Şimdi Ara

Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
16
Favori
10.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu ulke defalarca Allah Allah diyen insanlarin yaptiklarinin akibetiyle sonuclandi..

53 kisinin cani yanarken akp sesini bile cikarmadi.. Simdi nemi oluyor kendi kazdiklari cukura dusuyorlar hemde ortaklari cemaatin sayesinde ... Vede bunun devami gelecek..

Akp nin uzerinde onca insanin ahı var.. Bos ver fetonun bedduasını, onun 1000 katı daha var resımde...

Hem ben chp nin yerinde olsam akp yi mahkemeye veriridim, 11 yildir beri agizlarinda sakiz ettiler.. Ulan allahsizlar, chp dediginiz 60 yildir iktitar olmamis bir parti.. Bu ulkeyi son 60 yilin %80 oraninda akp gibi sag zihniyetler yonetti.. Ve sonuc ortada ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SaD1453 kullanıcısına yanıt
    30 yıldır bu ülkede dezenformasyon yapıyorsunuzhttp://tr.m.wikipedia.org/wiki/Dezenformasyon kelime anlamı mademki çok müslümansınız neden insanlara çamur attınız ve görüyorum ki halen daha aklınız başınızda değil, bende seni samimi en azından inandığını savunuyor sandım, sen düpe düz provakatörsün, kısa cümlelerle kacak dövüşme. Neysen çık delikanlı gibi söyle. Daha dün gece cnn Türk te kemal kılıçtaroğlunu üstelik iktidar borazanı Bi kanal, dinlemedin mi ben hiç öyle Bi söylemini duymadım. Bırakın bu işleri delikanlı olun. Her aynaya baktığınla, nasıl bir tipsin sen la... Demiyorsan kendinize umutsuz vakasınız, size ancak yetim hakkı yiyenleri savunan tipler olarak gerçek dünyada hesap sorulacak, bunada hazırlanın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Navigasyonel

II. YOLSUZLUK DAVASI:

100 MİLYAR DOLAR HACİMLİ YOLSUZLUK

http://www.youtube.com/watch?v=f8UnO1gR1Rc#t=21

AKP'nin EL-Kaide'yi terör örgütleri listesinden neden çıkarttığı şimdi daha iyi anlaşılıyor gibi gibi...

aynısı olması lazım konuda var video olarakta ekliyim ama http://www.zaman.com.tr/gundem_yeni-yolsuzluk-sorusturmasinda-savcilikla-emniyet-karsi-karsiya-geldi_2188999.html

• quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2014

quote:

Orijinalden alıntı: gangsta5959

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

tabi pamukoğlu gelince maaşlar 5000 lira olacak herkesin evi arabası falan olacak dünya güllük gülistanlık olacak hayat bayram olacak falan filan.sen de haklısın.çıkıp iki atar yapmakla bütün sorunlar çözülüyor...

amerika ingiltere isveç vs gibi ülkeler bile refah halinden sıkıntı haline geçmeye başladılar...artık dünyanın daha iyiye değil de daha kötüye gideceğine kendinizi alıştırın bence.

aynen. avrupa geriye gidiyor. daha dün almanyanın ekonomik tasarruf amacıyla sokak lambalarında kısıntıya gittiğini , Yunanistanda deli hastanelerinin bütçeye ağır yük verdiği gerekçesiyle kapatıldığını okudum. Yunanlılar delilerini ne yapıyorlar acaba.

Daha dün uçaklarımıza it dalaşı yapan israilinde bize karşı kullanmaya çalıştığı ülke, adalarından bir kaçını sattı, bozuk ilaç ve gıdaları ekonomi amacayla tüketmeye razı oldu. durum daha da vahim ama biz alınan tedbirlerin tamamını bilmiyoruz. bu hale gelebileceklerini kim biliyordu. Allah devletime zeval vermesin. içimizdeki çürükler temizlensin yola devam edilsin. bu ülkede AKP döneminde az hizmetler yapılmadı. Bir topluluğu öne çıkaracak diye bunları gözden kaçırmayın ve batırmayın. hakkını teslim edelim. yanlışları tenkit edip doğrultmaya çalışalım.

