Şimdi Ara

Zayıflamak istiyorum ( Herşeyi anlattım )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

16 yaşındayım 108 kilo ve 1.80 boyundayım..

Kilo vermek istiyorum çok yemek yemem, okuldan gelince yiyorum okadar birde sabah kahvaltı ediyorum okulda birşey yemiyorum anca su içiyorum.

Akşam yemeğini arada bi yiyorum fazla ekmek kullanımı yapmıyorum.

Kilo vermek istiyorum ne yapabilirim ne yaparsam verebilirim yardımlarınızı bekliyorum

Not: İSVEÇ Diyetide yapmayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cineplex34 -- 18 Aralık 2014; 19:57:55 >

• diyetisyene git ben gittim 2 ayda 10 kg verdim boy 1.85 kilo 84 falan 95 ten düştüm
  • Zayıflamanın tarifini veriyorum.
    yaz kızım, 200 torba çimento 20 kamyon çakıl 15 tane kapı 30 kamyon ince kum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamheathLobby

Zayıflamanın tarifini veriyorum.
    yaz kızım, 200 torba çimento 20 kamyon çakıl 15 tane kapı 30 kamyon ince kum

Üstad Çözümü Çok Net Şekilde Belirtmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu güncel..
  • Aslında verilebilir gibime geliyor.
  • Diyetisyene filan gitme yakınlarında bi spor salonu varsa yazıl. Eğer iyi bi antrönör varsa orda sana yardımcı olur zaten. Ama çok kişi bu adamların yardımcı olmadığından yakınıyor mecburda değiller aslında. Personal trainer değiller sonuçta yapıcağın şey internetten kaynaklar okumak ve low carb diyetini 3 ay boyunca güzel bi şekilde sürdürmek. Niye bunu önerdim zaten karbonu az aldınmı kiloyu her türlü verirsin arkadaşım ama bari veriyorsun vucudu düzgün bi şekle sok karbonu azaltırsın bol protein ağırlıklı diyetini yaparsın birde ağırlık calıştınmı mis gibi kilonu verir güzel parçalıda bi vucuda kavuşursun ileridede güzel yağsız bi şekilde hacimlenmeyi düşünürsün.

Sakın o saçma sapan sebze diyetlerini uygulamaya kalkma çok kötü kas yakımı gerçekleştirirsin ve ileride bi spora heveslenip başladığında başkasının 1 yılda yaptığı vucudu 3 yıla zar zor yaparsın ona göre aklında bulunsun kas kütlesini toparlamak çok ama çok zor ve uzun zaman alan birşey. Ve ayrıca ağırlık calışmak cardio yapmaya eş değer birşey öyle koşu bandına çıkıp koşucağım diye gözün korkmasın gerek yok sen haftada 5 gün düzenli ağırlık calış öyle bi yağ oranını düşürürsün ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 18 Aralık 2014; 20:05:02 >

• 24 kilo vermiş biri olarak fitnessı tavsiye ederim
    belli bir yere kadar diyetle gelirsin sonrası cardiodur pm atabilirsin yardımcı olurum
  • Profesyonel doktor eşliginde zayıflaybilirsin,umudunu kırma. Show tw de uzman bir doktor saglıklı bir insan ayda en fazla 2 kilo vermelidir demişti. Bi adm çıkardılar 11 ayda 45 kilo vermiş. Deride sarkmada yoktu.Sende başarabilirsin. Birden 1 ayda 70 kiloya inemezsin, inersende saglıksız inmiş olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.