Şimdi Ara

Yine ÇökTü(rkNet) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ay saydığım 4. Kesinti! Ben uzaktan çalışıyorum ve gerçekten bu kadar mağdur bırakılmaz müşteriler. Burada boylu boyunca birkaç bina da internet yine gitti, başkalrını bilmiyorum. Acaba yine ülke genelinde mi oldu? Bu kesintilerin sebebi ne ya, sene 2020!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice saçmaladılar. Homeoffice çalışıyorum bende. Hafta başı yoğunluğu var. yine mağdur olcaz. Geçicem türk telekoma biraz fazla veririm karşımda muhatap bulurum en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALIZMA -- 27 Temmuz 2020; 11:53:28 >
  • Üsküdar'da arkadaşımın eczanesinde de gitmiş, çocuk reçete girmiyor bu firma yüzünden, benim de iş yeriyle dosya alış verişimi engelliyor. 4 oldu 4, tabi benim saydığım. İnşallah bu konuları üst yöneticiler görüyor ve biliyordur.

• Sayın yetkili vericek cevabınız var mı ?

• KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    O da maaşlı çalışan, ne diyebilecek ki? Gerçekten üstteki kişilerin gelip burada bize hesap vermesi lazım, ama makam koltuğunda oturup keyif yapıyordur şimdi.

• Dün gitti öğleden sonra bir kaç saat sonra geldi lakin smart tv kitlenip kakıyordu uygulamalar vs hiçbir şeyi açılmıyordu Samsung servis geldi ne yaptıysa bağlanamdı internette cep telefonu ile denektik hersey normale döndü ve bu yazıyo yazarken yine DSL işi gitti bir kaç haftadir sürekli sıkıntılı internet ne yapıyorlarsa artık yanı evinizdeki internet ile çalışan cihazlar anormallik yaparsa sebebi internet sağlayıcısı nedense smart tvlerde acayip sorunlara sebep oluyor son arızalar

• quote:

Orijinalden alıntı: PSDN915

O da maaşlı çalışan, ne diyebilecek ki? Gerçekten üstteki kişilerin gelip burada bize hesap vermesi lazım, ama makam koltuğunda oturup keyif yapıyordur şimdi.
    Sorulara yanıt vermesi için maaş alıyor. En azından nedenini, kesinti süresini söyleyebilir.

• Sayın ..., 88... numaralı hizmetinizin bulunduğu bölgede altyapı kaynaklı bir arıza yaşanmaktadır. Arıza nedeniyle hizmetinizde kesintiler olabilir. Arızanın bir an önce giderilmesi için gereken çalışmaları yapıyoruz. Modeminizde ve kablolarınızda herhangi bir ayarı değiştirmeden ilgili süre sonunda yeniden kontrol etmenizi rica ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Oim deki not. Ev telefonu lazım olmasa gideceğim artık. Tadı tuzu kaçtı. Gece bakım yapılsın eyvallah da gündüz ne oluyor ???

Her sene önce zamn sonra arıza.. Geçen sene de böyle oldu sonra dan anca oturdu.
  • Şuan itibariyle benim internet geldi.
  • Ne bu durup durup kesiliyor. Zam yaptığınızdan beri sürekli internet kesilir oldu.
  • PSDN915 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, BNG cihazımızda yaklaşık 30 dakika süren bir sorun oluştu. Mühendislerimizin müdahalesiyle sorun çözüldü ve müşterilerimiz yavaş yavaş IP almaya başladılar.
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Merhaba, BNG cihazımızda yaklaşık 30 dakika süren bir sorun oluştu. Mühendislerimizin müdahalesiyle sorun çözüldü ve müşterilerimiz yavaş yavaş IP almaya başladılar.
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, BNG cihazımızda yaklaşık 30 dakika süren bir sorun oluştu. Mühendislerimizin müdahalesiyle sorun çözüldü ve müşterilerimiz yavaş yavaş IP almaya başladılar. Sorun devam ediyorsa www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • Bugün olan bir şey değil dünde aynısı oldu ve sürekli tekrar ediyor hadi biz ev kullanıcısıyız çoğu iş sahibi internet ile çalışıyor buna bir çözüm üretin lütfen sürekli arıza arıza Ben bile bıktım işi gücü aksayanları tahmin edemiyorum

• Bugün 5 kere koptu en az internetim ve koptuktan sonra en az 20 dakika falan gelmiyor.Türknete geçtiğimden beri 1 ayım sıkıntısız geçmedi daha sürekli bir problem.Keriz gibi her ay hemen faturayı ödüyorum ama...Suç bence
  • Saatlerdir yok benim internetim bu ay 6.kopması. Üstteki arkadaşın mesajın aynısı yazıyor. Alt yapı kaynakları sorun diyorlar altkattaki komşu turk telekom kullanıyor onun interneti var türknette aynı alt yapıyı kullanıyor ama benimkinde alt yapı sorunu var ilginç. Can sıkmaya basladı müşteri temsilcisi olmaması ayrı bi kötü olay zaten. Ben artık taşımayı düşünüyorum.

• Feak95 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hattınızda yaşadığınız sorun devam ediyorsahttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Kontrol ederek bilgi verelim.
  • TürknetMağduru T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hattınızda yaşadığınız kopmalar devam ediyorsahttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Hattınızı kontrol ederek size bilgi verelim.
  • Arıza kaydı bir bırakılamıyor, harikulade.

• PSDN915 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arıza kaydı oluşturabildiniz mi? Sorun devam ediyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.