Şimdi Ara

1500-2000 TL civarı Film Kurgu Bilgisayarı Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 1500-2000 tl civarında Adobe After Effects, Adobe Premiere gibi görsel efekt bazlı programları rahatça kullanabileceğim bir bilgisayar (sadece kasa) toplamak istiyorum. Bilen bilir bu programlarda render işlemi sıkça kullanılır, bu görüntü işlemelerin hızlıca hallolması lazım kullanacağım bilgisayarda. Bu kriterlerde bir sistem önermenizi rica ediyorum. İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim, iyi günler...

• quote:

Orijinalden alıntı: b-real

Merhaba arkadaşlar. 1500-2000 tl civarında Adobe After Effects, Adobe Premiere gibi görsel efekt bazlı programları rahatça kullanabileceğim bir bilgisayar (sadece kasa) toplamak istiyorum. Bilen bilir bu programlarda render işlemi sıkça kullanılır, bu görüntü işlemelerin hızlıca hallolması lazım kullanacağım bilgisayarda. Bu kriterlerde bir sistem önermenizi rica ediyorum. İlgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim, iyi günler...

Hocam Render olayına giriyorsanız bütçenizi biraz daha arttırmanız lazım.

En iyi ihtimal şöyle bişey toplanır, O da vatandan %30 indirimle alınır.

1500-2000 TL civarı Film Kurgu Bilgisayarı Önerisi

Bütçenizi zorlarsanız ekran kartı biraz daha üst model takılabilir.

Uygun fiyata 2400 Mhz Ram destekli bi anakart bulamadım Bulsaydım hemen hemen aynı fiyata 1866 Mhz Ram lerden koyucaktım. hatta 1866 Mhz ramler biraz daha ucuz mu ne

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.