Şimdi Ara

Zu Online (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
4.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nerde yazio söyler misin link at veya biraz garibime gittide
  • yeni açtım Swordsman im server holy ama birleşirse serverlar diğer çarı oynarım nerdesiniz oyunda mısınız
  • oyundayım countryden konusalım
  • bende oyun çok takılıyooo 3 kişi oyuna girdik ama çok takılıo lag var bende
  • serverlar birleşmıo serverlar arası savaş olucak sitede yanlış yazıo en azından ben ole bılıorum
  • offf bende sevinmiştim yaa
  • Bu da bizim grup aradaki küçük sıska benim soldaki TCBURAKTC sağdaki burak_166 oyun çok eğlenceli sizde gelin

Zu Online
  • bu oyun kota dostu mu?
  • 908 mb
  • Bende oynuorum.24 lvl oldum o top gibi bisi war onu atan kizdan.egg aldim 30 dk fln yazio.kiz gucsuz demissiniz dogrudur ama party ye gerekir belki die actim.yrn oynariz artik.
  • bende o kızdan açmıştım malesef 44 levellik beed fairy kızdı ayrıca desert serverında çok kötü oldu nese bende holyde baştan açtım summoner oldum bakayım bir de onu denicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak_166

908 mb

sen şuna 1gb ve 1 haftada anca iner desene T-T
  • pff internetim en yavaşı ve 2 tane pc kullanıyo interneti 3 saat de iniyo yada 2 saat
  • Sen zaten indirmemiş miydin oyunu burak_166 ben 1gb yi 3.5 saatte indirdim 4gb kota ve 1024 hız isteyen gelsin oynarız
  • yani demek istediğin çabuk mu iniyo
  • evet yani benim hızıma göre 1gb hiç hızı yavaşlamadan hep 100kbs ile indirdi indirme sunucuları iyi oyunun
  • videolarını izledim ilginç oyun sevmeyen var mı oyunu ona göre indircem
  • peki o yumurtayi kirmalimiyim ama korkuorum 30 dk die
  • Desert deyim Wu ırkındayım nick Hukumdar lvl 35 Summoner

o 30 dk yumurtanın ıcınde sana hp mp guc her ozelligi veren birşey cıkıcak ona sag tıklarsan sure baslıyor sanırım..

oyun cok zevkli Final fantasy gibi cartoon oyun :)
  • holy serderindayim ben yanlis mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gamemaster_ -- 9 Mart 2008; 15:08:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.