Şimdi Ara

160-170 bin TL 2. el araç tavsiye edebilirmisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gelecek ay sonu yeni bir araç alacağım.Bu sebeple şimdiden araştırmalara başladım.2015 kasım 28 çıkışlı Audi A3 dizel otomatik ambition sportback aracım ile 2 senede 63.000 km yol yaptım.Aracı pazartesi günü satmış olacağım.Tavsiyeleriniz lütfen aşağıdaki kriterler doğrultusunda olsun.Hepinizin fikrine ayrı ayrı önem veriyorum..

Bütçe maksimum 170bin TL

1-Sıfır araca fazladan para vermektense 15-20 bin km’lik temiz 2. el araç düşünüyorum

2-önceki aracımdan sonra beni performans olarak daha çok tatmin etmeli (attan inip eşeğe binmeyelim)

3-Yakıt konusu çok önemli çünkü senede 30-35bin km yol yapıyorum(Motorin 5tl sınırında.Kendimizi kandıralım)

4-Beni periyodik bakım haricinde servise sokmayacak bir araç istiyorum.

5-Araç kazasız olmalı

6-Mutlaka ama mutlaka araç otomatik vites olmalı

7-iç mekan kalitesi en az a3 gibi , hacmi ise a3’ten büyük olmalı

İlginiz için şimdiden hepinize teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertergün -- 11 Kasım 2017; 14:49:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mersonun dci motorlu modeli vardı c180 mi c200 miydi tam kriterine uygun.Al arkana bakma

• Bmw 525xdrive

• quote:

Orijinalden alıntı: isyankar97

Bmw 525xdrive

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 ye 3008 allure elegance dizel otomatik, 20 bin kenara at motorin, nişan düğün olursa bilezik, çeyrektik falan alırsın bedavaya hallolur

• C200d bluTech comfot veya c200d bluTech exclusive bakabilirsiniz bence. Performans için bir şey diyemem. 0-100’ü 11sn olmassı gerekiyor. Ancak konforu, malzeme kalitesi, iç hacmi a3 den çok daha iyi. Yakıt konusunda da genelde bu motor iyi bir şekilde anılır.

Kazası var mı yokmu, orasini da siz araştıracaksınız malum siteden.

Periyodik bakımlar dışımda sizi uğraştırmayacak arabanın garantisi de yoktur. Sonuç olarak sıfır fabrika çıkışlı arabalarda bile problemler çıkabiliyor. En azından seçeceğiniz araç ve marka ile bu oranı aşağı çekmek mümkün ancak sıfıra indirmek imkansız. Özellikle 2.el araba da süprize açık olmak lazım.

Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 11 Kasım 2017; 19:28:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyankar97

Bmw 525xdrive

Adam 15-20 bin km de demiş 150-200 bin değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.