Şimdi Ara

12v adaptörle 9v pil şarj olurmu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
7.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam pili şarz et değiştir sök tak sıktı beni.alarma direk aküden hat çekeyim dediğiniz gibi.7809 orta bacak ortak -,1.bacak aküden+,3 bacağıda alarmın+ sına bağlayım.bu bacaklar arası kısa devre oluşmaması için ne yapmam lazım.ayrıca kabloyu bacaklara neyle ve nasılbirleştiririm,bağlarım?saygılar
  • actros v8 A kullanıcısına yanıt
    eski hurda VCD lerde, beyaz soketler var. veya benzeri soketler eski cihazlardan, bağlantı işinizi görür. diğer türlü önce kablo lehimleyip, sıkıca dikkatlice bantlamaniz gerekir. lehimsiz veya soketsiz olmaz. bilgisayarlarda led kablo soketleri var, ana karta giren, onlardanda kullanabilirsiniz. eksi kabloyu 7809 un sırtındaki metale baglarsaniz, orta bacağı iptal edebilirsiniz, işiniz daha kolay olur. sagdece kenar bacaklar ile uğraşırsınız. bunun için size en küçüğünden elektrik klemensi yetermi bilmiyorum. kablo ve bacağı klemense yerleştirin. vidayi sıkın, bir yere değmez. Kolay Gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emin-Firtina kullanıcısına yanıt
    slm.bizim ankarada konya sokak var.oradan aldım 7809 ve soketli kablo.2 lira verdim.eve geldim bağladım motora.bi kalite kontrol yapayım dedim.aa o da ne,çalışmıyor.pille denedim,alarm ceset olmuş...
    yeni alarm siparişi verip bağlıyacam abi,saygılar

Selam ben 8 tana 9wolt du birleştirdim 70wolt oldu 12 voltla jarz olurmu selamlar saygilar

• Selam ben 8 tana 9wolt du birleştirdim 70wolt oldu 12 voltla jarz olurmu selamlar saygilar

• Eren19032006 E kullanıcısına yanıt

Olmaz, piller sajzlimi yoksa sıradan pilmi,

9 wolt dikdörtgen şeklinde arti eksisi ayni yerde yanyana 8tane 9wolt luk pili birlerştirdim olurmurmu 12wolt adaptörle olurmu sevgiler saygilar

8 tane 9 wolt luk pil 12 woltla şarz olurmu.

12v adaptörle 9v pil şarj olurmu?
     12v adaptörle 9v pil şarj olurmu?

• Eren19032006 E kullanıcısına yanıt

Olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Eren19032006

9 wolt dikdörtgen şeklinde arti eksisi ayni yerde yanyana 8tane 9wolt luk pili birlerştirdim olurmurmu 12wolt adaptörle olurmu sevgiler saygilar

Olmaz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.