Şimdi Ara

Zu Online (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
4.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hiçbir fikrim yok ekran kartından belki olabilir
  • bende geliyorum siz hangi serverdasınızz? birde böyle can veren buff çu filan varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: duman06

beyler ben oyuna girince ekranım beyaz oluyor. bu sorunu başka yasayan varmı , veya neden oldugunu bilen yardım lütfen!...

ekran kartının versiyonu düşüktür onun sitesine girip yeni versiyonunu yükle
  • inmek üzere %81 ha gayret

clan filan kurdunuzmu TCBURAKTC ile birde oyunda mascot diye yaratıklar ne işe yarıyor sitede gezerken gördüm
    + olarak hangi renk olayım mavimi
  • Oyunda bir server yokmu bende Holy & Desert olarak gözüküyor, ayrıca ben oyunu tam olarak anlayamadım nerde kasmam gerekiyor?
  • eskiden 2 ayrı server vardı holy ve desert şimdi ikisi birleştirildi canavar kesip kasamazsın yani kasarsın da çok zor hep görev yapman gerekiyor
  • Neyse bu oyun bana göre değilmiş, size iyi oyunlar ben oynamıcam Kotaya da yazık oldu ya
  • ok olabiliyor bazen sevmeyebiliyor insan bende 1.5gb oyun indirmiştim iğrençti sadece ilk gün oynadım
  • Ya ben açtım dolaşıyorum 1 level canavar war tek adam gibi görev olsa tamam ordan buraya uçurtup duruyor beni hiç zevkli değil bence
  • evet beni de bir süre sonra sıktı zaten az kişi var oyunda hem de çok az o yüzden bıraktım 9 dragons yüklicem şimdi
  • değişik bir oyuna benziyor deniyeceğim paylaşım icin saol
  • Arkadaşlar saatte ne kadar indirio?
  • saolun indiriyip deneyim hemen
  • Beyler bana SERVERİNİZİ VE IRKINIZI tam olarak verin bende geliorm
  • Oynayan var mı hala arkadaşlar?
  • bildiğim kadarıyla bu clan dediklerini kabile oluyordu hatta oyunu bile var dynasty warriors diye wei de orda savaşcıl olandır bu renk meseleside bana metin2 yi hatırlattı oyuzden bi soğuma oldu fakat grafikler comic tarzı hala oynayan varsa indiriyim
  • 2008 yılının cakma uzak dogu temalı bır oyunu oynayan bıle en fazla 1 ay oynamıstır nerden bulup hortlattınız bu konuyu :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 30 Eylül 2011; 6:20:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

2008 yılının cakma uzak dogu temalı bır oyunu oynayan bıle en fazla 1 ay oynamıstır nerden bulup hortlattınız bu konuyu :d

gördüm bi mesaj atim dedimde harbi 2008 :D de gerekyok bu oyunlara artık DCUO f4p oluyor :D benim pc kaldırır inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

Oynayan var mı hala arkadaşlar?

oynayan varsa bende başlıyıcam veya en az 2 kişi olursak başlayabilirim
  • oyuna baslıyotum ama ne hikmetse türkiyeyi secince şehir listesinde 3 şahir var Ankara-Samsun-Sivas :D istanbul tanınmamış
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.