Şimdi Ara

1100 tl ye temiz (32gb)iPhone 5s alayım dedim... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Jlozde

quote:

Orijinalden alıntı: talhayarici

arkadaşlar iphone 5s arıyordum temizinden şöyle 1 seneye yakın da garantili falan
    böyle 1250 ye bi iki cihaz buldum biri ben aramadan önce satılmış diğeride il dışı olup elden aldırabileceğim adam olmayınca oda kaldı derken neyse akşamüstü yine bakıyorum sahibinden de
    bi baktım bi tane adam 1100 tl ye koymuş hem temiz hem 10 ay garantili üstelik bide 32 gb...
    ulan dedim kesin bunda bi nane vardır.tabi baktım GET ödemesi. iyi dedim sıkıntılı bile olsa onay vermem geri gönderir paramı alırım.Elemana soruyorum hocam numarayı yollayın konuşalım
    cevap atmış kardeşim akşam eve dönünce ararım sen yaz noyu diye. ne aradığı ne de cevap verdiği var yani anlaşılan bi haltlar dönüyor. tabi bu arada sistem benim ödemeyi falan onaylamış satıcının kargolaması bekleniyor falan yazıyor.neyse dedim ilana bidaha bakayım bi baktım ürün adedi 2 olmuş.. iyice kıllandım. bi tanesini biz aldıysak 3 telefon ne alaka? bitmedi adama mesaj olarak da yazdım hocam ne iş vs bu diye, ulan tekrar ilana bi baktım adet olmuş 6 !!!
    lan dedim noluyoruz artık aradım müşeri hizmetlerini dedim bu adam niye ürün adedini 6 yapar telefonlar yumurtlamadı ya. ha bide ayrı bi saçmalık ürünü gönderme aşamasında yanlız satıcı iptal ederse iptal oluyomuş. e dedim nasıl edecem ya ben şimdi ; adam kargolayacakmış elime gelince veyahut 4 gün içinde kargolamazsa iptal oluyomuş. anlayacağınız m.hizmetlerinin de olaya doğrudan müdehalesi söz konusu değil.
    bekliyoz bakalım sabah nolcak.bu GET sistemiyle ilgili handikap yaşayan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşmalarını beklerim...

Geldiğinde teslim almayın geri gitsin. Alır açarsınız bu seferde derdinizi anlatmakla uğraşırsınız. Aynısını bir mp3 player aldığımda yaşadım. Adam sıfır ürün demiş, cihaz bi geldi ekran kırık açılmış bariz ikinci el ve kargoda kırılmamış. Geri iade ettirene kadar canım çıkmıştı. Hiç gerek yok görerek almak en iyisi.

neyseki satıcı siparişi iptal etmek zorunda kaldı aldık paramızı
    yinede eyv

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.