Şimdi Ara

YİNE BİR YABANCININ BÜYÜK TERBİYESİZLİĞİ!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: EqArTiN

AŞAĞILARDA TOPİC AÇILMIŞ BAKIN BAKIN 0000000 YENI VIDEOSU BAKIN ŞÖYLE ADAM KESİYOR ŞÖYLE TROLL BASIOYR BAKIN BAKIN DİYE AÇMIŞLAR.HERKEZDE BEN İNDİREMEDİM NASI İNFİRCEM YARDIM EDİN DİYE YALVARMIŞ BU ADAM İÇİN YAZIK YAZIK FORUMA.

BENDE BİR TANE RESİM VAR SİZDE DE VARSA YOLAYIN.

http://www.resimload.com/141009/WIs_silly2.jpg

O resimde herkes sırf 0000000 ı suçluo. Tamam suçlu ama CeeK in sölediği lafa dikkat çekerim o da bizim türke küfür edio. Peki şimdi sorarım size CeeK in 0000000 dan farkı ne o resimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olesineyaw -- 23 Temmuz 2006; 14:33:37 >

• Ya bunlar böyle neden küfür ediyo ya hiçmi korkuları yok ee tabi allah..kitabı bilmeyen adamlardan ne beklenir başka ama öbür dünyada görürler knight onlineyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: olesineyaw

quote:

AŞAĞILARDA TOPİC AÇILMIŞ BAKIN BAKIN 0000000 YENI VIDEOSU BAKIN ŞÖYLE ADAM KESİYOR ŞÖYLE TROLL BASIOYR BAKIN BAKIN DİYE AÇMIŞLAR.HERKEZDE BEN İNDİREMEDİM NASI İNFİRCEM YARDIM EDİN DİYE YALVARMIŞ BU ADAM İÇİN YAZIK YAZIK FORUMA.

O resimde herkes sırf 0000000 ı suçluo. Tamam suçlu ama CeeK in sölediği lafa dikkat çekerim o da bizim türke küfür edio. Peki şimdi sorarım size CeeK in 0000000 dan farkı ne o resimde

arkadaşım ceek kimseye küfür etmemiş best noob demek en ezik adam demek sen öyle bil yani 0000000 ın ezikligini göstermiş

• Orda neden bekledinki bildiğğin küfürlerin hepsini saydırsaydın ??[/b
  • Böylelerini Allah'a bırakıorus... bide çok sevdiğim bir laf vardı ama tam hatırlamıorm yanlış olabilir

" Biz Türkler Osmanlı Çocuklarıyız, Yabancılar Ne Çocuğu olduklarını bilirler" Allah' a karşı bu lafları söyleyen kişi kaç yaşında ve nasıl eğitim almış Sonuç olarak yabancıda olsa Hz.İsa nın Allah tarafından seçildiğini yaratıldığını bilmesi gerek

• herif bikere Allâh ın malı! gebersin o ...
  • bi de böle adamları öldürünce ceza yiyosun
  • quote:

Orjinalden alıntı: overdosenos

quote:

Orjinalden alıntı: olesineyaw

quote:

arkadaşım ceek kimseye küfür etmemiş best noob demek en ezik adam demek sen öyle bil yani 0000000 ın ezikligini göstermiş

ADAM FORUMDAN Bİ ARKADAŞINI SAVUNMAYIP 0000000 .......... SİNİ SAVUNUYOR.

• e1 e girip sövüyorum....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.