Şimdi Ara

1 MB lık HyperThreading

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eger anakartıma uyarsa yeni çıkan 1MBlık HyperThreadinglerden alıcam. Boardum p4c800 aliimmi?

• Al da napcaksın onu?Yani benzerlerine göre hızlı ama onun yerine athlon64 toplarsın.Ayrıca oyun oynuyosan senin asıl değiştirmen gereken ekran kartın, 5200 rezil yani insan kendine bi 9600/9800XT çeker o kadar parası varsa di mi?
  • ya yok ben 75$ gibi az bir para verip upgrade edicem. o kadar param yok yani. bir tanıdıktan alicam. yeni sistem falan toplayamam zaten. bu boarda uyar mı bu işlemci ve takas yapsam mı benim işlemci + 75$ verip?
  • Söle o tanıdığına ben 200$ veriyim bana satsın :P
    Yaa abi nası yaa o işlemcinin fiyatı 1000$'ye yakın anakartına da uyar 800mhz fsb destekliyo herhalde
  • yanlışın var
    p4 2.800 Mhz 1 MB Cachewww.karizma.com.tr 'de 221$+KDV
  • Pardon olabilir,
    Al ya güzel olur cache yüksek, fsb yüksek
  • eğer dediğin fiyat kadar fark ödeyerek upgrade edebileceksen al tabi hem 1mb önbellek hemde yeni komut setini içeriyor normal p4c lerden farklı olarak ama bazı uygulamalarda aynı hızdaki p4c den geri kalsada fark çok değil(testlerin söylediği bunlar).ayrıca anakartına uyumlu herhangi bir problem yok yani gerekirse son sürüm biosu yüklersin sadece..
  • bazen geri kalıyo diyosunuz hangi uygulamalarda geri kalıyo ve avantajı ne o zaman bu prescott un
  • http://www.tomshardware.com.tr/cpu/20040201/index.html bu incelemeyi oku hangi testlerde geri kaldığı ve avantajları dezavantajları gösteriliyor..
  • şimdilik prescott alınmaz.
  • yok ne alaka ya işlemci 210$ artı 2000A ht değil bence değiştir ama önce boardun revizyonunu kontrol et ve netten bak senin ki ile uyumlumu diye? sonra canın sıkılmasın.... :)
  • C serisi işlemcim olsa Prescott'a geçmezdim ama senin işlemciden rahatlıla terfi edilebilir. ver 75 doları biraz performans al.
  • Efkarlandım ya şu konuyu görünce, ilk celeronumu kaybettim, anahtarlık yapacaktım

Hort için kusura bakmayın, anılarım depreşti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.