Şimdi Ara

10 Mart 2012 Güvender Türkiye Geneli Denemesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
768
Cevap
3
Favori
42.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sınav gerçekten zordu. Tam YGS kıvamında, hele ki felsefe berbat ötesi 30 dk'nızı alabilir. Tarih, Coğrafya'yı dikkatli okumak gerek düşürücü sorular var. YGS'ye az bi zaman kala tam moralinizi bozacak bi sınav..
  • şuana kadar çok kolay diyen birini görmedik :D
  • yarın inşallah ben diyecem çok kolaydı diye
  • Merhaba sırf bunun için üyelik aldım :D öncelikle ben de bugün girdim sınava. Sınav hakikatten zordu. artık o kadar bunalmıştım ki sınavdan sıkmaya başladım bi ara :S
  • mustafaa9494 içini dökmek içinmi üye oldun hoşgeldin aramıza
  • Matematiği nasıldı?
  • Biraz öyle oldu çok sinirlendim sonra cumaya gittim rahatladım :D
  • Gözüm korktu yarın girmeyecem heral.
  • Albert Einstein'larımıza zor geldiyse ben hiç girmeyeyim o zaman sınava.
  • matematik zaman aldırıcı,yapılabilir ama insanın çok vakti gidince canı sıkılıyor yapmak istemiyor.
  • az kolay deyin daha moral verin yaw:D
  • Arkadaşlarım konu ile alakası yok ama..Sizce bilgisayardan verimli ders çalışır mı?
  • yorumları okuyunca edimsel olarak koşullandım sanki , sınava girmedim ama girmişim de kötü geçmiş gibi bir his atmosferi oluştu içimde
  • tmciym mat ve felsefe sağlamdı feni bilmiyorum 14tane felan işaretledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: -öndengidenatlı-

Arkadaşlarım konu ile alakası yok ama..Sizce bilgisayardan verimli ders çalışır mı?

Kendine hakim olabilirsen çok verimli olabiliyor.Bazen ders dinleyeyim diye açıyorum yarım saat ders izliyorum 1 saat nette takılıyorum.Böyle olunca çok kötü oluyor.
  • Bencede zordu :( sosyale hiç bakamadım süre sıkıntısı çektim
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Ya bana göre gireceğiniz sınavı değerlendirmeyin. Benim yaptığım büyük aptallıklar da var sınavda. Hani sınavda panik yapmazsanız, zamanı iyi kullanırsanız(ki 160 soruyu da çözecekseniz ütopya gibi) belki de dilediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Ben çok panik yaptım. Sınıfta gerizekalı bir eleman durmadan hocaya dakikayı sorunca az kaldığını görüp iyice panik yaptım. Ha panik yapmamın gram faydası da olmadı. Hızlı da çözemedim. Vallahi bir mezun olarak bir an kendimi gerçek sınavda gibi hissettim ve başımdan aşağı kaynar sular dökülmüş gibi oldu. Yalnız insanın bazen boyunun ölçüsünü alması lazım. Ben şahsen alacağımı aldım.

Sınav gerçekten zormuş hocam senin yorumları okuyunca anladım.
    Bende güvender piyasa denemelerine bakıyordum , full yapsam millete ayıp olur mu sözeli diye düşünüyordum

Son yaptığım denemede bir saat civarı artırdım sadece zaman artırmaya yönelik yaptım 138 gibiydi çok hata yapıldı ama , bundada artırırsam rahatlarım sınavda diye düşünüyordumki.

Neyse yarın biz iki ayrı okulda gireceğiz dershane olarak kitapçıkları anahtarları flnda alacaz.
    YGS öncesi bunu batırmadan çıkmak için felsefeyi dikkatli okumak ve mata süre bırakmak lazım sanırım 50-55 dk civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flugyl

quote:

Orijinalden alıntı: -öndengidenatlı-

Arkadaşlarım konu ile alakası yok ama..Sizce bilgisayardan verimli ders çalışır mı?

Kendine hakim olabilirsen çok verimli olabiliyor.Bazen ders dinleyeyim diye açıyorum yarım saat ders izliyorum 1 saat nette takılıyorum.Böyle olunca çok kötü oluyor.

Bende senin gibiyim..O zaman bırakıyorum bilgisayarı...
  • Yarın girenler öyle umutsuz olmayın.. elbette iyi yapanlar da var. Biz kötü yaptık diye sizde kötü yapacak değilsiniz. kendinizle başkasını bir görmeyin, herkes farklı. Bazı arkadaşlarım kötü diyor, bazıları çok iyi diyor..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.