Şimdi Ara

100$-180$ arası bi ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet 100$ ve 180$ arası bir ekran kartı düşünüyorum

Saphire 512 MB X800 GTO 256Bit DDR II
    Saphire 256 MB x800 GTO2 256 Bit DDR III

sizce bu ikisinden hangisi iyidir ?

• 256mb lık modelı al ddr3 cunku
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

256mb lık modelı al ddr3 cunku
    dostum x850xt 256mb. 256 bit DDR3 kaçmaz 179$ koş
    kampanyayı kaçırma ben 6800gs almıştım.Beklemedim
    http://www.inventus.com.tr/donanimliste.htm

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

kartlar zaten aynı değil biri GTO2

ama GTO bile olsa 512 olanı alınmaz tamamen para tuzağı 512 olması
    ama her ikisinden daha iyi bir kart var ki zaten onu arkadaş söylemiş
    X850'nin bu fiyata inmesi de kaçırılmayacak fırsat

• quote:

Orijinalden alıntı: TRQX

quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

kartlar zaten aynı değil biri GTO2

ama GTO bile olsa 512 olanı alınmaz tamamen para tuzağı 512 olması
    ama her ikisinden daha iyi bir kart var ki zaten onu arkadaş söylemiş
    X850'nin bu fiyata inmesi de kaçırılmayacak fırsat

Alıntıları Göster
    kesinlikle x850xt al hepsiburada.com bu ay sonuna kadar 30 dolar+kdv indirim yapmış 169dolar+kdv kaçırma.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre6128

kesinlikle x850xt al hepsiburada.com bu ay sonuna kadar 30 dolar+kdv indirim yapmış 169dolar+kdv kaçırma.

Alıntıları Göster
    hepsiburada'ya ne kadar güvenilir tabi orası da muamma
    malum adı sabıkalılar listesinde
  • quote:

hepsiburada'ya ne kadar güvenilir tabi orası da muamma
    malum adı sabıkalılar listesinde

Alıntıları Göster
    bak o doğru benim sipriş bakırköye geleceğine kıbrıstan geri döndü dikkat et herşeyi yapabilirler başka bilgisayarcıda 10-20 dolar daha pahalıya bulsan bile al bırak internetten almayı ben örnek olsun die söyledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre6128

bak o doğru benim sipriş bakırköye geleceğine kıbrıstan geri döndü dikkat et herşeyi yapabilirler başka bilgisayarcıda 10-20 dolar daha pahalıya bulsan bile al bırak internetten almayı ben örnek olsun die söyledim

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: emre6128

bayağı yakından dönmüş ya, bu adamlar bu kadar iyi (!) yapıyorlar işte işlerini

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: emre6128

bayağı yakından dönmüş ya, bu adamlar bu kadar iyi (!) yapıyorlar işte işlerini

Alıntıları Göster
    bn 4 kere alısverıs yaptım 2.gun elımdeydı urun(ızmırdeyım) guvenle alabılırsın

• quote:

bn 4 kere alısverıs yaptım 2.gun elımdeydı urun(ızmırdeyım) guvenle alabılırsın

Alıntıları Göster
    ben genede inventus dan al derim.
    1. si merkez banka kurundan hesaplayarak satıyor. diger siteler gibi oradan farkı kapatmıyor.
    2. si İnventus çok güvenilirdir yeri Kadıköy'de tüm alışverişlerimde (4-5 sefer oldu). kaliteyi satiş ve satış sonrası garantide gördüm.Diyelimli kartın bozuldu. sattığı malın arkasında duran enkısa zamanda sorunu çözen düzeyli insanlar.

en azından şahsen kefil olabilecek kadar beni etiledi.Kefilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih GÜRER

ben genede inventus dan al derim.
    1. si merkez banka kurundan hesaplayarak satıyor. diger siteler gibi oradan farkı kapatmıyor.
    2. si İnventus çok güvenilirdir yeri Kadıköy'de tüm alışverişlerimde (4-5 sefer oldu). kaliteyi satiş ve satış sonrası garantide gördüm.Diyelimli kartın bozuldu. sattığı malın arkasında duran enkısa zamanda sorunu çözen düzeyli insanlar.

en azından şahsen kefil olabilecek kadar beni etiledi.Kefilim

Alıntıları Göster
    inventus dan alışveriş yapanlar acaba ürünü sipariş ettikten kaç saat sonra teslim ettiler? [ istanbul içi ]

ne kadar güvenilir acaba?

bilgilendirirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdarkekik

inventus dan alışveriş yapanlar acaba ürünü sipariş ettikten kaç saat sonra teslim ettiler? [ istanbul içi ]

ne kadar güvenilir acaba?

bilgilendirirseniz sevinirim.

Alıntıları Göster
    x850xt bu kadar düşmüşken sakın kaçırma!...
  • quote:

Orijinalden alıntı: R4V3N

Alıntıları Göster
    x800 gto2 al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: R4V3N

Alıntıları Göster
    bence de kaçırma bende yeni x800 gto 2 aldım ama 250 ytl aldım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerözkan

bence de kaçırma bende yeni x800 gto 2 aldım ama 250 ytl aldım bende

Alıntıları Göster
    X850xt dururken x800gto2 ye laf düşmez, çünkü x800gto2 nin çıkabileceği maksimum performansı x850xt kadardır oda overclock ve pipeline açımı ile.Hem x850xt bu kadar ucuzken hemde üzerinde eski krallığının gerektirdiği dev soğutucusu varken sorun çıkarmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BTTF -- 15 Haziran 2006; 15:41:29 >

• x850xt nin fiyatı hepsi buradada kdv dahil 320 ytl şu an. 15 gün böyleymiş. (169$+kdv) bence cok iyi tabi internetten alışverişe karşıyım diyosan bilemem ama harika fiyat. Ben sipariş verdim bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyeki

x850xt nin fiyatı hepsi buradada kdv dahil 320 ytl şu an. 15 gün böyleymiş. (169$+kdv) bence cok iyi tabi internetten alışverişe karşıyım diyosan bilemem ama harika fiyat. Ben sipariş verdim bile
    hepsiburada.com marifetlerini bilmeyen kalmadı biraz araştırma yaparsanız sadece forum değil nette neler duyarsınız neler bende yandım ama şansa kredi kartım olan banka sağlam dı kurtardı 400 liramı
  • quote:

hepsiburada.com marifetlerini bilmeyen kalmadı biraz araştırma yaparsanız sadece forum değil nette neler duyarsınız neler bende yandım ama şansa kredi kartım olan banka sağlam dı kurtardı 400 liramı

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar gene ben diyorum "inventus"'a KEFİLİM.Memnun kalmayan kimse tanımadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih GÜRER

Arkadaşlar gene ben diyorum "inventus"'a KEFİLİM.Memnun kalmayan kimse tanımadım.

Alıntıları Göster
    bizim millet alışmış zaten devamlı *azık yemeye fatih ne diyelim duyurumu yapalım anlamadım gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömerözkan -- 15 Haziran 2006; 18:14:02 >
  • quote:

bizim millet alışmış zaten devamlı *azık yemeye fatih ne diyelim duyurumu yapalım anlamadım gitti

Alıntıları Göster
    bi bakalım şu invetusa ya belki bundan sonra ordan alırız adam gibi ürünün arkasında dursunlar yeter.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.