Şimdi Ara

0-80 Kasmak için Amele Olmak Lazım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

80 levele 5 yolla kasilir

1. pokelere kastir
    2. birden cok kisi kas
    3. buglarla kasarsin
    4. amelesindir cidden elle kasarsin
    5. kosp ile kas

su anda kosp ile ayni anda 2 char kasiyorum surekli

parti arama derdim yok
    71 levelim insallah 75 e kadar kascam

zaten en cok rastlanan 1. genelde cafecilerin yaptigi, birden fazla kisi genelde hack olaylariyla son buluyor. bug bulmaya kafa yormak ayri dert + zaman lazim. en saglami elle kasmak tabi tanidiklarin varsa yalnizsan kotu.
    riskli oynuyorsun cef, pisi pisine ban yeme de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mpc

quote:

1. pokelere kastir
    2. birden cok kisi kas
    3. buglarla kasarsin
    5. kosp ile kas

parti arama derdim yok

zaten en cok rastlanan 1. genelde cafecilerin yaptigi, birden fazla kisi genelde hack olaylariyla son buluyor. bug bulmaya kafa yormak ayri dert + zaman lazim. en saglami elle kasmak tabi tanidiklarin varsa yalnizsan kotu.

ncs basiyorum

• Arkadaşım var exp kasmaktan zevk alıyor ne dersin zamanı olsa kasar 80e?
  • Çok Saçma Bir Görüş Amelelik.Ben Sırf Zevk İçin Oynuyorum.Yaklaşık 2.5 3 Senedir Oynuyorum Knightı Birçok Dostum Arkadasım Oldu Hiç Biriyle Reelden Görüşmemiş Olsamda Msn de Olsun Oyunda Olsun Muhabbetleri Yeter.Oyunda Kimseye Güvenmeyeceksin ? Yok Böyle Bir Kavram
  • quote:

quote:

quote:

1. pokelere kastir
    2. birden cok kisi kas
    3. buglarla kasarsin
    5. kosp ile kas

parti arama derdim yok

ncs basiyorum

ben birinden daha duydum 15 günde bir ncs basıyomus. 74 lvl di akarada... amacı ne yani gm seni görse banlamicakmı sanki ksc olayından ırtmak için mi ncs basıolar?? sonucta ncs de oyle ucuz bişi deilki 1600G1 ne biliim :S

• quote:

Orjinalden alıntı: fig00

quote:

quote:

quote:

1. pokelere kastir
    2. birden cok kisi kas
    3. buglarla kasarsin
    5. kosp ile kas

parti arama derdim yok

ncs basiyorum

ben birinden daha duydum 15 günde bir ncs basıyomus. 74 lvl di akarada... amacı ne yani gm seni görse banlamicakmı sanki ksc olayından ırtmak için mi ncs basıolar?? sonucta ncs de oyle ucuz bişi deilki 1600G1 ne biliim :S

gb satiyorum

su anda 22 gb civari nakit var elimde

yani harcadigim parayi zaten coktan cikardim

100+180 ytl kazandim simdiden
    hafta sonuda 15 gb satarak 320 daha alacam insallah

• quote:

Orjinalden alıntı: hackmoto

snn gıbı gunde 20m exp kasanlara asıl amele derler 74 bır charla gunde 160m exp kastııgmı bılırm

Ziyaaaa Nin FAkesi :D

BEnim siim var gucum var kardesim :D sabah 7,30 da ise baslarim 5,30 da isten cikarim :D

0 dan 76 lwl e bi asasi kac gunde ve gunde kas saat oynayarak kasacaksin :D

premium alacaksin + butun evde pc basinda ! + gözlerin mahvolacak 3 -4 sene sonra sise tabanı gibi camlı gozlukle dolanacaksin :D ben maasimin ufak bi meblasini verip :D 76 char alacam :D ve yavas yvas takila takila :D 80 e :D

:D Sİz Kasin GOClarim :D HaLiL Verir Ayari :D hee birde meshur ardream charin verdigi zevk kadar hic birsey vermiyor !

:D 70++ charda oynadim 75++ da

59 Mukemmel bi lwl :D

ADAMLAR LETTERDEN SOVUYOR :D onumde BP debuffer :D maliceliyor o daliyor :D asas cure ile 400 ac basip alirim ben bu BP yi diye geri dondugu an :D arkalardan koparan gelen ben :D TEk te alip geciuyorum.(pt de oldugumuz icin at dedigimde debuff atiyor :D ) yola devam :D 3 kisi debuffer ben Birde buffer aksam 7 den 46-59 ft sine yani saat 22,00 a kadar DELİ GİBİ NP AKİYOR :D Millet letterden pt istiyor SErefsizim pmlerimiz kapali oldugu icin :D

Clanimiz ! FreedomxFighters Akar HUmanlar Bakar.

