelmesi gerekirdi ama hala gelmedi.

Eğer yılbaşından sonra zam gelecekse ben en olası modelin iPhone 11 olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

12'lere en az 3-4 ay zam gelmez. Zaten düz 12 hariç çoğu modelde kuru yüksekten tuttular. 12'lere tahmini zam gelme ihtimali yazın, özellikle temmuz civarı.

XR'a zam gelme olasılığı düşük çünkü iPhone 12 kuruna yakın satılıyor.

SE ve 11'de ise işler karışık. Normalde çoktan zam gelmesi gerekirdi ama hala gelmedi.

Eğer yılbaşından sonra zam gelecekse ben en olası modelin iPhone 11 olduğunu düşünüyorum.

11 e zam geldi hocam

• Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt

1 Temmuz zammından bahsetmiyorum. Zam bir kere gelip duran bişey değil ülkemizde  

1 Temmuz zammında dolar 6.86 idi şimdi 7.75-8 arası değişiyor.

Bugün 699 dolarlık iPhone 12 Mini Türkiye satış fiyatı kurundan 600 dolar etiketli iPhone 11'in fiyatını hesaplayınca 8.599 TL gibi bir fiyat çıkıyor.

• Yılbaşı sonrası dövizin artması, vergiler vs illa ki fiyat artışı olacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.