Şimdi Ara

yıldız teknikte çift anadal yapmak (!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yapmak değilde yapabilen var mı zor mu :) benim düşündüğüm mimarlığın yanında inşaat müh

• up
  • ups
  • ben yapacaktım guya ama koskoca yıldız teknık unıversıtesı eğitim fakultesıne çap hakkı vermedı.
    çap yapacagını asla ve asla hcalara ve arkadaşlarına çaktırma. üstten ders alırsan ulu orta yerde soyleme. bunlar senın aleyhıne olur. ben yatay geçiş düşünüyordum hocalardan bırı uyuzluk yaptı . hastalıgımdan dolayı fınale girememiştim ama 95-100 garanti alacağım bır sınavdı. but te hıc alakasız sorular sordu derste işlemediği. şartlı da olsa geçtim. hocalar dıyor kı bız bır öğrencyi bırakmak istersek kesın bırakırız. bizde ne numaralar var siz bilmezsınız. yanı sn olarak diyeceğim o ki hocalarla iyi anlaş. yağcılık benım karakterimde olmadığı için yapamıyorum. ama yapanlar hocanın odasından asla çıkmayan kızlar ozellıkle 100 puanları götürüyor ortalamaları uçuyor..
  • Eyvallah hocam sagol soyledikleein icin yagciligi bende pek yapamam ama saygisizliga girmem insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pau_turkce

ben yapacaktım guya ama koskoca yıldız teknık unıversıtesı eğitim fakultesıne çap hakkı vermedı.
    çap yapacagını asla ve asla hcalara ve arkadaşlarına çaktırma. üstten ders alırsan ulu orta yerde soyleme. bunlar senın aleyhıne olur. ben yatay geçiş düşünüyordum hocalardan bırı uyuzluk yaptı . hastalıgımdan dolayı fınale girememiştim ama 95-100 garanti alacağım bır sınavdı. but te hıc alakasız sorular sordu derste işlemediği. şartlı da olsa geçtim. hocalar dıyor kı bız bır öğrencyi bırakmak istersek kesın bırakırız. bizde ne numaralar var siz bilmezsınız. yanı sn olarak diyeceğim o ki hocalarla iyi anlaş. yağcılık benım karakterimde olmadığı için yapamıyorum. ama yapanlar hocanın odasından asla çıkmayan kızlar ozellıkle 100 puanları götürüyor ortalamaları uçuyor..

Her okulda bütler zordur, sene icinde de uyarirlar zaten hocalar, kasitli yapildigini sanmiyorum hocam.

Konu sahibine ise; Ytü'de bu isler zor cok umut etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pau_turkce

ben yapacaktım guya ama koskoca yıldız teknık unıversıtesı eğitim fakultesıne çap hakkı vermedı.

CİDDEN üniversitede öyle tipler var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.