konyada soğuktan zatüre olup ölen bebek var almanyada soğuktan ölen bebek var mı ya da yunanistanda, almanyadaki işsizlik maaşını herhangi bir akp seçmeni anadolu insanına versen ölene kadar çalışmaz arkadaşım siz çıkarınız için mi konuşuyosunuz yoksa harbiden körmüsünüz şu ülkeyi dünya devi falan görüyosunuzda ortada bi kaç aç dilenciye verilen yardım makarna var başkada hiç bi olay yok normalde mahalle bakkalını yönetemiycek adamlar ülkeyi yönetiyor aslında haktır bu millete ama kurunun yanında yaşta yanıyor komple trakya halkı hiç haketmediği halde sizin seçtiğiniz adamlar tarafından yönetiliyor tek suçumuz cahil olmayıp tavşan gibi üremememiz 5 çocuk yapayımda cemaate veririm ortaokuldan itibaren masrafım olmaz kafa yapısı bizde yok

ben sana şu anki iniş çıkıştan bahsediyorum. şu an kim iniş kim çıkış eğiliminde. herşey bir anda olmuyor. 10 yılda nereye geldiğimize bak.

kendisiyle uğraşılan büyüme ve gelişmesine her fırsatta engel olunan ülke bizim ülkemiz değil mi? biz mazoşist miyiz. kendi kendimize mi yapıyoruz bunları.

ne cemaati kim cemaatçi? yap çocuk seni tutan mı var.

10 yılda nereye geldik söyle arkadaşım bir yere geldiğimiz yok bakamayacağım çocuğu niye yapayım bir yere geldiğini sanan rant peşinde koşan çocuklarını bile bir şekilde kpss le polis sınavlarıyala kurtaran adamlardan olmak istemiyorum kul hakkına girmemek için sizin akp den önceki fakirliğinizin sebebi chp ya da başka partiler değil kapağı devlete daha zor atmanız akp cemaatin eline verdi kamu kuruluşlarını cemaatte oyları verdi akp ye win win oldu onlar açısından benim hayatımda değişen bişey olmadı 10 sene içinde sadece kaç çocuk yapmam gerektiği hangi saatlerde alkol almam gerektiği söylendi bide doğuya gittikçe verilmeyen vergilerden benim payıma düşen kısım yandaşlara suriyeli aç köpeklere verildi ülkeyi bölmek isteyen tiplerin çoğunlukta olduğu kesime elektrik yardımı olarak gitti

• Ulan yapilan yolsuzluk 250 milyari asti .. Dahasida cikiyor ortaya ... Bu para Apple`nin sahip oldugu nakit paradan fazla.. Apple -ki 40 yildir onbinlerce muhendisle anca bu parayi kazanabilsin .. Birde bize bak adam iki allah allah dedi diye kazandigi paranin haddi hesabi yok ..

Simdi soruyorum gelecegin meslegi ne acaba ?
     Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar

• Orijinalden alıntı: pruvap

30 yıldır bu ülkede dezenformasyon yapıyorsunuzhttp://tr.m.wikipedia.org/wiki/Dezenformasyon kelime anlamı mademki çok müslümansınız neden insanlara çamur attınız ve görüyorum ki halen daha aklınız başınızda değil, bende seni samimi en azından inandığını savunuyor sandım, sen düpe düz provakatörsün, kısa cümlelerle kacak dövüşme. Neysen çık delikanlı gibi söyle. Daha dün gece cnn Türk te kemal kılıçtaroğlunu üstelik iktidar borazanı Bi kanal, dinlemedin mi ben hiç öyle Bi söylemini duymadım. Bırakın bu işleri delikanlı olun. Her aynaya baktığınla, nasıl bir tipsin sen la... Demiyorsan kendinize umutsuz vakasınız, size ancak yetim hakkı yiyenleri savunan tipler olarak gerçek dünyada hesap sorulacak, bunada hazırlanın derim
    http://www.youtube.com/watch?v=etBAUcP7kkkhttp://www.youtube.com/watch?v=etBAUcP7kkk seni hayal kırıklıgına ugrattıysam üzgünüm fakat ben kesin oldugunu bilmediğim bir şeyi paylaşmam rahat ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaD1453 -- 26 Aralık 2013; 14:26:15 >

• Arkadaş... MUZ CUMHURİYETİ olduk resmen!!!

