Şimdi Ara

Yurtta beraber kalacağım kişiler hakkında :/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben Kyk yüksek ücretli yurtta kalcam odalar 3 kişilik ama benle beraber kalacak olan diğer 2 kişi ikinci öğretim bunun bana avantajı yada dezavantajları ne olabilir??

• Ne bilelim biz..?
    Kalacak olan sensin..

bazı üniversitelerde 1. ile 2. öğretimler aynı ders saatinde de derslere girebiliyor..
    Tek farkınız 2.öğretimin harç parası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bodyguard_26

Ne bilelim biz..?
    Kalacak olan sensin..

bazı üniversitelerde 1. ile 2. öğretimler aynı ders saatinde de derslere girebiliyor..
    Tek farkınız 2.öğretimin harç parası..

Hocam yok bizim okulda senin söylediğin gibi bi uygulama
  • İkinci Öğretim saatlerine harfiyen uygulanan bir üniversite..

Ne güzel bir üniversiteymiş.. yahu..

Yurtlarda odaları değiştirme hakkın vardır. Gideceğin odada boş yer olsun yeter ki.. Bir de Yurt yönetimine dilekçe yazacaksın , odanı değiştirebilirsin.
  • Herhangi bir avantajı olacağını sanmıyorum.Adamın dersi saat öğlen 3 te başlayacaksa gecenin 3ya da 4üne kadar oturur vakit geçirir.Sonrada öğlen 1 e kadar uyur.Kyk yurtlarının batak oyunu meşhurdur.2-3 oda biryere toplanır sabahlara kadar batak oynanır kahvehane gibi.Muhtemelen sabah 8:30 da dersi olan çaylak 1. sınıf öğrencisi bu duruma itiraz edemez.Rahatsızlığını belli edemezsin ister istemez.
  • pek hoş bi yıl olmayacak anlaşılan :/
  • İnsanına bağlı olarak değişebilecek bir durum mesela adam vardır iö dür fakat akşam yorgun gelir mesela duşunu alır uyur sabah erkenden kalkar.i
    Yine adam vardır örgündür fakat akşamları geç gelir sabah okuluna gitmez istediğini yapar falan filan seni rahatsız eder. Bu tip hani saat konularını bence sonradan düşünmelisin. Çok gerekli olursa başka odaya gidebilirsin, oda değişimi oluyor. Önemli olan dikkat etmen odadaki arkadaşlarının huyları olmalı bu adam nasıl biridir kötü mü iyi mi yoksa manyak mıdır nedir belli olmayabilir. Adamın kötü huyları vardır (çok sövmek veya eşyalarını karıştırmak gibi) bu çok can sıkar yoksa saati aranızda halledersiniz.

Bunlar önemli değil de arkadaş çevreni iyi ayarla gerek yurt gerek okul ortamında seni kötü alışkanlıklara sürükleyebilecek arkadaşlardan uzak dur.
    Mesela yani adamın oyun bağımlılığı olur veya çok dışarı çıkar gezer veya öylesine üniversite okuyordur sallamaz hiçbirşeyi bu senin de derslerinin düşmesine yol açar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spyxxx

İnsanına bağlı olarak değişebilecek bir durum mesela adam vardır iö dür fakat akşam yorgun gelir mesela duşunu alır uyur sabah erkenden kalkar.i
    Yine adam vardır örgündür fakat akşamları geç gelir sabah okuluna gitmez istediğini yapar falan filan seni rahatsız eder. Bu tip hani saat konularını bence sonradan düşünmelisin. Çok gerekli olursa başka odaya gidebilirsin, oda değişimi oluyor. Önemli olan dikkat etmen odadaki arkadaşlarının huyları olmalı bu adam nasıl biridir kötü mü iyi mi yoksa manyak mıdır nedir belli olmayabilir. Adamın kötü huyları vardır (çok sövmek veya eşyalarını karıştırmak gibi) bu çok can sıkar yoksa saati aranızda halledersiniz.

Bunlar önemli değil de arkadaş çevreni iyi ayarla gerek yurt gerek okul ortamında seni kötü alışkanlıklara sürükleyebilecek arkadaşlardan uzak dur.
    Mesela yani adamın oyun bağımlılığı olur veya çok dışarı çıkar gezer veya öylesine üniversite okuyordur sallamaz hiçbirşeyi bu senin de derslerinin düşmesine yol açar.

Çook güzel cevap çok teşekkür ederim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.