Şimdi Ara

0-80 Kasmak için Amele Olmak Lazım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Metin2Players

quote:

Orjinalden alıntı: DeLüRüK

quote:

yemişiz oyununuzu cok buyuk bir halt gibide anlatıyorsunuz yoq zevkliymiş zevkli ama bu kadar zevke degmez nedenmi?
    1)ARDREAMDA BİLE +9 CHİTİNLİLER VARKEN PK YAPMAK EZİYET
    2)LAG,DC,KOXP,SPEEDHACK VARKEN OYUN İYİCE EZİYET HALE GELİYOR
    3)BU OYUNA HARCAYACAGINIZ ZAMAN VE PARAYA BASKA BİRŞEY YAPSAYDINIZ ÇOK DAHA KARLI OLURDUNUZ

BEN BU OYUNU OYNAMIS 3SENE Bİ PLAYER OLARAK SOYLUYORUM CUNKU İNSAN ÜŞENİYOR AA O TOWN BASIYO FELAN DİYE AMA SEN BASTINMI SEN YAPTINMI Bİ ANLAMI KALMIYO ZEVKLİ OLMUYOR HA AYRICA OYUNUMUZU KISKANMAYIN DİYEN ARKADAS TAM BİR BAGIMLI OLMUS BUNUDA SOYLEYEYİM AMA SANA Bİ ONERİM +60 A SAKINNN KASMA CUNKU BİLGİSAYAR BASINDA GOTUNU BUYUTMUS OLURSUN BASKA BİRŞEY DEGİL EXP KASMAKDA ZEVKLİ DEGİLDİR HA PLATİNİUM CIKTIKTAN SONRA ZATEN OYUNUN CIVKI CIKTI HERKES PLATİNİUMLA KASIYO %100 EXP BONUS BUDA DEMEKKİ OYUN İCİ BUYUK BİR HAKSIZLIK VAR DEMEK HELEKİ KOXPLA OLURSA ALACAGI EXPİ DUSUNEMIYORUM

Git Metin2 oyna.

METİN 2 İLE ALAKAM YOK YAW HERKES AYNI ŞEYİ YAZIYOR

ßağımlı olsam şuan iş yerinde çalışıyor olmazdım..N00B..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80lvlknight -- 30 Nisan 2008; 16:18:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 80lvlknight

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DeLüRüK

quote:

yemişiz oyununuzu cok buyuk bir halt gibide anlatıyorsunuz yoq zevkliymiş zevkli ama bu kadar zevke degmez nedenmi?
    1)ARDREAMDA BİLE +9 CHİTİNLİLER VARKEN PK YAPMAK EZİYET
    2)LAG,DC,KOXP,SPEEDHACK VARKEN OYUN İYİCE EZİYET HALE GELİYOR
    3)BU OYUNA HARCAYACAGINIZ ZAMAN VE PARAYA BASKA BİRŞEY YAPSAYDINIZ ÇOK DAHA KARLI OLURDUNUZ

BEN BU OYUNU OYNAMIS 3SENE Bİ PLAYER OLARAK SOYLUYORUM CUNKU İNSAN ÜŞENİYOR AA O TOWN BASIYO FELAN DİYE AMA SEN BASTINMI SEN YAPTINMI Bİ ANLAMI KALMIYO ZEVKLİ OLMUYOR HA AYRICA OYUNUMUZU KISKANMAYIN DİYEN ARKADAS TAM BİR BAGIMLI OLMUS BUNUDA SOYLEYEYİM AMA SANA Bİ ONERİM +60 A SAKINNN KASMA CUNKU BİLGİSAYAR BASINDA GOTUNU BUYUTMUS OLURSUN BASKA BİRŞEY DEGİL EXP KASMAKDA ZEVKLİ DEGİLDİR HA PLATİNİUM CIKTIKTAN SONRA ZATEN OYUNUN CIVKI CIKTI HERKES PLATİNİUMLA KASIYO %100 EXP BONUS BUDA DEMEKKİ OYUN İCİ BUYUK BİR HAKSIZLIK VAR DEMEK HELEKİ KOXPLA OLURSA ALACAGI EXPİ DUSUNEMIYORUM

Git Metin2 oyna.