"DOSYA SAVCIDAN ALINDI"

Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar

http://gundem.bugun.com.tr/dosya-savcidan-alindi-haberi/911097

• quote:

Arkadaş... MUZ CUMHURİYETİ olduk resmen!!!

"DOSYA SAVCIDAN ALINDI"

konuda var

• sonları yakındır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

Ulan yapilan yolsuzluk 250 milyari asti .. Dahasida cikiyor ortaya ... Bu para Apple`nin sahip oldugu nakit paradan fazla.. Apple -ki 40 yildir onbinlerce muhendisle anca bu parayi kazanabilsin .. Birde bize bak adam iki allah allah dedi diye kazandigi paranin haddi hesabi yok ..

Simdi soruyorum gelecegin meslegi ne acaba ?

kimi getirelim sen söyle?

Valla kusura bakma hala daha "tamam adamlar şöyle böyle yaptı gitsinler ama yerine kim gelecek" diye soruyorsunuz. AKP şuana kadar kötünün iyisi diye görüldü ancak şu operasyonlardan sonra yaptıkları pis işlere bakıyoruz da ne o laf ettikleri CHP ne de darbe hükümetleri bile AKP kadar çalamamış. AKP'yi kutlamak lazım bu başarısından dolayı. AKP artık kötünün iyisi değil, kötünün kötüsü durumuna geldi. Bu saatten sonra ne olacaksa olsun kim gelecekse gelsin umrumda değil yeter ki şu baştakilerden kurtulalım. Benim oyumun kime gideceği belli bu baştaki 3 parti için de oy kullanmıcam. Bu kadar olaydan sonra AKP eğer hala daha iktidarda kalırsa bu ülke öyle bir yara alacak ki o yaraları sarmak tıpkı darbe yaralarını sarmak gibi onlarca yıl alacak. Şu partiyi indirin artık adamlar devlet yönetimini çete yönetimine çevirdi. Ne yasa dinliyor ne usül dinliyor kafalarına göre iş yapıyorlar devlet değil babasının malı sanki. Yeni gelecek iktidar kim olursa olsun bunlar kadar serbest davranamayacak ve bunlar kadar skandala imza atamayacaktır. 3 dönem tek başına iktidar olupta ülkeyi yönetenle ilk kez iktidara gelip ülkeyi yöneten arasında fark olacaktır elbet. En azından çeteleşme, diktatörlüğe doğru koşma olmayacaktır. Ne yapıp edip bu partinin bu iktidardan indirilmesi şarttır ülkenin bütünlüğü, devletin işleyişi ve halkın ruh sağlığı için.

• quote:

Arkadaş... MUZ CUMHURİYETİ olduk resmen!!!

"DOSYA SAVCIDAN ALINDI"

Hırsızlar

• Orijinalden alıntı: SaD1453

Orijinalden alıntı: pruvap

http://www.youtube.com/watch?v=etBAUcP7kkkhttp://www.youtube.com/watch?v=etBAUcP7kkk seni hayal kırıklıgına ugrattıysam üzgünüm fakat ben kesin oldugunu bilmediğim bir şeyi paylaşmam rahat ol

Arkadaşım oyun mu oynuyoruz? 1. Dil sürçmelerini önüme argüman olarak getirme 2. Konuyu saptırma, dezanformasyon siyasi görüşünüzmü buna cvp ver yada verme keyfin bilir, sağa sola ciddiyet dersi vermek yerine önce siz ciddi olun

• cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluğu diyorduk, 2. dalga ile rekoru kırmışlar, rekor tazelemişler.
    Şimdi dosyayı savcıdan almışlar.
    Nasıl olsa bir şekilde ortaya çıkar, oldu olacak mahkemeleri de kapatın olsun bitsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tabi pamukoğlu gelince maaşlar 5000 lira olacak herkesin evi arabası falan olacak dünya güllük gülistanlık olacak hayat bayram olacak falan filan.sen de haklısın.çıkıp iki atar yapmakla bütün sorunlar çözülüyor...

amerika ingiltere isveç vs gibi ülkeler bile refah halinden sıkıntı haline geçmeye başladılar...artık dünyanın daha iyiye değil de daha kötüye gideceğine kendinizi alıştırın bence.

aynen. avrupa geriye gidiyor. daha dün almanyanın ekonomik tasarruf amacıyla sokak lambalarında kısıntıya gittiğini , Yunanistanda deli hastanelerinin bütçeye ağır yük verdiği gerekçesiyle kapatıldığını okudum. Yunanlılar delilerini ne yapıyorlar acaba.

Daha dün uçaklarımıza it dalaşı yapan israilinde bize karşı kullanmaya çalıştığı ülke, adalarından bir kaçını sattı, bozuk ilaç ve gıdaları ekonomi amacayla tüketmeye razı oldu. durum daha da vahim ama biz alınan tedbirlerin tamamını bilmiyoruz. bu hale gelebileceklerini kim biliyordu. Allah devletime zeval vermesin. içimizdeki çürükler temizlensin yola devam edilsin. bu ülkede AKP döneminde az hizmetler yapılmadı. Bir topluluğu öne çıkaracak diye bunları gözden kaçırmayın ve batırmayın. hakkını teslim edelim. yanlışları tenkit edip doğrultmaya çalışalım.

konyada soğuktan zatüre olup ölen bebek var almanyada soğuktan ölen bebek var mı ya da yunanistanda, almanyadaki işsizlik maaşını herhangi bir akp seçmeni anadolu insanına versen ölene kadar çalışmaz arkadaşım siz çıkarınız için mi konuşuyosunuz yoksa harbiden körmüsünüz şu ülkeyi dünya devi falan görüyosunuzda ortada bi kaç aç dilenciye verilen yardım makarna var başkada hiç bi olay yok normalde mahalle bakkalını yönetemiycek adamlar ülkeyi yönetiyor aslında haktır bu millete ama kurunun yanında yaşta yanıyor komple trakya halkı hiç haketmediği halde sizin seçtiğiniz adamlar tarafından yönetiliyor tek suçumuz cahil olmayıp tavşan gibi üremememiz 5 çocuk yapayımda cemaate veririm ortaokuldan itibaren masrafım olmaz kafa yapısı bizde yok

ben sana şu anki iniş çıkıştan bahsediyorum. şu an kim iniş kim çıkış eğiliminde. herşey bir anda olmuyor. 10 yılda nereye geldiğimize bak.

kendisiyle uğraşılan büyüme ve gelişmesine her fırsatta engel olunan ülke bizim ülkemiz değil mi? biz mazoşist miyiz. kendi kendimize mi yapıyoruz bunları.

10 yılda nereye geldik söyle arkadaşım bir yere geldiğimiz yok bakamayacağım çocuğu niye yapayım bir yere geldiğini sanan rant peşinde koşan çocuklarını bile bir şekilde kpss le polis sınavlarıyala kurtaran adamlardan olmak istemiyorum kul hakkına girmemek için sizin akp den önceki fakirliğinizin sebebi chp ya da başka partiler değil kapağı devlete daha zor atmanız akp cemaatin eline verdi kamu kuruluşlarını cemaatte oyları verdi akp ye win win oldu onlar açısından benim hayatımda değişen bişey olmadı 10 sene içinde sadece kaç çocuk yapmam gerektiği hangi saatlerde alkol almam gerektiği söylendi bide doğuya gittikçe verilmeyen vergilerden benim payıma düşen kısım yandaşlara suriyeli aç köpeklere verildi ülkeyi bölmek isteyen tiplerin çoğunlukta olduğu kesime elektrik yardımı olarak gitti

suriyeli aç köpekler ne demek hocam. ecdadınızdan haberiniz yok sizin. tarihinizi silip attınız mı yoksa.

