Şimdi Ara

YİNE BİR YABANCININ BÜYÜK TERBİYESİZLİĞİ!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu çocuk büyük ihtimalle türk. tahminen yaşı 12 falan. yazış sitilinden anlayabilirsiniz. hemde yabancılar koxp kullanmaz. kullanamazlar. 1. si koxp.net'e yabancı ip ler ile bağlanamazsınız. yada herhangi bir .net ile biten siteye. yani o koxpu indiremez. isterseniz deneyin. hide ip programı ile proxy change yapın ve siteye girmeye çalışın. giremiyeceksiniz. bu çocuk %90 türk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mc_emrah

biri gerçek hayatta bunları yüzüme söylese kafasını taşla ezerek öldürürdüm

ya ruh hastasımısın sen ?

cani herifler siziii

bırakın o bulur biyerden belasını
  • abi varya senden çok iyi dedektif olura haaa bi yandanda hadi bize küfür etse iyi Allah'a küfür ediyo hiçmi din yok bunda ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2Teknik

Bu çocuk büyük ihtimalle türk. tahminen yaşı 12 falan. yazış sitilinden anlayabilirsiniz. hemde yabancılar koxp kullanmaz. kullanamazlar. 1. si koxp.net'e yabancı ip ler ile bağlanamazsınız. yada herhangi bir .net ile biten siteye. yani o koxpu indiremez. isterseniz deneyin. hide ip programı ile proxy change yapın ve siteye girmeye çalışın. giremiyeceksiniz. bu çocuk %90 türk.

Walla o kadarını bilemicem çünkü o lafları görünce hiç Türk olup olmadıını düşünemedim sinirimden.. Zaten yine dediim gibi ben onun seviyesine inmem... Elbet görür cezasını!!!
  • böyle adamlar da var ama işte hala oynuyoz bu oyunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: delimanyak3333

böyle adamlar da var ama işte hala oynuyoz bu oyunu

böyle insanlar hayattada var ama hala yaşıyoruz
    boşver bulucak o belasını cehennemde zebaniler öpçek

• quote:

Orjinalden alıntı: baris01

bu küfür ü etrten bence türk hem allahı yazmış hemde dayı ingiliz olsa allahı yazarmı

hayır onlar god ve Allah kelimesinin eş anlamlı olduğunu bilmiyolar yani Allah bizim Allah'ımız(haşa) god da onların Allah'ı yani malca bişi
  • geçen gün öylesine smilodon kesiyordum adamın teki geldi Allah'ını ............... dedi sonradan ne diyosun sen ya türk değil misin dedim Allah varmıki sanki dedi eğer Allah varsa gelsin beni ........... dedi adam satanistmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: CanYouBelieveThis

geçen gün öylesine smilodon kesiyordum adamın teki geldi Allah'ını ............... dedi sonradan ne diyosun sen ya türk değil misin dedim Allah varmıki sanki dedi eğer Allah varsa gelsin beni ........... dedi adam satanistmiş

off allahım daha nelerle karşılaşcaz sanki satanistlerişn inandıgı şey çok iyi onlara yardımcı oluyo sanki güzelim allaha inanmak onun yolunda gitmek varken böle garip gurip işlerle uğraşan o kadar çok kendini bilmez varki off allahım sen bizi koru aklımızı başımızdan eksik etme
  • Zamanında atalarımız bunlara biras fazla itelemiş ondan hırsını çıkarıo alayının @.Q
  • BU ADAM YA RUS YA DA İNGİLİZ BÖYLELERİNE ANA BACI KAPORTACI DÜZ GİTMEK LAZIM
  • o benım gercek hayatta elıme gececek oldurmem ıcın bana yalwarrırdı kafasını ezerdım ayaklarını kırardım daha 1 dunya ıskence.....

• Şerefsiz bunların hepsi. Hepsi diorum çünkü hepsi böyle. Bu sabahda fire drake czde biri yazıyodu boyuna.
    Ah keşke bir kereliğine karşıma çıksa.
  • iyide saen niye arada hhaha lol falan yazmışın senin yaptığın iyimi ama allaha küfredilirmi yaa tövbe tövbee valla yazık bu insan müsfettelerine
  • Bu onun bunun çocugunun çektiğiniz bu resimlerini şu anda knightonlineworld forumuna aktaracam ayrıca koxper olarak da belirticem ama ne kadar etkisi olur bilemeyeceğim.

Allah zalime karşı mazlumun yanındadır dostlarım.Bu ufacık bir oyun meselesi değil bu insanlığın başlangıcından beri olan müslümanlara zulümdür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AYAZ_McKiller

Bugün e1 de yabancı bir adam kecoonlara koxp kurmuş bende yanına gidip biras ks yaptım ve olanlar aşağıdaki resimlerde... Resmen Allah'a ve Türk'lere küfür etti!!! Adamın bunları yazdıını görünce resmen nevrim döndü ama çok da fazla ingilizcem olmadıı için ona layık bişiler söleyemedim.. Türk'çe olarak tonlarca küfür ederdim ama böle insan lara değmez die düşünüyorum... Ben yabancılara karşı önyargılı olmamaya çalışırken onlar inadına benim tepemin tasını attırıyor.. Hepsi böyle deil biliorum ama arada böyleleride çıkıyor...

http://img356.imageshack.us/img356/3671/e12lh0.jpg

http://img459.imageshack.us/img459/6806/e13tl0.jpg

http://img54.imageshack.us/img54/3720/e1he3.jpg

Adam bunları söylerken sen sadece lol mu dedin?Ben olsaydım orda keşke...................

• ya arkadsım ing. bilen birini bulamadınmı bizide rezil edion lol lol die bi cevap veren yok suna merak etmesinler o kufur ettigi Allah'ın izniyle bu millet yine en yuksekteki yerni alacaktır o dedigin lol ları ozmn soylersin simdi degil
  • AŞAĞILARDA TOPİC AÇILMIŞ BAKIN BAKIN 0000000 YENI VIDEOSU BAKIN ŞÖYLE ADAM KESİYOR ŞÖYLE TROLL BASIOYR BAKIN BAKIN DİYE AÇMIŞLAR.HERKEZDE BEN İNDİREMEDİM NASI İNFİRCEM YARDIM EDİN DİYE YALVARMIŞ BU ADAM İÇİN YAZIK YAZIK FORUMA.

BENDE BİR TANE RESİM VAR SİZDE DE VARSA YOLAYIN.

http://www.resimload.com/141009/WIs_silly2.jpg
  • quote:

Orjinalden alıntı: cocona

quote:

Orjinalden alıntı: mc_emrah

biri gerçek hayatta bunları yüzüme söylese kafasını taşla ezerek öldürürdüm

ya ruh hastasımısın sen ?

cani herifler siziii

bırakın o bulur biyerden belasını

İşte ruhsuz umursamaz birisin bi gün ülken işgal edilse bulur cezasını die ülkeni de mi korumıcan

• yaw geçende biri de bana denk geldi hemde türk adam allah a felan küfür sayıyo
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.