Şimdi Ara

100 MBPS TTTNET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şuanda 50mbps/4mbps paket kullanıyorum müşteri hizmetlerinin arayıp 100mbps pakete geçmek istediğimi söyledim bana hattımın 50den üstünü desteklemediği söyledi, ancak modem arayüzünde 140mbps/55mbps şeklide ve hat değerlerim çok çok iyi telefonda bir bayana denk geldim sonra bir daha aramadım, bizim burda tip7 kabin var 100 mt civarı bu kabin 50mbps den fazla veremediği için olabilirmi yardımlarınızı bekliyorum.

hat değerlerim.
    100 MBPS TTTNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cehester -- 19 Haziran 2017; 1:28:20 >

• Hattınız destekliyor çok rahat kullanırsınız... Tekrar arayın...
  • Online işlemlerden geçiş yapabilirsin olmadı tekrar ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • modem yandı yenisi gelsin tekrar arıyacağım teşekkürler.
  • kahkaha attım hocam allah sizide güldürsün diyorum başka bişey demiyorum sebepsizce güldüm sizin şu modem yandı yazınıza
  • 100 mbps yi çok rahat alırsın.
  • cehester kullanıcısına yanıt
    Modem mi yandı

• erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    hocam sağlam yağmur yağmış geçen gün, yakın bir yere yıldırım düşmüş, düşüş o düşüş, anlıcağınız o yıldırım benim cebe düştü:)
  • hocam benim modem patladı 1 kere ardından başka zamanda ethernet girişim yandı anakartın içindeki tabi o sistem baya düşük bi sistem koruması bişeyi yoktu büyük ihtimalle şimdikine böyle bişey olucağini zannetmem geçmiş olsun diyelim mala gelsin cana geleceğine giden modem olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cehester

hocam sağlam yağmur yağmış geçen gün, yakın bir yere yıldırım düşmüş, düşüş o düşüş, anlıcağınız o yıldırım benim cebe düştü:)

modem sağlamdır adaptör ölmüştür....
  • TD-W9970_V3 T kullanıcısına yanıt
    modem power yanıyor ancak dsl adsl ışıkları yanmıyor yıldırım düştüğüde modemden ses gelmiş.
  • quote:

modem power yanıyor ancak dsl adsl ışıkları yanmıyor yıldırım düştüğüde modemden ses gelmiş.

modeme elektrik geliyorsa modem bozulmuş olabilir dediğiniz gibi,

geçmiş olsun,
  • 1 saattir müh. hizmetleri ile görüşüyorum herhalde 6 7 kişi ile konuştum, 100 mbite geçmek istediğimde hattınız 65 mbit destekliyor geçemiyorsunuz diyor bu ne lahana turşusu, ben ne yapıcam bu durumda internetten ev tel ile sorgulattığımda aynı değer çıkıyor acaba güncellenmediği için olabilirmi.
  • Yeni modem geldi kurulumu yaptım, gerçektende eski modem perte çıkmış, halbuki daha 5 ay olmuştu gerçi onarıma gönderdim ama kim bilir nezaman gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cehester -- 20 Haziran 2017; 13:12:29 >
  • quote:

1 saattir müh. hizmetleri ile görüşüyorum herhalde 6 7 kişi ile konuştum, 100 mbite geçmek istediğimde hattınız 65 mbit destekliyor geçemiyorsunuz diyor bu ne lahana turşusu, ben ne yapıcam bu durumda internetten ev tel ile sorgulattığımda aynı değer çıkıyor acaba güncellenmediği için olabilirmi.

turk telekoma göre 59mbps destekleyen hattım
    100 MBPS TTTNET

turknet kullanıyorum.
    100mbps ye yükseltemiyor turknet. 79a sabitleniyormuş 100mbps yi seçince.
    turk telekom bir kısıtlama uyguluyor sanırım.

mevcut abonesine bile vermiyorsa bu işte iş var demektir.

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    valla hocam durum böyle ise turknet e geçmem gerekiyor şuan, ödediğim fatura 90 lira, 100mbps 200 gb kota için ttnet 94+10tl önerdi ama geçemedik tabi ,tahaütüm var 2018 hazirana kadar ne yapıcam bilmiyorum.
  • Bende size özet geçeyim.
    Turknet kullanıyorum. İlk başvuru yaptığımda 50 mbps kadar hız verildi. Hattım 130 mbps kadar destekliyor. 100 mbps kadar yükseltimesi için başvurdum biz burdan 100 mbps yaptık fakat hattınıza 80 mbps geliyor dediler. 18 haziranda sahura kalktığımda hız testi ve indirme yaptığımda ilk defa 100 mbps gördüm. Saniyede 12.5 - 13.5 mb ile indirme yaptım. Birkaç saatliğine bu hızı gördüm. Turknet vanaları sonuna kadar açtığına göre Türktelekom tarafından kısıtlama yapılıyor.
  • trkocaer kullanıcısına yanıt
    m.h müdürlüğe başvurmamı söyledi, online işlemlerde şikayet oluşturdum modem hat değerlerinin görüntüsünü attım bakalım ne olucak.
  • Umarım istediğiniz sonucu alırsınız.
  • quote:

valla hocam durum böyle ise turknet e geçmem gerekiyor şuan, ödediğim fatura 90 lira, 100mbps 200 gb kota için ttnet 94+10tl önerdi ama geçemedik tabi ,tahaütüm var 2018 hazirana kadar ne yapıcam bilmiyorum.

Yeni mi abonelik açtırdın ?
    Yoksa mevcut aboneligi mi uzattırdın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 20 Haziran 2017; 18:9:25 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.