LordMitsuhide,ZooMakLove, xXxKurt10urxXx (LoGOs ArDream)

They ArE FackEr FukAra :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUHUTLU -- 30 Nisan 2008; 11:45:49 >

• paramunda geyik muhabbeti yapmak için
    boss kovalamak için ama boss gibi boss talos tk vs. lycaon duke fılan boss deil
    savaşlarda lich yolu kesıp np kütlesi halinde gelen ardreamcıları tek ata ata veya 2-3 atarak yarıp geçmek için
    6-6-6-6 np ile uğraşılmayacağı için
    10 k heal ile gelen sevinç için ( burda geri dönüp arkadaki adamları yarıyosun )
    itemlerini bile değişmeli kullanacağın arkadaşlıklar için 80 e kasarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 30 Nisan 2008; 11:52:37 >
  • Birde şöyle düşünmek lazım: 80 olanların çoğu zaten internet cafe sahibleri .. yani adam hem para kazanıo hem kasıo .. ayrıca 80 olduğunda satmaya kalksa ekstradan parada kazanmış oluo...
  • Ardreamda sürekli aynı şeyleri göremektense,
    İtemler sağlam olupta speedhack ciler tarafından alay konusuna alınıyorsan,
    70+ bifrosta gidip gem kasıp yavaştan item yaparım diyosan,
    Sağlam clanlara girip warder kesince veya keepeer coğu kişiden tebrik alırım diosan,
    Ardreamcı (çoğu) cocuk insanların ks lerinden veya np caldıgında ana bacı sövülmesinden hoşlanmıyorsan,
    Egolarını tatmin edip tk talos gibi bossların altına girip keserim diyorsan.

Knight online bilen veya az bilen bi kişinin size ilk soracağı soru lvl kaç olur.
    59lvl bir karakter asla tk kestim talos kestim içinden dropp aldım diyemez?

Ardreamcıları küçümsemiyorum ama. Bi zamandan sonra bıkkınlık veriyor orasıda hep aynı şeyler skiller gereğinden fazla bebeler herşey acık ortada zaten.

• quote:

Orjinalden alıntı: htahsin

quote:

Orjinalden alıntı: plmpcity

İnsanlar bunu 80 kasıp satmak için değil ; zevk için oynuyor

Level kasmanın neresi zevkli bana bir anlatın lütfen
    z+r skill
    z+r skill
    z+r skill
    ...

Bunu onbinlerce kez yapması gerekir 80 level için

mage aç hiç bir zaman z+r skil vurmuyosun ne z var ne r xD
    1 maus tıkla 2maus tıkla bu akdar bişey ve party bulduktan sonra şahsen hiç sıkılmıyorum sıkıldıgım tek konu presiz gelen expin acayip düşükj oldugu

• kedı uzanamadıgı cıgere mındar dermıs bana zıya dıyen arkadaslar
    nazar etme nolur kas senınde olur
  • quote:

kedı uzanamadıgı cıgere mındar dermıs bana zıya dıyen arkadaslar

mUAHAHAH Ohhh Realy ?

1nflamess (LOGOS HUMAN MAGE 76) - creator'la daima ewil pt sindeyiz creator'u tanıyanlar sorabilir !
    ayasofiya (72 orc mage logos) (sattik)
    ghostasasian (human Asas 71)

tamam mi kardesim. ! Char ariyorum 70++ dersen Logosta 74 warrior ! 73 %44 priest var satilik!

xxxTurkkralicexxx 64 in logos kasiyorum suanda

TurkKralice 73 % 78 (orctan human'a cevirdik ortagim kasiyor suanda!)

Bizim 2 kisi 70++ ya kastigimiz chari hic bi ortak kasmadi Aslanim ;)

Kasmaktan sıkıldıgım zamanlarda Pk takılmak icin Ardream actim Priestimde ek olarak bulunan ivir zivir weapon vs leri satip ardream asas duzdum ! ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUHUTLU -- 30 Nisan 2008; 13:39:57 >

• quote:

Orjinalden alıntı: SUHUTLU

quote:

kedı uzanamadıgı cıgere mındar dermıs bana zıya dıyen arkadaslar

mUAHAHAH Ohhh Realy ?

1nflamess (LOGOS HUMAN MAGE 76) - creator'la daima ewil pt sindeyiz creator'u tanıyanlar sorabilir !
    ayasofiya (72 orc mage logos) (sattik)
    ghostasasian (human Asas 71)

tamam mi kardesim. ! Char ariyorum 70++ dersen Logosta 74 warrior ! 73 %44 priest var satilik!

xxxTurkkralicexxx 64 in logos kasiyorum suanda

TurkKralice 73 % 78 (orctan human'a cevirdik ortagim kasiyor suanda!)

