Şimdi Ara

Youtube'da Hakarete Devam!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar youtube da terbiyesizlik devam diyor. Navarino1827 nickli p.. teki yine M.K. Atatürk'e agır hakaretler içeren videolar göndermiş..Bayragımaza da hakeret ediliyor.
    Hemen şikayetlerimizi iletelim lütfen
    Youtube'da ekleynede.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erulmo -- 10 Mart 2007; 22:08:48 >

• aşşagıda verilen cevaplara bayıldım yunan dölü derler yaaa işte aynen o cinsten
  • çok ilginç açtıgım topic'i kural dışı diye kapmışlardı halbuki..
    tebki göstermek için çagrıda bulunmamın neresi kural dışı?
    prim falanda verdigim yok üstelik...
    youtube'de bayrakla işaretleme,cevap yazma gibi şeylerle de tebki verilebilir.şikayetde yazılabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erulmo -- 10 Mart 2007; 20:13:59 >
  • ş...siz in önde gideni işte youtube yönetimi bu p...in üyeliğini niye iptal etmediyse

(video yu izleyip rantını artırmayınki bu p..k amacına ulaşamasın)
  • mesajındaki o küfürü editlesen iyi olur.

bunlar birkez dikkati üzerlerine topladılar ya durmazlar artık birini atsan öbürü gelir.Youtube'nin y7apması gereken bunları atmak ve sonrada konulan videoları denetlemektir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endless_nightmare -- 10 Mart 2007; 20:14:35 >
  • bu arda söz konusu videoların çoğu siteden kaldırıldı..verilen tebkiler neticesinde tabii...
  • bu işin sonu yok kedi uzanamadığı ete mundar dermiş.Isteyen istediğini yayınlıyor o yüzden cevap bile vermeğe değmez bu şakilere
  • Bu topici açana
    http://forum.donanimhaber.com/m_12851045/mpage_1/key_//tm.htm#12852272

Okuyun bu linki ne yaptığınızın farkında olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafeinn -- 10 Mart 2007; 21:41:10 >
  • sana ban
    niye link verdiğimi açıkladım, ona göre kullan..
  • Bu arada artık linkin orda durmasıan grek yok edit'liyecem
  • Gerçekten sizde biraz eksik var sanırım. Herkes kuyruğuna basılmış gibi anırıyor fakat

1) Burada olan hakaret eğer homoseksuellik ise niye hakaret olarak alındığını bilmiyorum. Nitekiminde insanların yok babanı s*ktik gibi yorumlarını hele hiç anlamıyorum çünkü karşı taraf da zaten onu demiş, hani eşcinsel ilişkide bulunuyorsunuz diye. Karşılığında atılan videolar ve cevaplar utanç verici, gerçekten bilen bilmeyen konuşmuş.

2) İngilizce cevap atmaya çalışıyorsunuz ama bilmediğiniz için saçmalıyorsunuz, üstteki 486 bey mesela, belli bilmiyor ingilizce, yazdıklarının anlamlarını bile koymamış ama gelip bunları kopyalayanlar olacak ki hepsi hata dolu.

3) Onların bize hakaret etmesini yanlış buluyorsak niye biz benzer hareketlerde bulunuyoruz? Bu savaşın ilk videosunu bizden birileri atmadı mı?

4) Eğer derdiniz lafın Atatürke atılması ise bilin ki kendisi bu hareketi çocukca ve terbiyesizce bulur fakat bu kadar anlamsız ve gereksiz olduğu için omuz silkerdi, sizin yaptığınız gibi hede hödö anırmazdı.

Çocukla çocuk olmasanız bunların hiçbiri olmazdı, yapılacak hareket basitti, ingilizce bilenlere rica etseniz, videonun altındaki uygunsuzdur tuşuna basıp gerekli şikayette bulunurlardı, böylece herkes ne doğru ne yanlış görürdü.

• Bu kadar uzun yazıyı kime yazdınız anlamadım?
  • Genel olarak birden fazla bu konuda açılan başlığa yolladım gerekenler okusun diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erulmo

sana ban
    niye link verdiğimi açıkladım, ona göre kullan..

Açıklaman yaptığının yanlış olduğu sonucunu değiştirmiyor. Linki silmen iyi olmuş sağduyulu davranalım.
    Okuyunuz:http://forum.donanimhaber.com/m_12851045/mpage_1/key_//tm.htm#12852272

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafeinn -- 10 Mart 2007; 23:10:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.