Şimdi Ara

Ziggs buildim doğru mu sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lich>Zhonya yada karşıda ap varsa athenenin kadehi>çizme>Rabandon nasıl sizce ?

• SPR BENCE DORU
  • Guzel. Sonra void staff te alabilirsin
  • Yalnış sırf koridordaki şampiyona göre item tercihi bana göre doğru değil

ilk Athena çıktıktan sonra Zhonya sonra çizme sonra rabadon tercihi gidilir. (Ben öyle düşünüyorum)
  • Yanlış
  • shadowclne kullanıcısına yanıt
    adehi hertürlü başa alabilirsin mana ihtiyacını direk karşılar rahat rahat farm yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loststarr

adehi hertürlü başa alabilirsin mana ihtiyacını direk karşılar rahat rahat farm yaparsın.

Karşımdaki adam ad olsa mesela zed,talon yinede mi kadeh çıkayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowclne

quote:

Alıntıları Göster
    şimdi karşında zed,fizz vardır direk zhonya alırsın(kayle vs gibi hero değilsen)

onun dışında evet belli başlı itemlerin alınması şart
  • Athene sadece buyu direnci icin degil mana regen icin de tercih edilen bir item. Magic resiste ihtiyacin yoksa morellonomikon da tercih edebilirsin ama karsiya gore build olayi ap sampiyonlar icin asiri gecerli degil, Thornmail alacak halin yok ya.

Athene-Zhonya-Rabadon-Lich Bane-Void-Cizme genelde sabit bir builddir.
  • shadowclne kullanıcısına yanıt
    Ya tabiki bi heroyu direk counterlayan item olyursa çıkarsın mesela zede karşı zhonya gibi ama onun dışında kadeh çok faydalı oluyor.
  • Athene-rabadon-bot-zhonya-void-liandry ben lich bane sevmiyorum ziggste bu şekilde bi dizilim yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReveLucian

Athene-rabadon-bot-zhonya-void-liandry ben lich bane sevmiyorum ziggste bu şekilde bi dizilim yapabilirsin.
    Athene/Tear/Morello , Rabadon , Void , Zhonya , Duruma göre : Rylai/Lich/Liandry ve ayakkabı
  • quote:

Athene-rabadon-bot-zhonya-void-liandry ben lich bane sevmiyorum ziggste bu şekilde bi dizilim yapabilirsin.
    Öncelikle lich bane çok gereksiz bence ziggse onu söyleyeyim. Koridorda üstünsen baya ve mavi alabiliyorsan mana regen başlamasanda olur ap ağırlıklı başla. Zed fizz gibi herolar varsa ilk zhonya rushla yoksa kadeh veya morel başlayabilirsin.Ama dediğim gibi kill olarak farm olarak öndeysen koridorda ap ağırlıklı git ilk olarak
  • quote:

pasif+lich ultiden çok vuruyor desem abartmış olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakman349

quote:

Ayrica kuleye tek atmak paha bicilemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Scholes

quote:

Orijinalden alıntı: hakman349

quote:

Ayrica kuleye tek atmak paha bicilemez.

Alıntıları Göster
    karşıda zed falan varsa athene alt itemi ardından zhonya hem mana sıkıntısı çekmezsin hemde ulti dodgelarsın. ardından athene ondan sonra sırayla.

• Karşıda ad olursa morello alıp zhonya çık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Notasummoner -- 26 Ekim 2014; 22:01:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowclne

quote:

kadehin o mavi mana veren alt itemini cik sonra zhonyaya don zhonyadan sonra tamamla kadehide
  • Kadehi her daim ilk item yapmalısın. Rakibin ad olsa bile al. Bunu şimdi buradaki bronzlar gelip "ad karşısına kadeh mi bitirilir" tarzı kelimeler ile eleştirecekler fakat artık o item değişti. 40 büyü direnci vermiyor, mana regeni için alınıyor. senin attığın poke oyunu rahatlıkla değiştirebiliyor. Dolayısıyla ilk bununla başla.

Kadeh, Zhonya, Void, Rabadon, lich bane.
  • Kadeh rabadon void zhonya lich, lich bane tercih etmeyebilirsin onun yerine liandry al
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.