alkol almayın. evensel ve ilahi doğruya el atmış ve hatırlatmış. kendi nefsinizle yapıp vazgeçemediğinizi tatlı tatlı yapmaya çalışıyor. yanlış mı yapıyor. yarın ahirette alkolden kurtulduğun için Allah katında şükür edersin.

bunun yanında tamam yanlışlıklar da çok. cemaat mi verdi halk mı verdi göreceğiz seçimlerde. şayet operasyanlarla gitmezse.

milletin eğilimi var. komple bir milleti aptal mı yaptınız?

millet layık olanı adam gibi iş yapanı arıyor ve güveniyorsa hata mı ediyor. bakar görür beğenmezse göndedir bu kadar basit.

benim ecdadım suriyeli değil türküm ben alkolden erdoğan sayesinde kurtulmadım kendim bıraktım ki trakyalıyım benim için zor bi olay alkolu bırakmak diyelimki ben ateistim günah değil benim gözümde içmek arkadaşım biz o beğenmediğin avrupanın seviyesine başkasının hayatına karışmamayı öğrenince geçeriz sizin hoşunuza bile gidiyor ben alkol kullanmadığım halde rahatsızım o uygulamadan bu adamı siz uçurup padişah gibi hissetmesine yol açıyosunuz komple demeyimde aptalda demeyeyim ben bu insanlara saf kurnaz diyorum hani cahilim garibanım der bilmiyorum falan işine gelmez bu adamların ben hiç fakirleştiğini görmedim para konusuna kolay yoldan para kazanma dolandırıcılık şark kurnazlığı azerbaycanla ilk 5 e oynarız millet olarak

• Bu dönem de elbet gelip geçecek. Ama 3 sene ama 5 sene. Sonrasında bugün korkup bir köşeye sinenler anlattıkça neler döndüğünü çok daha iyi anlayacağız.

Siemens yetkilileri Almanya'da şirkete açılan rüşvet davasında çıktı "Evet, Türkiye'de 57 Milyon Euro rüşvet dağıttık ve bunun karşılığında da 1.4 Milyar Euro'luk ihale kazandı. Türkiye'de işler böyle yürüyor" diye ifade verdi. Siemens 1 Milyar Euro cezaya çarptırıldı. Bizim memleketten bir Allah'ın kulu çıkıp da "Ya bu 57 Milyon Euro kimlere gitti hele bir de bakalım" diye sormadı.

Beğenmediğiniz Yunanistan kıyameti koparıyor bu konudahttp://www.haberler.com/yunanistan-siemens-le-barisiyor-3421437-haberi/.

Peki biz ne yaptıkhttp://www.radikal.com.tr/turkiye/rusvet_suclamasina_sorusturma_izni_yok-924320

Bu güncel dava süreci sonunda sanırım soruşturmayı yürüten savcılar ve polisler hapise girecek (bkz. Deniz Feneri), suçlananlar "Türkiye sizinle gurur duyuyor" nidalarıyla kahraman olarak baş tacı edilecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Bu dönem de elbet gelip geçecek. Ama 3 sene ama 5 sene. Sonrasında bugün korkup bir köşeye sinenler anlattıkça neler döndüğünü çok daha iyi anlayacağız.

Siemens yetkilileri Almanya'da şirkete açılan rüşvet davasında çıktı "Evet, Türkiye'de 57 Milyon Euro rüşvet dağıttık ve bunun karşılığında da 1.4 Milyar Euro'luk ihale kazandı. Türkiye'de işler böyle yürüyor" diye ifade verdi. Siemens 1 Milyar Euro cezaya çarptırıldı. Bizim memleketten bir Allah'ın kulu çıkıp da "Ya bu 57 Milyon Euro kimlere gitti hele bir de bakalım" diye sormadı.

Beğenmediğiniz Yunanistan kıyameti koparıyor bu konudahttp://www.haberler.com/yunanistan-siemens-le-barisiyor-3421437-haberi/.

