Şimdi Ara

1 Gecede 34.000 Lira kazanç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir sorum var iddia ile ilgili. Facebooktan bir arkadaşı takip ediyorum, ismini vermeyim şimdi. kendisi 21 maç yazmış 7 ocak 2011 cumartesi için. sistemide 21 yapmış. misliyide 100 yapmış. kuponunu yayınlıyor tabi isteyen oynuyor isteyen oynamıyor. ben oynamadım bu seferlik.

1 saat önce sayfasında kuponunun tuttuğunu açıkladı. 21 maçın 18'i tutmuş 3 tanesi yatmış ve 34.000 lira kazanmış. hepsi tutsa 44 bin alacaktı.

Şimdi düşünüyorum düşünüyorum anlamıyorum ben. 21 maç yazıp 21 sistem yapınca, 21 maçında tutması gerekmiyor mu para almak için. sistemi 18 ve üstü yapsa anlayacam mantığını ama şu hali ile anlamıyorum. nasıl tutmuş nasıl kazanmış yani bir fikriniz var mı ?

Evet kuponun linki var nesine.com üzerine. harbiden 18 maç tutmuş 3 maç yatmış. ne diyorsunuz bu işe ? bizim daha doğrusu benim bildiğim sistem olayında mı bir yanlışlık var yoksa kaç maç yazdıysan o kadar sistem yaptığında mı bir değişiklik var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sti3169 -- 8 Ocak 2012; 0:50:02 >

• linki yazsana bi kardeş
  • ekran görüntüsü atsa kuponla ilgili
  • yatmış bu kupon
  • Arkadaş prim yapmak için yalan söylemiş. Bu kupon yatmış.
  • gerçekten eminsiniz değil mi arkadaşlar ? acaba 21 maç gösterip bize, kendisi 18 maçı mı oynadı sadece ? yoksa bu kuponu öylesine gösterip, kendisi bu maçlar üzerine gerçek sistemler girerek başka bir kupon mu oynadı ?
  • oynamış bu kuponuda yatmış
  • 21 maça 100 misli oynanır mı ya
  • arkadaşın sizi kandırmış ama 21 maça 100 nedir dahası 18 ini bilmek nedir
  • üçkaat desenize. beni değil sayfasına üye 1200 küsür kişiyi kandırıyor o zaman böyle. yazık ya para bassak gidecekmişti o zaman :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: banshee8831

kuponun linki bu arkadaşlar :

http://www.nesine.com/forms/iddaa/ViewCoupon.aspx?t=rzkCaSdxMPA_eql_&c=_sla_HxJ2MnzDTA_eql_&m=zkOE04xdi7A_eql_

senı ötturoyur hiçmi kayıtlı kupon görmedık ustu oku

K. Adı: K64949698519011020125

afedersın onda o ottt varmı bassın bu kadar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.