Şimdi Ara

zihinsel eng. öğretmenliği mi ilköğretim din kültürü öğretmenliği mi okul öncesi mi yoksa lys çalışıp pdr mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşşlar sınıf öğretmenliği mezunuyum atanamadım malüm sistem kurbanı oldum... lys için en son 6 sene önce çalşmştm edebiyat ve cografaydan yaparm ama mat 2 konusunda kararsızım sizce siz olsaydınız ne seçerdiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• din oku atamasi kolay hem öyle duydum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Din sana uyuyorsa en avantajlisiymis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dinide bitiremem gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronald Weasley

Hocam 3 bölümünde atamaları kolay din kültürü kapatıldı galiba.

Bende zihinsel engelliler istiyorum 2015'de sınava gireceğim önü açık bir bölüm diğer özel eğitim bölümlerine de bakabilirsin eğer yapabileceğine inanıyorsan çok iyi bir bölüm eğer alan dışı atama yapmazlarsa 5-10 sene önü açık bir bölüm.

sende mi zihinsel istiyorsun? benim aklımda var yazmak niyetindeyim fakat malum zor meslek severek yapmak lazım. sormak şart fikrin varmı maaşları hakkında devlette olsun özelde olsun?
  • ben sınıf öğretmenliği bitirdim şu an özelde zihin engelli sınıf öğretmeniyim sertifika veriolar sınıfçılara ... ben çok sevdim tabi bazı zor yanlarıda var devletede 70 fln alırsan atanırsn şu an için söylüorm gelecekte ne olur bilemezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: hayal005

ben sınıf öğretmenliği bitirdim şu an özelde zihin engelli sınıf öğretmeniyim sertifika veriolar sınıfçılara ... ben çok sevdim tabi bazı zor yanlarıda var devletede 70 fln alırsan atanırsn şu an için söylüorm gelecekte ne olur bilemezsin

Hala sınıf öğretmenlerini atamaya devam ediyorlar mı ? Özelde çalışmak nasıl ?
  • ya atamaya devam ediyorlar 2-3 bin arası ama gel görki 40 bin mezun ve alan sınavı geldi rezil bi sınav sınfçısın her şeydn sorumlusun mantığı var ygs lys yi 3 e katlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hayal005

ya atamaya devam ediyorlar 2-3 bin arası ama gel görki 40 bin mezun ve alan sınavı geldi rezil bi sınav sınfçısın her şeydn sorumlusun mantığı var ygs lys yi 3 e katlar

Ama bu zihinsel engelliler öğretmenliğine yapılan büyük bi haksızlık değil mi ? O zaman 4-5 sene içinde de bu bölüm biter ya. Kaç günlük kurs için sertifika verdiler ?
  • hocam mebin yaptığı hangi uygulama haklıki 2000 yılında 20-30 bin ziraatçi vetenirer sınıfçı oldu ben şu an atanamamşm işim yok yerimde ziraatçi adam var nerde adalet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.