Peki biz ne yaptıkhttp://www.radikal.com.tr/turkiye/rusvet_suclamasina_sorusturma_izni_yok-924320

Bu güncel dava süreci sonunda sanırım soruşturmayı yürüten savcılar ve polisler hapise girecek (bkz. Deniz Feneri), suçlananlar "Türkiye sizinle gurur duyuyor" nidalarıyla kahraman olarak baş tacı edilecek.

yunanistanı örnek göstermemeydin iyidi :)) adamlar yiyecek ekmek bulamıyor % 80 i kovulmuş durumda memurların :))

• antonidas kullanıcısına yanıt
    Bu ikinci operasyon çok daha önemli gibi görünüyor. Aralarında Başbakanın danışmanları da var gibi sanki... Kısaltma ad-soyadlara baktım, öyle gibi...

quote:

.......
    TÜRGEV DE LİSTEDE İDDİASI

Soruşturma kapsamında Yasin El Kadı, Üsame Kutup, A.T, H.D, Başdanışman İ.K, M.L.T, A.B, S.K, Bakan danışmanı Ö.S, İ.Y, İşadamları C.K, M.C, A.Ç ve O.C.K. gibi isimlere ağır suçlamalar bulunuyor. Ayrıca büyük bir medya grubu ile Bosphorus 360, Başbakanlık Kalkınma Ajansı, KİPTAŞ, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TÜRGEV ve son dönemde büyük ihaleleri alan bazı şirketlerin de soruşturmada yer aldığı öne sürüldü. Soruşturmada milyar dolarlık arsaların ihalesiz çok ucuza devredildiği, madenlere zorla çökerek işadamlarının elinden gasp edildiği, ihalelerin önceden ayarlandığına ilişkin net tespitler yapıldığı, dağıtılan rüşvet paraları ile beş işadamından ihale karşılığı 100 milyon dolar rüşvet alınarak bir medya grubuna para temini yapıldığı gibi şok suçlamaların yer aldığı iddia edildi. Ayrıca Yasin El Kadı’nın gizli şirketleri ve bu şirketlere verilen milyarlarca dolar usulsüz işler ile sit alanlarının rüşvet çarkıyla derecelerinin değiştirilerek imara açılıp devasa rantların elde edildiği gibi dehşete düşüren suçlamaların dosyada yer aldığı öne sürüldü.

BAŞSAVCIYA YOĞUN BASKI

Geçtiğimiz hafta yapılan büyük rüşvet ve yolsuzluk operasyonu sonrası oluşturulan baskı ortamı ve değiştirilen kadrolar sonrasında Yasin El Kadı merkezli operasyonun deşifre edildiği iddia edildi. Başkent’teki üst düzey isimlerin soruşturmadan haberdar olmasıyla dosyanın kapatılması için İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Turan Çolakkadı’ya yoğun baskı yapıldığı öğrenildi. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’na yapılan ani atamanın (eski MİT'çi) da bu soruşturmanın detaylarını öğrenmek için olduğu öne sürüldü. Başbakanlık Müsteşarı’nın soruşturmanın kapatılması için Mali Şube üzerinde büyük baskı kurduğu iddialar arasında. Arama ve gözaltı kararlarının pazar günü mahkemeden alındığı öğrenilirken, pazartesi günü İstanbul’a gelen üst düzey bir ismin Başsavcı’dan dosyayı kapatmasını istediği iddia edildi. Çarşamba günü Ankara ve İstanbul Emniyeti’ne arama, davet ve gözaltı kararlarını içeren talimatı veren soruşturma savcısı Muammer Akkaş’ın bir gün önce Başsavcı Turan Çolakkadı’ya da bilgi verdiği belirtildi. An­cak Ço­lak­ka­dı­’nın üst dü­zey isim­ler­den ge­len bas­kı­lar ne­de­niy­le zor­lan­dı­ğı öne sü­rü­lü­yor. Em­ni­ye­tin mah­ke­me ka­rar­la­rı­na kar­şı di­re­ne­rek suç iş­le­di­ği be­lir­ti­lir­ken, ge­cik­me ne­de­niy­le gö­zal­tı­na alı­na­cak ki­şi­le­rin de de­lil­le­ri ka­pat­ma­sı­na fır­sat ve­ril­di­ği­ne dik­kat çekildi.
    .........
    http://gundem.bugun.com.tr/inanilmaz-iddialar-haberi/910497