METİN 2 İLE ALAKAM YOK YAW HERKES AYNI ŞEYİ YAZIYOR

ßağımlı olsam şuan iş yerinde çalışıyor olmazdım..N00B..

senin calıstıgın iş yerini cok merak ettim neresi tımarhane felanmi?

• 1 Saat Dark Stone=23 Milyon Exp...
    20 Saat Dark Stone=460 Milyon Exp...=1 Günlük Kasış(4 Saat Uyku Molası )
    8.400.000.000/460.000.000=19 Gün
    Tabii 72 LvL Civarında Ds Yapabileceğini Düşünürsek 72'ye 1.5 Ayda Kassan Kalan 15 Günde 80'e Kasılıyor Günde 20 Saat Kasarsan.72'ye Kadar 1.5 Ay Süre Verirken Günde 20 Saatten Hesaplamadım Daha Az Bir Süre İle 1.5 Ayda 72 LvL Rahat Olunur.
    Toplam'da 2 ayda 0'dan 80 Rahat Olunuyor
    Hesap Ortada.Platin Saolsun

• quote:

Orjinalden alıntı: vuque

1 Saat Dark Stone=23 Milyon Exp...
    Tabii 72 LvL Civarında Ds Yapabileceğini Düşünürsek 72'ye 1.5 Ayda Kassan Kalan 15 Günde 80'e Kasılıyor Günde 20 Saat Kasarsan.72'ye Kadar 1.5 Ay Süre Verirken Günde 20 Saatten Hesaplamadım Daha Az Bir Süre İle 1.5 Ayda 72 LvL Rahat Olunur.

20 saat araliksiz ds kesmen imkansiz

hic bir parti bulamazsin oyle

parti arama derdi vs vs maximum ortalama 16 m ex ile kasarsin

ben ise kospla ortalama 8m ex ile kasiyorum saatte level 71 plat pre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeFurkan -- 30 Nisan 2008; 18:36:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: SUHUTLU

quote:

Orjinalden alıntı: hackmoto

kedı uzanamadıgı cıgere mındar dermıs bana zıya dıyen arkadaslar
    nazar etme nolur kas senınde olur

mUAHAHAH Ohhh Realy ?

1nflamess (LOGOS HUMAN MAGE 76) - creator'la daima ewil pt sindeyiz creator'u tanıyanlar sorabilir !
    ayasofiya (72 orc mage logos) (sattik)
    ghostasasian (human Asas 71)

tamam mi kardesim. ! Char ariyorum 70++ dersen Logosta 74 warrior ! 73 %44 priest var satilik!

xxxTurkkralicexxx 64 in logos kasiyorum suanda

TurkKralice 73 % 78 (orctan human'a cevirdik ortagim kasiyor suanda!)

Bizim 2 kisi 70++ ya kastigimiz chari hic bi ortak kasmadi Aslanim ;)

Kasmaktan sıkıldıgım zamanlarda Pk takılmak icin Ardream actim Priestimde ek olarak bulunan ivir zivir weapon vs leri satip ardream asas duzdum ! ;)

Ne bu yaptığın,hava atmak mı?Mantıklı bir cevabın varmı?

Devamsız..

