Şimdi Ara

10 Mart 2012 Güvender Türkiye Geneli Denemesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
3
Favori
42.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah bize kolaylık versın yarın yaa bu sınavı cok onemsıyorum cunki ygs ile birebir aynı formatı tasıyor dıyebılırım.
  • su an sınavdan yeni çıktım ve çok ağır sınav özellikle Türkce inanılmaz derece de ağır süre yetirmekte çok zorlanacaksınız.
  • felsefe konusunda söylenenlere katılıyorum.tarih kolaydı türkçe bana normal geldi coğrafyada da 1-2 soruda çelişki yaşadım.matematik de yapılmayacak gibi değildi ama biraz uğraştırıcıydı sanki
  • Kimse fenden bahsetmiyor :D
  • Pek ayrıntılı bilgi vermeyeyim ama bu yıl girdiğim en zor sınav oldu.Matematikte çözümü bir dakikadan daha fazla olan sorular ağırlıkta...Orjinal sorular var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qokhan59

sınava bugün girdim biraz zordu sanki :) çıkışta inadına dershanelerin lavaboları kırın :)

• offf offf moral 0 oldu bende:(
  • Felaket zordu. Yani iyi bile çözüyor olsanız süre yetişmiyor. İllaha bir yerden fire vermeniz lazım. Ben de bir aptallık edip felsefeyi çözüp mat boşlarına bakmadım. Kaldı mı 4 boş? İkisini tahmin ederek salladım son saniye. Geldi mi ikisi, yanlış? Sonra arkadaşlara sorarak geldi mi ekstra 2 yanlış daha. Hızlı çözeyim derken sınavı berbat ettim resmen. Elim ayağıma bir kere de YGS'deyken dolanmıştı böyle. Türkçesi seçiciydi; ama nedense Türkçeyi iyi yaptığımı düşünüyorum. Felsefe zaten kol gibiydi. Biyoloji de çok zordu bence. Kısacası berbat bir sınavdı. 450 bile gelmeyecek sanırsam.
  • sınavın zor olması bence herkes için daha iyi ; çalışan ile çalışmayan, iyi ile kötü daha seçici bir şekilde belirlenir zor sınav daha iyidir 420 puan alıp da 8k ya girmek 450 alıpda 10k ya girememekten iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornitin -- 9 Mart 2012; 13:28:21 >
  • Ben daha girmedim sınava ama arkadaşları gördüm hepsi çok kazıktı felaket girdi falan diyolardı sanırım matematik,türkçe ve fen zormuş yarın giricem inş.seçici bi sınav olur arkadaşlar lütfen burda soru tartışması yapmayın yok şu soru neydi şunu ne yaptınız vs.sonra töder gibi olur 470 ile ilk 1000e giremezsiniz!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Felaket zordu. Yani iyi bile çözüyor olsanız süre yetişmiyor. İllaha bir yerden fire vermeniz lazım. Ben de bir aptallık edip felsefeyi çözüp mat boşlarına bakmadım. Kaldı mı 4 boş? İkisini tahmin ederek salladım son saniye. Geldi mi ikisi, yanlış? Sonra arkadaşlara sorarak geldi mi ekstra 2 yanlış daha. Hızlı çözeyim derken sınavı berbat ettim resmen. Elim ayağıma bir kere de YGS'deyken dolanmıştı böyle. Türkçesi seçiciydi; ama nedense Türkçeyi iyi yaptığımı düşünüyorum. Felsefe zaten kol gibiydi. Biyoloji de çok zordu bence. Kısacası berbat bir sınavdı. 450 bile gelmeyecek sanırsam.

Hocam sen böyle diyorsan battığımızın resmidir. Sen de mezundun geçen seneki YGS ayarında mıydı sınav yoksa daha mı zordu?

Bu seneki YGS geçenkinden de zor olacak diye tırsıyorum da. (Malum bu güvender'ler genelde sınava yakın oluyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWarrior -- 9 Mart 2012; 13:31:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sonics093

Ben daha girmedim sınava ama arkadaşları gördüm hepsi çok kazıktı felaket girdi falan diyolardı sanırım matematik,türkçe ve fen zormuş yarın giricem inş.seçici bi sınav olur arkadaşlar lütfen burda soru tartışması yapmayın yok şu soru neydi şunu ne yaptınız vs.sonra töder gibi olur 470 ile ilk 1000e giremezsiniz!!

