Şimdi Ara

yorumlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni başladım overclok a bilgisayarın değerlerine gore ulaştığım değerler nasıl ısı sorunum yok pek zannedersem ama oyun gibi uygulamalarda 71 derece yı goruyorum normalmı bu
    kusra bakmayın potoraf ı sadece boyle koymayı bılıyorum ıdare edersiniz ama eminim kesin ilginizi çekecek

http://www.hemenpaylas.com/download/1273545/overclok.jpg.html
    h e m e n p a y l a ş alım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snaps -- 28 Temmuz 2006; 22:51:15 >

• dostum linke giremiyoz
  • arkadaş ben de link çalışıyor ama bida dene h e m en pay laş varya orası olmassa gine bakalım
    saol ilginden dolayı
  • resmi imageshack.us a upload et en alttaki direct image to show yaan yerdeki linki [simage][/simage] takıları arasına yerleştir.kimse ayrıyetten indirmeye uğraşmaz resmi.ben de dahil
  • çıktıın değer güzel ama bu işlemcinin default u kaç ki???

birde önemli olan çıkılan hız değil perf. önemli...

bi spi(süper pi) al bakalım nsl değerler.

nereden indirecem dersen süperpi katılım topiğinde var linki...
  • ya arkadaşlar benim işlemci p4 3000mhz 800 fsb normalde daha da yapacağim ama anı den yanar dıye korkuyorum birde .imageshack.us bu site herhalde 1.5 mb upload a izin veriyor benim jpg 2,5 mb kusra bakmayın nasıl olacak
    ramler kingston ddr2 512 x 2 533 mhz
    ekran kartı ati cipsetli msı merka RX550 ama tavsiye almak isterim ramler ve akran kartı overclok a uygunmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snaps -- 28 Temmuz 2006; 23:26:21 >
  • http://img346.imageshack.us/img346/2147/overcloklj5.png arkadaşlar yaptım buyrun burda evet bekliyorum yarumları
  • bnde de aynı ıslemcı war 4.5 ghz ı gordum ama tabı bu sogutma -ram vs le cok yakından alakalı o yuzden sen 4.0 ı gecmeyı zorlama fazlabısey olmaz yanı sadece reset atar makına yanma fln olmaz yanı Voltaj vermedıgın surece
  • yav kardeş bune tatlı olay adamın yaptıkça yapası geliyor birde aklima ne geldi beraber olarak bır overclok defteri yapalım ortak nasıl olur benim gibi yeni arkadaşlar da faydalanır hem
    quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

bnde de aynı ıslemcı war 4.5 ghz ı gordum ama tabı bu sogutma -ram vs le cok yakından alakalı o yuzden sen 4.0 ı gecmeyı zorlama fazlabısey olmaz yanı sadece reset atar makına yanma fln olmaz yanı Voltaj vermedıgın surece
  • quote:

Orjinalden alıntı: snaps

yav kardeş bune tatlı olay adamın yaptıkça yapası geliyor birde aklima ne geldi beraber olarak bır overclok defteri yapalım ortak nasıl olur benim gibi yeni arkadaşlar da faydalanır hem
    quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

bnde de aynı ıslemcı war 4.5 ghz ı gordum ama tabı bu sogutma -ram vs le cok yakından alakalı o yuzden sen 4.0 ı gecmeyı zorlama fazlabısey olmaz yanı sadece reset atar makına yanma fln olmaz yanı Voltaj vermedıgın surece

hocam zaten ust konu olarak war @sivil yapmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi querman -- 29 Temmuz 2006; 0:27:36 >

• arkadaşlar kimseden ıyı yada kotu yorum gelmedi yahu
    acep sesimi duyan yokmu
  • birde bu meret ne yaparsan yap değerleri ısınmıyor yanlız uygulamalara yüklenince işlem 70 dreceye dayanıyor nasıl engelleriz bunu el yapımı su soğutma yapmayı düşünüyorum nasıl olurkı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.