• quote:

Böyle bir şey zor

ama 2 ayda 80 olacaklar var hatta daha kısa bir sürede kasıyoruz şuan da beraber

• ben 12 gün kadar bi süredir kasıyorum gold preyle daha 51 im kendimden utanıyorumama item yok aposta almıyolar asasinim dagger bile yok bowla kasıyorum
  • Ya kusura bakma ama bence çok yüzeysel ve de parasal düşünmüşsün. Ne yazık ki bunu oyunu oynayan birçok insanda da görüyorum. O yüzden zaten bu kadar dolandırıcı sahtekar var oyunda. Herkes daha yüksek lvl olmanın, inn i item doldurmanın veya daha çok gb sahibi olmanın peşinde. Arkadaşlar bi oyunu oynamanın amacı zevk almaktır. O lwl ları aksarken oyunun tadını çıkarmaya zevk almaya bakın. Ben 3 yıl önce başladım. 3 kez bıraktım gene başladım ve şu an 2 yıldır kastığım charım sadece 63 lwl. Ne çok itemim var ne np ne de para. Çok kez de kazık yedim. Yardım ettiğim adamlar tarafından dolandırıldım. Rezken kaldırdığım adamlar beni kaldırmaya gelince sıra para istedi. Ama bunlar önemli deil. Çünkü o oyunda hala çok kral adamlar var ve her oynayışınızda adam gibi birileri çıkıo karşınıza. Ben seyrek de oynasam hala zevk alıorum oynarken. Bence siz de tadını çıkarmaya bakın.... Herkese iyi oyunlar...

• evet bencde cok sıkışınca satarsınızz o zaman siz neden 80 e kasıyosunuz ki 59 yapıp sağlam olsun satın andream car :D[
  • la amma kasmısınız yazacaz diye bende 2 çar var biri 59 diğeri 65 lwl hem ardream hemde cz oluyor 65 yukarı gidiyor yani ikisininde zevkine varmak kolay nie birine takılıyonuz onu anlamıyom
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

quote:

20 saat araliksiz ds kesmen imkansiz

hic bir parti bulamazsin oyle

parti arama derdi vs vs maximum ortalama 16 m ex ile kasarsin

ben ise kospla ortalama 8m ex ile kasiyorum saatte level 71 plat pre

Kospla kasmaktan övünen ilk kişide sensin yani.

• bikere saçmalık Günlük Platimum la hiç kasmadım fakat gold ile kastıgımı biliyorum ve 100m kastığımı biliyorum pltinium alsam demekki günlük en az 200m exp kasarım onunda hesaplasak max imum 3 planium alcan 50 ytl den desek 150 ytl int parasıda 150ytl desek 300 ytl

fakat sen charını stacaksın char 80 olmuş olr ve ayrıca rhatlıkla minimum 1.000 ytl e satarsın o kadar karlı işki yani o yüzden tartışılacak bişi yok oynayamazsan oynama yani senin gibiler anca ardream yapar paso eziklerle oynarsın admalar kaçıp duruyor town atıyor usta olman lazım yani kasman için

git ardreamde oyna sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR15

Ya kusura bakma ama bence çok yüzeysel ve de parasal düşünmüşsün. Ne yazık ki bunu oyunu oynayan birçok insanda da görüyorum. O yüzden zaten bu kadar dolandırıcı sahtekar var oyunda. Herkes daha yüksek lvl olmanın, inn i item doldurmanın veya daha çok gb sahibi olmanın peşinde. Arkadaşlar bi oyunu oynamanın amacı zevk almaktır. O lwl ları aksarken oyunun tadını çıkarmaya zevk almaya bakın. Ben 3 yıl önce başladım. 3 kez bıraktım gene başladım ve şu an 2 yıldır kastığım charım sadece 63 lwl. Ne çok itemim var ne np ne de para. Çok kez de kazık yedim. Yardım ettiğim adamlar tarafından dolandırıldım. Rezken kaldırdığım adamlar beni kaldırmaya gelince sıra para istedi. Ama bunlar önemli deil. Çünkü o oyunda hala çok kral adamlar var ve her oynayışınızda adam gibi birileri çıkıo karşınıza. Ben seyrek de oynasam hala zevk alıorum oynarken. Bence siz de tadını çıkarmaya bakın.... Herkese iyi oyunlar...

+1 hiç bi oyun için gunde 20 saat pc basında uykusuz kalmaya değmez oyunsuz kalmayın ama b.knu cıkarmayın

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.