Bizim 2 kisi 70++ ya kastigimiz chari hic bi ortak kasmadi Aslanim ;)

Kasmaktan sıkıldıgım zamanlarda Pk takılmak icin Ardream actim Priestimde ek olarak bulunan ivir zivir weapon vs leri satip ardream asas duzdum ! ;)

tamam ıste sızın 2 kısı kascaz dıe kcnızı yırttıgınız charları ben tek kasarım
    sen takılmayada dvm et pknı at sutunu ıc yat derslerinide ihmal etme

• Zaten char kasmak biraz saçma pre ile eğer yeni serverda değilse şu anda plitanyum çıktığı için char fiyatları acayip düştü komik geliyo bana char kasmak fakat +75 için bişey diymemem
  • yemişiz oyununuzu cok buyuk bir halt gibide anlatıyorsunuz yoq zevkliymiş zevkli ama bu kadar zevke degmez nedenmi?
    1)ARDREAMDA BİLE +9 CHİTİNLİLER VARKEN PK YAPMAK EZİYET
    2)LAG,DC,KOXP,SPEEDHACK VARKEN OYUN İYİCE EZİYET HALE GELİYOR
    3)BU OYUNA HARCAYACAGINIZ ZAMAN VE PARAYA BASKA BİRŞEY YAPSAYDINIZ ÇOK DAHA KARLI OLURDUNUZ

BEN BU OYUNU OYNAMIS 3SENE Bİ PLAYER OLARAK SOYLUYORUM CUNKU İNSAN ÜŞENİYOR AA O TOWN BASIYO FELAN DİYE AMA SEN BASTINMI SEN YAPTINMI Bİ ANLAMI KALMIYO ZEVKLİ OLMUYOR HA AYRICA OYUNUMUZU KISKANMAYIN DİYEN ARKADAS TAM BİR BAGIMLI OLMUS BUNUDA SOYLEYEYİM AMA SANA Bİ ONERİM +60 A SAKINNN KASMA CUNKU BİLGİSAYAR BASINDA GOTUNU BUYUTMUS OLURSUN BASKA BİRŞEY DEGİL EXP KASMAKDA ZEVKLİ DEGİLDİR HA PLATİNİUM CIKTIKTAN SONRA ZATEN OYUNUN CIVKI CIKTI HERKES PLATİNİUMLA KASIYO %100 EXP BONUS BUDA DEMEKKİ OYUN İCİ BUYUK BİR HAKSIZLIK VAR DEMEK HELEKİ KOXPLA OLURSA ALACAGI EXPİ DUSUNEMIYORUM

• quote:

Orjinalden alıntı: Metin2Players

yemişiz oyununuzu cok buyuk bir halt gibide anlatıyorsunuz yoq zevkliymiş zevkli ama bu kadar zevke degmez nedenmi?
    3)BU OYUNA HARCAYACAGINIZ ZAMAN VE PARAYA BASKA BİRŞEY YAPSAYDINIZ ÇOK DAHA KARLI OLURDUNUZ

BEN BU OYUNU OYNAMIS 3SENE Bİ PLAYER OLARAK SOYLUYORUM CUNKU İNSAN ÜŞENİYOR AA O TOWN BASIYO FELAN DİYE AMA SEN BASTINMI SEN YAPTINMI Bİ ANLAMI KALMIYO ZEVKLİ OLMUYOR HA AYRICA OYUNUMUZU KISKANMAYIN DİYEN ARKADAS TAM BİR BAGIMLI OLMUS BUNUDA SOYLEYEYİM AMA SANA Bİ ONERİM +60 A SAKINNN KASMA CUNKU BİLGİSAYAR BASINDA GOTUNU BUYUTMUS OLURSUN BASKA BİRŞEY DEGİL EXP KASMAKDA ZEVKLİ DEGİLDİR HA PLATİNİUM CIKTIKTAN SONRA ZATEN OYUNUN CIVKI CIKTI HERKES PLATİNİUMLA KASIYO %100 EXP BONUS BUDA DEMEKKİ OYUN İCİ BUYUK BİR HAKSIZLIK VAR DEMEK HELEKİ KOXPLA OLURSA ALACAGI EXPİ DUSUNEMIYORUM

Git Metin2 oyna.

• quote:

Orjinalden alıntı: DeLüRüK

quote:

yemişiz oyununuzu cok buyuk bir halt gibide anlatıyorsunuz yoq zevkliymiş zevkli ama bu kadar zevke degmez nedenmi?

Git Metin2 oyna.

kapasitesi ona yeter zaten anca

• quote:

Orjinalden alıntı: DeLüRüK

quote:

Git Metin2 oyna.

METİN 2 İLE ALAKAM YOK YAW HERKES AYNI ŞEYİ YAZIYOR

• quote:

Orjinalden alıntı: plmpcity

İnsanlar bunu 80 kasıp satmak için değil ; zevk için oynuyor

+1
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.