+1905

yarın biz de girelim kimse şu soru neydi falan sormasın sorcaksa pm ile sorsun lütfen
  • soru istemiyoruz yaaa zor demeseniz yeterdi:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

quote:

Felaket zordu. Yani iyi bile çözüyor olsanız süre yetişmiyor. İllaha bir yerden fire vermeniz lazım. Ben de bir aptallık edip felsefeyi çözüp mat boşlarına bakmadım. Kaldı mı 4 boş? İkisini tahmin ederek salladım son saniye. Geldi mi ikisi, yanlış? Sonra arkadaşlara sorarak geldi mi ekstra 2 yanlış daha. Hızlı çözeyim derken sınavı berbat ettim resmen. Elim ayağıma bir kere de YGS'deyken dolanmıştı böyle. Türkçesi seçiciydi; ama nedense Türkçeyi iyi yaptığımı düşünüyorum. Felsefe zaten kol gibiydi. Biyoloji de çok zordu bence. Kısacası berbat bir sınavdı. 450 bile gelmeyecek sanırsam.

Hocam sen böyle diyorsan battığımızın resmidir. Sen de mezundun geçen seneki YGS ayarında mıydı sınav yoksa daha mı zordu?

Bu seneki YGS geçenkinden de zor olacak diye tırsıyorum da. (Malum bu güvender'ler genelde sınava yakın oluyor)

En az geçen seneki YGS kadar zordu diyorum. Ya bir de işin kötüsü yetiştiremedim ve dikkat hataları yaptım. Matematikte o kadar berbat bir net gelmesiyle içim gidiyor. Kendi kendimi paralıyorum resmen. Ya şu daralan vakitte sınavı yetiştirmeye çalışmak kadar kötü bir şey yok. Yapacağınız varsa da yapamıyorsunuz. Doğru düzgün okumadan bir sürü soru işaretledim. Vallahi adamlar harbi deli sınav hazırlamış. Helal olsun.

• quote:

barış tüm yorumları okudum millet zor diyor aha kol gibi girecek dedim en son senin yorumunu da okudum gözüm korktu valla sana böyle yaptıysa bize bodoslama dalacak o zaman..neyse zor olması daha iyi abi töder kolay oldu da noldu 445 aldık ygs5 de 10k olduk..ben de yarın gircem sınava

• quote:

normalde sakin çözmeme rağmen ben de ilk kez panik yaşadım.bunda yanımdaki adamın türkçeyi 15 dkda bitirmesi ve sınıfta saat olmamasından kaynaklanan yetiştirememe düşüncesi de etkili oldu aslında ama bir noktadan sonra soruları hazmederek okuyamadım.Bol bol dikkatsizlik yanlışı yaptığımı düşünüyorum

edit: 2 dk önce yazdıklarının nerdeyse aynısını yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi momoş -- 9 Mart 2012; 13:39:05 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

quote:

En az geçen seneki YGS kadar zordu diyorum. Ya bir de işin kötüsü yetiştiremedim ve dikkat hataları yaptım. Matematikte o kadar berbat bir net gelmesiyle içim gidiyor. Kendi kendimi paralıyorum resmen. Ya şu daralan vakitte sınavı yetiştirmeye çalışmak kadar kötü bir şey yok. Yapacağınız varsa da yapamıyorsunuz. Doğru düzgün okumadan bir sürü soru işaretledim. Vallahi adamlar harbi deli sınav hazırlamış. Helal olsun.

Seni o hale getirdilerse bizi kesin mahvederler..

• Ya bana göre gireceğiniz sınavı değerlendirmeyin. Benim yaptığım büyük aptallıklar da var sınavda. Hani sınavda panik yapmazsanız, zamanı iyi kullanırsanız(ki 160 soruyu da çözecekseniz ütopya gibi) belki de dilediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Ben çok panik yaptım. Sınıfta gerizekalı bir eleman durmadan hocaya dakikayı sorunca az kaldığını görüp iyice panik yaptım. Ha panik yapmamın gram faydası da olmadı. Hızlı da çözemedim. Vallahi bir mezun olarak bir an kendimi gerçek sınavda gibi hissettim ve başımdan aşağı kaynar sular dökülmüş gibi oldu. Yalnız insanın bazen boyunun ölçüsünü alması lazım. Ben şahsen alacağımı aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 9 Mart 2012; 13:46:10 >
  • bittim ben yaaa
  • ygs boyle gelirse puanlar baya duser diorm. gercekten zordu. fenciler icn fen bolumu pek sorun olmaz.sosyalde felsefe paragraflari turkcedekinden uzundu. turkce de kisa soru yoktu cok uzundu cok zaman aldi. mat da yorm yapmicam gercekten hem dikkat hem bilgi istiyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.