Şimdi Ara

106 ekran lcd tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar 106 ekran (102 'de olabilir)full hd lcd televizyon almayı planlıyorum.
    bu konuda oldukça bilgisizim. bütçem 2000 ytl civarında.
    kalite- fiyat performansı olarak ne tavsiye edersiniz?
    çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carino -- 25 Aralık 2008; 21:55:33 >

• ahh babacım öle bi tavsiye olsada
    atlasak .yok ki ....bir sürü forum takip etmen lazım ...:(
    kolay gelsin.ben bu hafta gidip mavi bigisayardan aklıma yatanı keseme uyanı alıp geçicem...artık yoruldum araştırmaktan...
  • merhaba, kalite ve performansdan kastınız nedir, daha doğrusu ne için kullanmayı düşünüyorsunuz en çok, ps,sd yayın,dvd,bluray film vs bunları yazarsanız daha iyi önerilerde bulunabilirler,

ama bence sd yayın zileyecekseniz daha çok ve çok oyun oynamam diyorsanız,panasonic 42px80e plazma alın derim, harici durumlarda sony önerilecektir size, sony dende 40e4000 i incelemenizi ve fiyatını takip etmenizi tavsiye ederim. 2150 ye satıyorlardı en son. panasonic i ise 1700 e verdiler ama şuan 1990 istanbulda, bursalı bir arkadaşta bursada 1790 gibi bir rakam yazmıştı sanırım.
  • bu senin ihtiyaçlarınla ilgili ne amaçla kulanıcaksın onuda belirt bence (tv,ps3,bluray vs)
  • anemler kullanacağı için sadece tv izleyecekler.
    biraz araştırmam sonucunda plazma daha iyi olur görüşleri var.
    bu konulara yabancı olduğumdan tüm fikirlere açığım.
  • tabıkı pıoneer 5080 xa he he :)
  • eğer ağırlık olarak sd yayın izlenicekse plazma al.Tavsiyem herkesin dediği gibi pioneer 42 inch 8.jenerasyonlarından hangisini bulursan kap gerçi biraz bütçeni arttırman lazım bunun için.Rakam yüksek dersen panasonic 42px80 derim.
  • bence buradaki insanların önerisini dinliyerek 42px80 almalısın. full hd lcd alıp ne yapacaksın. sd yayın için en güzel olan plazma. plazmada da bütçene uygun olarak 42px80. ib kampanya yapmış hafta sonuna özel 1790ytl fiyatı var. istersen bi göz at derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.