Şimdi Ara

0538' Ler mi Geliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bir arkadaştan 1-2 hafta içinde 0538 li hatların çıkacağını duydum bilgisi olan varmı?

• takma kafana.çıksa nolucak ki?
  • Aman arkadaş zaten 537 ile başlayan hatlar karizmanın içine ediyordu şimdi 538 ile başlayanlar da olursa eh artık ortaokul talebelerinin elinde görürsünüz.
  • numara ile karizma bile yapıyoruz baksanıza ulan ne ülkede yaşıyoruz nasıl insanlarımız va değilmi çıkar kardeş 0538-0539 çıkar sırası ile sen rahat ol
  • ben bişi merak ediyom bu 538-539-540 falan die giderse telsimle birleşmek zorundamı kalcak turkcell 541 leride bitirirse:)
  • İptal ettirilen eski numaralar tekrardan açılır.
  • 540 a geçemez 0532-533-534-535-536-537-538-539 şeklimde lisanslar turkcelle ait anasayfasında zaten bu bilgiler mevcut bu numalar dolar ise başka bir bant üzerinden çalışmaya başlar ve yaklaşık 30 milyon gibi bir abone sayısını geçmesi lazım
  • bende karizma sağlam 0532 512 ** **
  • 537 ler yeni daha zannetmiyorum bu kadar cabuk tükendiğini...
  • ya kafama taktığım yok zaten beni etkilicek bişey yok, benim sorduğum eğer çıkıyorsa 0538 li bi kaç numara kapatıp, geleceğe yatırım yapmak :)
  • 538e yatırım yapmaktansa açılmamış 15-20 milyona 532 hat al,at köşeye daha değerli olur.
  • mantıksız -1
  • hakkaten cok mantıksız! ama turkiyedeyiz:)
  • arkadaslar yeni mi bilmiyorum ama bende aycell de 506 gordum
  • bir arkadaş bana feci halde kızmış anlaşılan halbuki herkes aynı görüşte burası türkiye ve abzurtluklar ülkesi yanlız değilim değilmi eşi benzeri bulunmayan kendine has aşırı orjinal dünyanın hiçbiryerinde bulunmayan stantard dışı insanlarımızın sayısı baya fazla değilmi??
  • bilgiye gerek mi war tcell bu yapar!
  • 0531 ciksa keske[deal]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Soulfly</i>
    <br />0531 ciksa keske[deal]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    zuhahahahaa
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Soulfly</i>
    <br />0531 ciksa keske[deal]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

keşke demişsin, ne olacak bu durumda.
  • ömrüm yetecekmi acaba yurdum insanının bilinçlendiğini görmeye?hey allahım sen beni gözü açık gönderme yarabbi!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.