Şimdi Ara

Zor degildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2013-2014-2015 e giren birisi olarak 2014 te kazandım
    Fakat bu sene digerlerine nazaran daha kolay diyebilirdim
    Fen 20. Soruda bıraktım sınavı ben başım baya kötüydü ama matematik bana çok kolay geldi yada bende biraz da rahatlık vardı bilemiyorum,fakat can sıkmalık bi durum yok ben 40bin ilerledim lys de siz de yapabilirsiniz lys1 de bitirin işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mat kolaydı zaten. ozellıkle problemler cok kolaydı.
    benım mata gectıgımde az zamanım kalmıstı. 25 tane falan ısaretleyebıldım onlarda yanlıs cıkmaz.

ama tabı turkce cok zordu ve bu yuzden butun sınav zor gectı. yanı turkce tum derslerın hakkından zaman yedi.
    gecen sene turkcesı bunun yanında kolay kalır.
  • OK

• Çok zor de?ildi belki.Ama zor ve saçmaydy ve kaliteli bir synav de?ildi.O türkçeden sonra panik yapynca da synav ultra zor oldu çykty gözüm(üz)de...
  • Geçen sene de yaww karşim çohh kolay dediniz dediniz noldu hee noldu? Bu sene daha zordu.Sonuçlar açıklanınca dumur olcaksınız...

• Puanlar açıklanınca görürürsünüz en az 3-4 puan artacak ilk 10 bin. Giren hocalarınız varsa sorun. Bir tane görmedim ki mat fen geçen seneye göre zordu diyen. türkçe zordu sadece. bunu sınavın diğer 3 dersine yorumluyosunuz.
  • Türkçe.
    Biyoloji.
    Geometri.

Geçen seneyi döver atar takla attırır.

Mat-1 kısmını kendi içinde eşitlerim geçen seneyle.
    Sosyale pek yorum yapamıyorum.
  • Geçen senenin matematiğine zor deyip de bu yıla kolay diyenin aklına şaşarım , asıl geçen senenin matematiği gerçekten kolaydı bu yıl sırf geometriden bile geçer geçen seneyi
  • Ya beyler salak salak konusmayin ya diyosunuz ki turkce cok zordu ama mat cok kolaydı fen cok kolaydi. Ulan turkceden elli dk da cikarsan sinav tabi ki bok gibi gecer. Turkcenin bu kadar zor olmasi sinava zor denmesine yeterli. Örnek veriyorum isterlerse mat ce feni ortaokul duzeyinde sorsunlar ama turkce bolumu bi tane kitap olsun. Sonuc sinav bi yerinize kacar ben fen lisesinden mezuna kaldim. Tr de bir paragraftan uc soru sorulmustu o paragrafi simdi okusam gene anlamam !

• Katiliyorum gecen sene yerlestim ben de. Gecen sene daha zordu bence sinav. Ozellikle fizik, matematik ve geometri bu sene asiri kolaydi gecen seneye kiyasla. Belki bu sene tekrar lys ye hazirlanip bolum degistirebilirim.

• :D
  • Adamı heyecanlandırmayın abi sonuç açıklandığında öğrenelim, adrenalin patlamasından ölelim.

İnşallah en kötü 2014 gibi gelir ben razıyım.
  • Saçmalmışlar. Ağızlarının payını da almışlar.

Ama bu sene için zor diyenler de yanılacak. Göreceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zibarman

Saçmalmışlar. Ağızlarının payını da almışlar.

Ama bu sene için zor diyenler de yanılacak. Göreceksiniz.

Zor diyenler haklı çıkmış neyin ağzı neyin payı bu

• Bekara karı boşamak kolay kazanmışsın zaten ne derdin var ki

• sometingiswongg S kullanıcısına yanıt
    noldu la enaaaayiiii
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.