Bir de 25 gün önceki şu habere ve alıntı yaptığım Twit'e bakın:
    quote:

http://www.haberler.com/baransu-dan-basbakan-danismanlarina-rusvet-5373071-haberi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Navigasyonel -- 26 Aralık 2013; 15:29:43 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

suriyeli aç köpekler ne demek hocam. ecdadınızdan haberiniz yok sizin. tarihinizi silip attınız mı yoksa.

alkol almayın. evensel ve ilahi doğruya el atmış ve hatırlatmış. kendi nefsinizle yapıp vazgeçemediğinizi tatlı tatlı yapmaya çalışıyor. yanlış mı yapıyor. yarın ahirette alkolden kurtulduğun için Allah katında şükür edersin.

bunun yanında tamam yanlışlıklar da çok. cemaat mi verdi halk mı verdi göreceğiz seçimlerde. şayet operasyanlarla gitmezse.

millet layık olanı adam gibi iş yapanı arıyor ve güveniyorsa hata mı ediyor. bakar görür beğenmezse göndedir bu kadar basit.

benim ecdadım suriyeli değil türküm ben alkolden erdoğan sayesinde kurtulmadım kendim bıraktım ki trakyalıyım benim için zor bi olay alkolu bırakmak diyelimki ben ateistim günah değil benim gözümde içmek arkadaşım biz o beğenmediğin avrupanın seviyesine başkasının hayatına karışmamayı öğrenince geçeriz sizin hoşunuza bile gidiyor ben alkol kullanmadığım halde rahatsızım o uygulamadan bu adamı siz uçurup padişah gibi hissetmesine yol açıyosunuz komple demeyimde aptalda demeyeyim ben bu insanlara saf kurnaz diyorum hani cahilim garibanım der bilmiyorum falan işine gelmez bu adamların ben hiç fakirleştiğini görmedim para konusuna kolay yoldan para kazanma dolandırıcılık şark kurnazlığı azerbaycanla ilk 5 e oynarız millet olarak

ateistsen sana anlatacak bir şeyim yok. kendin tecrübe edersin az bir zaman sonra.

kim yaparsa bu dünyada da ahirette de cezasını fazlasıyla bulur. hırsızlık, haksızlık, arsızlık yapanın arkasında durmam savunmam ben meşruiyet ıstiyorum. komplo değıl tezgah değil. seçimde hesabı sorulur

sen türksen sayet senin gibisi olmaz olrun. türk merhametlidir, yardımseverdır, diğergamdır. bence suriyeliye köpek diyeqtek bırak türkü bu vasıftan aşağı olduğunu bile gösterdin kendine.

ırkçılık kötü birşey

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SaD1453

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ateistsen sana anlatacak bir şeyim yok. kendin tecrübe edersin az bir zaman sonra.

kim yaparsa bu dünyada da ahirette de cezasını fazlasıyla bulur. hırsızlık, haksızlık, arsızlık yapanın arkasında durmam savunmam ben meşruiyet ıstiyorum. komplo değıl tezgah değil. seçimde hesabı sorulur

sen türksen sayet senin gibisi olmaz olrun. türk merhametlidir, yardımseverdır, diğergamdır. bence suriyeliye köpek diyeqtek bırak türkü bu vasıftan aşağı olduğunu bile gösterdin kendine.

ırkçılık kötü birşey

hemde nasıl salya sümük. bunlarla cihan devletı kuracan. komşusuna bırak bir millete köpek diyen adamdan ne hayir gelir.

hocam malesef işte bu yüzden muhalefetimiz bu zihniyette oldugu için % 25 i geçemiyo .

•  Yolsuzluk operasyonundan sonra ortaya çıkmaya başlayan video kasetler , istifalar

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.