Şimdi Ara

Zenfone 2 - CyanogenMod kullanan varmı arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben kurmayı becerebildim sonunda arkadaşlar, acaip hızlı ve stabil çalışıyor uçuyor resmen
    Gerçekten telefon rahatladı ya, birtek Google Play kurdum programları kurmak için, saf android oldu yani
     Zenfone 2 - CyanogenMod kullanan varmı arkadaşlar Zenfone 2 - CyanogenMod kullanan varmı arkadaşlar Zenfone 2 - CyanogenMod kullanan varmı arkadaşlar Zenfone 2 - CyanogenMod kullanan varmı arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskemce corbasi -- 11 Kasım 2015; 22:22:49 >

• kardeş bu olay garanti dışı bırakıyor mu ve bırakıyorsa sonra eski haline çevirsek garantisi devam eder mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskemce corbasi

Ben kurmayı becerebildim sonunda arkadaşlar, acaip hızlı ve stabil çalışıyor uçuyor resmen
    Gerçekten telefon rahatladı ya, birtek Google Play kurdum programları kurmak için, saf android oldu yani
     Zenfone 2 - CyanogenMod kullanan varmı arkadaşlar Zenfone 2 - CyanogenMod kullanan varmı arkadaşlar Zenfone 2 - CyanogenMod kullanan varmı arkadaşlar Zenfone 2 - CyanogenMod kullanan varmı arkadaşlar

slm dostum başka rom denedin mi acaba şimdiye kadar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.