Şimdi Ara

100 000 TL civarlarında araba önerisi aramaktayım. acelem de yok :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volvo s60 d2
  • 100 bin TL yi zorlayacak olsam gider 2008-2010 arası 2.0 tdi stronic audi a6 lardan bakardım. zorlama gibi birşey söz konusu değilse gider 60-70 bin arası passat - mondeo falan araştırırdım. Suv söz konusuysa 2010-2011 subaru forester alır tüplü ve öfkeli yapardım :)

allah analı babalı büyütsün.

saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokturkbayer34 -- 28 Mart 2015; 18:40:43 >
  • ikinci el düşünürseniz 2006 2008 model arası mercedes e200 komp. avant. bakablirsiniz
  • Yeni superbin görüntüsü çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ikinci el düşünün. Çünkü Astra'dan sonra diğer araçlar çok farklı gelmeyecek. Bmw belki hor kullanılmış olabilir ama Audi ve Mercedes gibi markalara bakabilirsiniz. Audi A6 100 bine 2009 model bulunur daha yeni olsun derseniz A4'e de bakabilirsiniz. Mercedes E200 lpg ile beraber değerlendirilebilir. C180 alıp lpg'de taktırabilirsiniz, eski kasanın makyajlısı çok güzel bir otomobil bence. Sıfır olması zorunluysa gidip 100 bine Superb almazdım. Avensis var alıp lpg taksanız size yeter. 100 bin olmak zorundaysa da C180 tam size göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf434382 -- 29 Mart 2015; 16:37:00 >
  • Yeni Superb'i bekleyin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • W204 FL C180 ihtiyacınızı görecek araçlar arasında en üst sıralara oynar.Bence 0 passat yerine 2. el az kullanılmış C180 tercih edilebilir.
  • S60, Passat ve SuperB gibi D sınıfı arabalar işinizi görür. Acelem yok demişsiniz. İstanbul AutoShow'u bekleyip SuperB'yi
    inceleyebilirsiniz.
  • Mercedes modellerine bakın derim.. Konforlu rahat güvendesin en azından

• 2.el 218i AT bulunabilir düşünürseniz

örnek
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-oztorun-oto-bmw-premium-selection-onayli-kullanilmis-otomobiller-206457974/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iade -- 30 Mart 2015; 9:05:19 >
  • Yeni superb i bekle dsğ ye +3 yıl garanti yap mis gibi ha dizel olur benzinli olur farketmez TSi uzun yolda 100 km de çok tasarruflu 12 bin km çok fazla değil
    Güncel 2. El superb TSİ da düşünülebilir az km de
    Eşit Passat TDI comfortline manüel b8 kasada olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zgbayraktar -- 30 Mart 2015; 9:32:47 >
  • 1.6 d2 s60 ya da vergi sıkıntı değil derseniz 2.0t s60

Sıfır superb 1.6 tdi
  • Kullanıcısı olarak tavsiyem makyajlı W204 c180 ;) bu fiyat aralığında alınabilecek en güzel araç bence.prins LPG ye tam uyumlu.43 litre LPG ile şehir içi 360 km yapıyorum,uzun yolda 460 km yi gördüm ama 5 Kişi ve bagaj fulldu.Ayaklarin altına bile canta poşet ne bulduysak doldurduk :)) 2 Kisi ile uzun yolda cok daha az yazacağını dusunuyorum.makyajli c180+orjinal amg paket+Panaromic cam tavan+beyazımsı iç doseme ile gayet güzel bir araç ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amosis -- 30 Mart 2015; 10:40:48 >
  • cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Mondeo ne olmuş öyle. Tank gibi araba yapmışlar ellerine sağlık.
    Avensise nedense çok ısınamadım. teknik özellikler olarak çok hoş görünüyor ama kasa olarak içime çok sinmedi. belki makyajdan sonra diyorum ama dediğinmiz gibi fiyat çok yükselirse onu da elerim herhalde.
    superb nin yeni kasasını görmek için bekleyeceğim şimdilik ama bu zaman zarfında da araştırmaya devam ederim.
    W204 c180 i görmeye giderim uygun zamanda.
    c 180 nin LPG uyumu kompressor da mı problem oluyordu ?? Gerçi LPG bagaj hacmini daraltacaktır o da pek işime gelmeyecek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemkav -- 30 Mart 2015; 10:56:03 >
  • kemkav kullanıcısına yanıt
    Avensis yıl sonunda 1.6 dizelle gelecek ve detaylı makyajdan geçecek. Bekleyin derim. 2.el kaygısı yoksa uzun vadede Superb çok iyi seçenek. Onun için de bekleyin :) Güncel kasa Avensis ile ilgili kafanıza takilan olumlu-olunsuz bir şey varsa yardimci olurum. 1 yıldır kullaniyorum.
    Ama ben şu anda sizin bütceyle araç alacak olsam 1.4 tsi manuel highline tek tercihim our

• Bmw X1 1.6 sidrive (2.el)

Bmw 2.18 active (2.el)

Subaru Outback (2.el)

Volva V60 (2.el) (s60'ın bagajı ufak nasıl öneriyorlar anlamadım)

Yeni Ford Mondeo Hb 1.6 tdci (0km) ( sedan bagajın eşik seviyesi sizi zorlayabilir bebek arabası yüzünden hb yazdım)

Yeni Skoda suberp (0 km)

Vw Passat (0km)

Peugeot 5008 (0km)

Peugeot 3008 (0km)

Citroen Picasso (0km)

Bunlar hem işini göreceğin,hemde yakışıklı olan aile araçları.
  • cenktun34 kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeleriniz mantikli lakin mondeo 1.6 tdci da hb ne yazik ki yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemkav

cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Mondeo ne olmuş öyle. Tank gibi araba yapmışlar ellerine sağlık.
    Avensise nedense çok ısınamadım. teknik özellikler olarak çok hoş görünüyor ama kasa olarak içime çok sinmedi. belki makyajdan sonra diyorum ama dediğinmiz gibi fiyat çok yükselirse onu da elerim herhalde.
    superb nin yeni kasasını görmek için bekleyeceğim şimdilik ama bu zaman zarfında da araştırmaya devam ederim.
    W204 c180 i görmeye giderim uygun zamanda.
    c 180 nin LPG uyumu kompressor da mı problem oluyordu ?? Gerçi LPG bagaj hacmini daraltacaktır o da pek işime gelmeyecek gibi.

C180 kompresör tam LPG uyumlu.ama suanda satılan cgi 7 ileri versiyona LPG takılmıyor takilsada uyum sorunu veriyor.

• C200 AMG tam sizin derdinizin dermanı.
    Çocuk 12-13 yaşına gelinceye kadar işinizi görür.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.