Şimdi Ara

1000 TL civarındaki alınabilecek fiyat/performansı en iyi telefon tavsiyeleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Çoklu Dokunmatik Ekran,İyi derecede fotoğraf ve video çekimi (Bebeğimin her anını ölümsüzleştirmek için,olmazsa olmazım)Wi-fi (gelecek için b/g/n destekli), GPS, Görüntülü Konuşma (Bu devirde birçok telefonda yok hangi mantıkla konmaz bilmiyorum,mesaj veya MMS kullanılamayan telefon gibi bir şey, görüntülü görüşmeyi ben kullanıyorum ve kullanacağım).1000 TL bütçe ile sıfır veya temiz ikinci el alınabilecek.Her istenildiğinde telefon değiştirme lüksüm olmadığı için ve en az 3 sene kullanılacak olduğu için çıkmış olan veya olacak uygulamaları çalıştıracak donanım şart.ve kullanım süresinden dolayı teknik destek olacak. Ayrıca bir telefonunun her türlü özelliğini sonuna kadar kullanabileceğim telefon arıyorum.

Adaylar:
    Samsung Galaxy S (S Amoled oluşu, ekran sağlamlığı artıları, Led veya Xenon Flash yok düşük ışıktaki çekimler nasıl bilmiyorum?)
    Google Nexus S (Çok pahalı. İnternetteki incelemeleri yetersiz buldum. Bu yüzden belirsiz?)
    Motorola Milestone (Görüntülü görüşme yani ikincil kamera yok., Donanımsal özellikleri diğerlerine göre zayıf.)
    HTC Desire (Görüntülü görüşme yok)
    Nokia N8 (Artıları HDMI ve USB çıkışı, AMOLED ekran, Eksileri Symbian OS’un gelecekteki desteği, Donma-Resetleme Problemleri ile ilgili çok sayıda yorum var)
    Sony Ericsson Xperia X10 (Android desteği 2.3 ten sonra olmayacak, Ekran çözünürlüğü düşük)

Sık değiştirme olmayacağı için uzun bir süre kullanabileceğim telefon alacağım. Uzun süre olacağı için satma gibi bir endişem yok. Son kullanıcı olmayı kabul ediyorum. Şimdi bütün bunlar arasından veya benim atladığım marka modeller de olabilir, en doğru seçim sizce hangisi olur? Marka yanlısı olmayan tarafsız önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.