Şimdi Ara

15,000'a otomobil , araba tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Başlıkta ki 15 Milyar'dan daha fazla olmayan bir araba tavsiyesi istiyorum..

Arabayı Eskişehir ve Bursa civarlarından temin edeceğim.

Bu fiyata karşılık bir araba tavsiyesi verebilecek var mı?

Arabayı önerdikten sonra '' NEDEN '' inizide belirtirseniz sevinirim (:

ŞARTLAR:

En fazla fiyat: 15,000
    Ve
    Araba Modeli'nin 2003'den az olmaması...

• Peugeot 307 nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quadrorex

Peugeot 307 nasıldır?

17 16 bin liralık 307 bulup 15 bine kafasını koparsınız çok güzel olur. Bütçeniz 18 19 bin olsaydı 2004 2005 modelleride tavsiye edebilirdik ama 15 bin liraya dirisini bulmak biraz zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Palio ya da Clio en mantıklıları.Parçası,yakıtı,piyasası,model sebepler.
  • Clio veya da Admire
  • Bende bu aralar 15 bine kadar araç bakıyorum. Bu fiyata masrafsız bir dizel bulmak imkansız olduğu için benzin & lpg li bir araç bakman gerekiyor.
    Öncelikle bu fiyata alacağın araçlar renault symbol ve fiat palio albea serisin benzinlileri bu arabalarda parça bakım vs sıkıntısı yaşamazsın ancak benzini içerler özellikle fiat arabaları. Fiatlarda lpg ile kullanabilirsin ancak sana 1000 tl gibi maliyeti olur ortalama lpg taktırmanın.
    Bunların dışında + 1500 tl daha çıkabilirsen 2003 model 1.2 skoda fabia bakabilirisn şayet fazla yol yapmıyorsan dizelden de lpg dende daha uygun olabilir.
  • yardımcı olur mu bilemem ama geçen yıl bu zamanlar aynı bütçeyle araba arıyordum. uzun arayışlar sonucu 2005 model dizel citroen c3 bulabildim 90bin kmde. 15750 ye aldım şu anki piyasa hakkında bilgim yok ama bi göz atarsan uyabilir belki sana. tek kullanacaksan yada çocuksuz aile için ideal bi araç bence.

• bu arada en büyük nedeni mükemmel yakıt ekonomisi bence

• biraz daha çıkabilsen sana benim pandayı verirdim hocam ş.içi 19 krş yakıyor.
  • astra G-Vectra B
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.