Şimdi Ara

YKS + Okuma Kitabı bulmak için Telegram Grup Linkleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler burada uzun süredir demirbaş YKS üzerinde ilk 1000'e giren arkadaşlar var. YKS için ya da kitap okumak için Telegram Grup linkleri lazım. Sürekli kitap okuyan birisiyim ve kitaba verecek param kalmadı. PDF bulmak için grup linkleri lazım kısaca. Bilenler PM ya da buraya link bırakabilir mi? (Umarım forum içinde link bırakmak yasak değildir)

• Yapay Zekanın Yanıtı

YKS + Okuma Kitabı İçin Telegram Grupları

YKS hazırlık sürecinizde, kaynaklara ulaşmak çok önemlidir. Bu noktada, Telegram grupları öğrenciler arasında popüler bir araç haline gelmiştir. Telegram üzerinden oluşturulan gruplar, YKS + Okuma Kitabı PDF'leri dahil olmak üzere çeşitli kaynakları paylaşmanıza olanak tanır.

Telegram gruplarına katılmak için, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

• Telegram uygulamasını telefonunuza veya bilgisayarınıza indirin.
    • Bir hesap oluşturun.
    • Uygulamanın arama çubuğuna "YKS + Okuma Kitabı" yazın.
    • İlgili grupları arayın ve katılmak istediğiniz grubu seçin.

Telegram gruplarında, diğer öğrencilerle bağlantı kurabilir, sorular sorabilir ve PDF kitaplar, notlar ve diğer kaynakları paylaşabilirsiniz. Gruplar ayrıca, sınavlara yönelik ipuçları ve motivasyon desteği sağlayabilir.

YKS + Okuma Kitabı PDF'lerini paylaşan Telegram gruplarına katılmak, hazırlık sürecinizi kolaylaştırabilir ve çeşitli kaynaklara erişmenizi sağlayabilir. Fakat, grupları kullanırken dikkatli olmalı ve yalnızca güvenilir kaynaklardan PDF'ler indirmelisiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Şu iki linki veriyorum hocam inş kapanmazlar. Ben buralardan çoğu kitabı bulabiliyorum
    telegram
    ADONİS -KÜTÜPHANE PDF
    https://t.me/+KDtHSVa6EBxlOGNk

telegram
    D͏e͏r͏s͏-S͏ın͏a͏v͏ K͏a͏y͏n͏a͏k͏ ❣
    https://t.me/+zMSXdy3NIZw0MDNk

• Hovam çok sağol umarım kapanmaz benim de elimde şu an kullandığım bir telegram bot'u var linki nasıl paylaşcağımı bilmiyorum bir bakayım yazarım olur mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.