Şimdi Ara

1 haftadır Twitch yayınlarını izleyemiyorum yardım eder misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uydunet 50 mbitlik paket kullanıyorum. Eskiden twitch yayınları izlerken hiçbir sıkıntı olmuyordu. Ama 1 haftadır twitchte rahat yayın izleyemiyorum sürekli donmalar oluyor. Twitch dışında başka bi sitede problemim yok youtube 1080p videolar hemen yükleniyor. Steamda 50 mbit üstü bile download hızı oluyor. Speedtestte hız testi yapıyorum 46-48 mbit civarı hız alıyorum sürekli yurtdışı serverlarda bile. Ping değerlerimde normal. Sizce bu neden olabilir bir çözümü var mıdır?

• sorun tamamen twitch sunucularından kaynaklı. 100mbit fiber kullanıyorum, bende de oluyor bu dedikleriniz bazen.
  • Twitch sunucuları sıkıntılı
  • aynı sorun bende ttnet kullanırken olmuştu youtube twitch yayınlarını low da izleyemiyordum
    Fakat bi kaç kez btk ya şikayet ettiğimde sorun birdaha başıma gelmedi.Sizede tavsiye ediyorum.Yani sorun tamamen iss niz ile alakalı .
  • Opera kullan, vpn aç birde öyle denermisin
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Denedim şu ana kadar takılmadı biraz da böyle deniyim bakalım. Ama çok saçma sadece 1 sitede böyle bi olayın olması. Teşekkürler bu arada.
  • Olay bizden kaynaklı yani iss den.
    Akşamları yogunluk oldugu için ping artıyor bunun yanında paket kayıpları da meydana geliyor.
    Hız testi yapıyorsun
    10 ping 3 mbit ile izledigin Yüksek ayarda yayın.
    Akşamları ping ve paket kayıplı olan 40 mbit 50 ping li internette izlenmiyor.
    Sebep bu.
  • Burası güzel, yeni oluşuyor..MS destekli sanırım

https://beam.pro/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.